Late Entry Bochum-Nord Dressur
Preis und Ehrenpreis gegeben vom Turnierservice-Hollmann-Steinebach
|
JURYLEDEN |
H Heinz-Holger LammersC Rainer KruseM Ralph Tapken |
2
GER
Mareike Mondrowski
RV Wanderfalke - Drevenack e.V.
RV Wanderfalke - Drevenack e.V.
243
Waioni
S / Hann / F / 2002 / Waikiki I / Fabriano / GER45535 / E: Coenen,Peter / F: Goetting,Elvira
Details
S / Hann / F / 2002 / Waikiki I / Fabriano / GER45535 / E: Coenen,Peter / F: Goetting,Elvira
4
GER
Pauline Tiemeyer
RFV Bochum-Stiepel e. V.
RFV Bochum-Stiepel e. V.
218
Rubino Royal
W / Westf / Db / 2001 / Rubin-Royal / Alabaster / GER45211 / E: Preik,Wolfgang / F: Ramsbrock,Heinrich
Details
W / Westf / Db / 2001 / Rubin-Royal / Alabaster / GER45211 / E: Preik,Wolfgang / F: Ramsbrock,Heinrich
5
GER
Sara Schwaaf
RFV Billerbeck e.V.
RFV Billerbeck e.V.
036
Damiro 23
H / Dt.Sp. / Db / 2003 / Donnersmarck / Rubinstein I / E: Schwaaf,Hedwig / F: Nicolaus,Manuela
Details
H / Dt.Sp. / Db / 2003 / Donnersmarck / Rubinstein I / E: Schwaaf,Hedwig / F: Nicolaus,Manuela
Andere, niet geklasseerde deelnemers
7
GER
Kira Laura Soddemann
RV St. Georg Münster e.V.
RV St. Georg Münster e.V.
047
Del Mondo 6
W / Hann / F / 2001 / Dacaprio / Lungau / E: Niehues,Anna-Lena / F: Storbeck,Klaus
Details
W / Hann / F / 2001 / Dacaprio / Lungau / E: Niehues,Anna-Lena / F: Storbeck,Klaus
8
GER
Larissa Knipp
RSV Essen e.V.
RSV Essen e.V.
162
Malta 31
S / Westf / F / 1999 / Montmartre / Apart / E: Knipp,Harald / F: Westerschulte,Egbert
Details
S / Westf / F / 1999 / Montmartre / Apart / E: Knipp,Harald / F: Westerschulte,Egbert
9
GER
Stefan Michalke
RV Fritz Sümmermann Fröndenberg e.
RV Fritz Sümmermann Fröndenberg e.
192
Ravel 312
W / Westf / F / 2003 / Rilke / Wellenreiter / E: Michalke,Stefan / F: Markhoff,Elisabeth
Details
W / Westf / F / 2003 / Rilke / Wellenreiter / E: Michalke,Stefan / F: Markhoff,Elisabeth
10
GER
Saskia Schulz
RSV Zur Linde e. V.
RSV Zur Linde e. V.
148
Lexingten
W / Westf / B / 2003 / Lissabon / Maat I / E: Klossok,Tobias / F: Viet-Denne,Josef
Details
W / Westf / B / 2003 / Lissabon / Maat I / E: Klossok,Tobias / F: Viet-Denne,Josef
11
GER
Isabelle Spielmanns
ZRFV Hattingen e. V.
ZRFV Hattingen e. V.
266
Royal Black Sun 2
W / Old / R / 1999 / Royal Diamond / Donnerhall / E: Spielmanns,Isabelle / F: Steinweger,Paul
Details
W / Old / R / 1999 / Royal Diamond / Donnerhall / E: Spielmanns,Isabelle / F: Steinweger,Paul
12
GER
Lisa-Maria Lugmayr
RV Tücking 1971 e.V.
RV Tücking 1971 e.V.
217
Royal Wonder
W / Westf / Schi / 1993 / Rubinstein I / Wunderlich / E: Lugmayr,Lisa-Maria / F: Jasper,Helmut
Details
W / Westf / Schi / 1993 / Rubinstein I / Wunderlich / E: Lugmayr,Lisa-Maria / F: Jasper,Helmut
13
GER
Laura Deitermann
RFV Greven e.V.
RFV Greven e.V.
177
Pedro 1039
W / KWPN / B / 1997 / Gribaldi / Esteban / 102VM90 / E: Deitermann,Louisa / F: Croonen,J.A.P.M.
Details
W / KWPN / B / 1997 / Gribaldi / Esteban / 102VM90 / E: Deitermann,Louisa / F: Croonen,J.A.P.M.
15
GER
Jana Kludzuweit
LZRFV Volmarstein e. V.
LZRFV Volmarstein e. V.
109
Fynn 15
W / Old / R / 2003 / Fürst Heinrich / De Niro / E: Kludzuweit,Jana / F: Harbers,Guenter
Details
W / Old / R / 2003 / Fürst Heinrich / De Niro / E: Kludzuweit,Jana / F: Harbers,Guenter
16
GER
Nina Kuckartz
RFV Hünxe
RFV Hünxe
257
Windspiel 245
W / Hann / R / 2002 / Weltregent H / Aarking xx / E: Kuckartz,Nina / F: Hoops,Heinz-Hermann
Details
W / Hann / R / 2002 / Weltregent H / Aarking xx / E: Kuckartz,Nina / F: Hoops,Heinz-Hermann
www.equi-score.com is een platform exclusief voor publicatie van resultaten. Het posten van de resultaten en de bijbehorende controle op juistheid is de exclusieve verantwoordelijkheid van de betreffende organisator of aanbieder van start- en resultatenlijsten. and the correctness of the data is at the result service provider. If you have question please contact
the service provider.