Bayerische Meisterschaft 2013
Finale Damen und Herren
|
Juryleden |
Dr. Gunnar Burczyk Jacqueline Schmieder Jürgen Strauß |
1
GER
Matthias Mock
RG Himmelgarten e. V.
RG Himmelgarten e. V.
501
Coral Springs 2
W / ISH / F / 2004 / VDL Douglas 2 / Cavalier 20 / 103IH29 / E: Mock, Werner / F: Brennan, Ita
Details
W / ISH / F / 2004 / VDL Douglas 2 / Cavalier 20 / 103IH29 / E: Mock, Werner / F: Brennan, Ita
0.00 | 0.00 | 0.00 |
37.56
1,600.00 EUR |
2
GER
Simone Blum
LRFV Massenhausen e.V.
LRFV Massenhausen e.V.
210
Flying Boy 20
W / Hann / B / 2001 / Fly High I / Sao Paulo / GER41559 / E: Blum,Simone / F: Heidemann,Horst
Details
W / Hann / B / 2001 / Fly High I / Sao Paulo / GER41559 / E: Blum,Simone / F: Heidemann,Horst
0.00 | 0.00 | 0.00 |
38.71
1,250.00 EUR |
3
GER
Patrick Afflerbach
RV Königsbrunn Fohlenhof e.V.
RV Königsbrunn Fohlenhof e.V.
365
Quando 24
W / Holst / B / 2001 / Quinar / Corofino I / 102LZ69 / E: Afflerbach,Jürgen / F: Paulsen,Paul-Heinrich
Details
W / Holst / B / 2001 / Quinar / Corofino I / 102LZ69 / E: Afflerbach,Jürgen / F: Paulsen,Paul-Heinrich
0.00 | 0.00 | 4.00 |
33.87
1,000.00 EUR |
4
GER
Maximilian Schmid
RV Königsbrunn Fohlenhof e.V.
RV Königsbrunn Fohlenhof e.V.
119
Coco Chanel 145
S / Bay / Schwb / 2005 / Cosino B / Lavall II / 103CQ22 / E: Schmid,Walter-Georg / F: Schmid,Eva-Maria
Details
S / Bay / Schwb / 2005 / Cosino B / Lavall II / 103CQ22 / E: Schmid,Walter-Georg / F: Schmid,Eva-Maria
0.00 | 0.00 | 4.00 |
37.04
750.00 EUR |
5
GER
Hans-Peter Konle
RC Küps e.V.
RC Küps e.V.
493
Coco Chanel 125
S / BWP / F / 2003 / Chin Chin 2 / VDL Indoctro / GER44415 / E: Gestüt Vilswiese, Gestüt / F: Leemans, Jan
Details
S / BWP / F / 2003 / Chin Chin 2 / VDL Indoctro / GER44415 / E: Gestüt Vilswiese, Gestüt / F: Leemans, Jan
0.00 | 0.00 | 4.00 |
38.48
600.00 EUR |
6
GER
Edwin Schmuck
RFV Illertissen u.U.e.V.
RFV Illertissen u.U.e.V.
005
Aclatron
W / Bay / B / 2004 / Acasino B / Vagabund / 103FG44 / E: Zeller,Walter / F: Mayer,Karl
Details
W / Bay / B / 2004 / Acasino B / Vagabund / 103FG44 / E: Zeller,Walter / F: Mayer,Karl
4.00 | 0.00 | 0.00 |
39.16
440.00 EUR |
7
GER
Sandra Viehweg
PSV St.G. Ingolstadt-Hagau e.V.
PSV St.G. Ingolstadt-Hagau e.V.
344
Pacira
S / Bay / B / 2004 / Contendro I / Piaster / 103LG53 / E: Viehweg,Gabriele / F: Versbach,Ewald
Details
S / Bay / B / 2004 / Contendro I / Piaster / 103LG53 / E: Viehweg,Gabriele / F: Versbach,Ewald
0.00 | 0.00 | 4.00 |
43.81
350.00 EUR |
8
GER
Julia Werner
RC in der Point Poxdorf e.V.
RC in der Point Poxdorf e.V.
126
Coliano
H / Holst / B / 2005 / Colman / Coriano / 103ER93 / E: Litz,Annika / F: Schmidt-Holländer,Hans-August
Details
H / Holst / B / 2005 / Colman / Coriano / 103ER93 / E: Litz,Annika / F: Schmidt-Holländer,Hans-August
0.50 | 0.00 | 4.00 |
41.17
300.00 EUR |
9
GER
Günter Stübing
PSV St.G. Ingolstadt-Hagau e.V.
PSV St.G. Ingolstadt-Hagau e.V.
315
Luftikus S
W / Dt.Sp. / Schi / 2004 / Levisto / Kolibri / 103DN55 / E: Steindl,Stefan / F: ZG Bernd Schiele GbR,
Details
W / Dt.Sp. / Schi / 2004 / Levisto / Kolibri / 103DN55 / E: Steindl,Stefan / F: ZG Bernd Schiele GbR,
0.50 | 0.00 | 4.00 |
42.27
200.00 EUR |
10
NZL
Daniel Meech
RSV Oberallgäu Oberstdorf
RSV Oberallgäu Oberstdorf
055
Cambridge 28
W / Holst / Schi / 2005 / Colman / Cicero / 103TW64 / E: Meech,Daniel / F: Ohlandt,Hans Wilhelm
Details
W / Holst / Schi / 2005 / Colman / Cicero / 103TW64 / E: Meech,Daniel / F: Ohlandt,Hans Wilhelm
5.00 | 0.00 | 0.00 |
42.64
170.00 EUR |
11
NZL
Richard Gardner
RV Königsbrunn Fohlenhof e.V.
RV Königsbrunn Fohlenhof e.V.
232
Gold'n Silver 2
H / Bay / Schi / 2004 / Golden Joy J / Calido II / 103LH64 / E: Gestüt Jennissen, / F: Jennissen,Franz-Peter
Details
H / Bay / Schi / 2004 / Golden Joy J / Calido II / 103LH64 / E: Gestüt Jennissen, / F: Jennissen,Franz-Peter
5.00 | 0.00 | 0.00 |
42.96
170.00 EUR |
12
GER
Michael Eichler
RA München e.V.
RA München e.V.
342
Oh Chic
S / SF / F / 2002 / Baloubet du Rouet / Quidam de Revel / 102RK89 / E: Eichler,Michael / F: European Horses S.A.R.L.,
Details
S / SF / F / 2002 / Baloubet du Rouet / Quidam de Revel / 102RK89 / E: Eichler,Michael / F: European Horses S.A.R.L.,
8.00 | 0.00 | 0.00 |
38.85
170.00 EUR |
= 7,000.00 EUR
Andere, niet geklasseerde deelnemers
13
GER
Benjamin Honold
RFV Memmingen e.V.
RFV Memmingen e.V.
086
Cassis 54
W / Bay / DbSch / 2005 / Candidatus / Landadel / 103VH69 / E: Honold,Fritz / F: Honold,Fritz
Details
W / Bay / DbSch / 2005 / Candidatus / Landadel / 103VH69 / E: Honold,Fritz / F: Honold,Fritz
0.00 | 0.00 | 8.00 |
39.18
|
14
GER
Wolfgang Puschak
RV Augsburg-West
RV Augsburg-West
017
Aluta 3
S / Holst / B / 2001 / Aloube Z / Lavall II / SVK40043 / E: Puschak,Wolfgang / F: Brandt,Johannes
Details
S / Holst / B / 2001 / Aloube Z / Lavall II / SVK40043 / E: Puschak,Wolfgang / F: Brandt,Johannes
4.00 | 0.00 | 4.00 |
40.06
|
16
GER
Christoph Gaillinger
PSG Schweizer Hof e.V.
PSG Schweizer Hof e.V.
130
Commander 21
W / Old / Schi / 2004 / Celano / Landadel / 103HT84 / E: Thiry,Julie+Linda / F: Sosath,Gerd
Details
W / Old / Schi / 2004 / Celano / Landadel / 103HT84 / E: Thiry,Julie+Linda / F: Sosath,Gerd
8.00 | 0.00 | 4.00 |
41.99
|
17
GER
Sabrina Berger
RSG Amberg-Köfering e.V.
RSG Amberg-Köfering e.V.
102
Chester L
W / Bay / B / 2002 / Caretello B / Camporado B / 102TH04 / E: Berger GbR, / F: Lehnert,Peter
Details
W / Bay / B / 2002 / Caretello B / Camporado B / 102TH04 / E: Berger GbR, / F: Lehnert,Peter
15.25 | 0.00 | 0.00 |
41.26
|
18
GER
Stefanie Boniberger
RFV Au-Hallertau e.V.
RFV Au-Hallertau e.V.
506
Amadeus 735
W / Meckl. / F / 1999 / Azarro / GER46351 / E: Boniberger, Stefanie / F: Gut Hohen Luckow GbR, K.u.Gut Hohen
Details
W / Meckl. / F / 1999 / Azarro / GER46351 / E: Boniberger, Stefanie / F: Gut Hohen Luckow GbR, K.u.Gut Hohen
8.00 | 0.00 | 8.00 |
39.18
|
19
GER
Christoph Knoch
Pffrd. Nürnberger Land e.V.
Pffrd. Nürnberger Land e.V.
251
JP's Calvaro
W / Holst / Db / 2004 / Colman / Corrado I / E: Petersen,Jakob / F: Petersen,Jakob
Details
W / Holst / Db / 2004 / Colman / Corrado I / E: Petersen,Jakob / F: Petersen,Jakob
13.50 | 0.00 | 4.00 |
54.73
|
20
CZE
Sarka Schmaus
RTG Obere Mühle e.V.
RTG Obere Mühle e.V.
382
Rascaldino
W / Württ / F / 2001 / Rapaulo / Romanow / GER44254 / E: Schmaus,Sarka / F: Rehm,Karl sen.
Details
W / Württ / F / 2001 / Rapaulo / Romanow / GER44254 / E: Schmaus,Sarka / F: Rehm,Karl sen.
20.50 | 0.00 | 0.00 |
39.75
|
21
GER
Monika Dirr
RFV Illertissen u.U.e.V.
RFV Illertissen u.U.e.V.
182
Doppelkorn 2
W / Bay / Db / 1998 / Daimler / Ladalco / GER46249 / E: Dirr,Monika / F: Karl,Doris
Details
W / Bay / Db / 1998 / Daimler / Ladalco / GER46249 / E: Dirr,Monika / F: Karl,Doris
8.50 | 0.00 | 16.00 |
40.08
|
22
GER
Thomas Mühlbauer
RC Liebenstein e.V.
RC Liebenstein e.V.
255
Kid Rock 2
H / Bay / F / 2003 / Expert / Asti Spumante / 102VM32 / E: Mühlbauer,Josef / F: Mühlbauer,Josef
Details
H / Bay / F / 2003 / Expert / Asti Spumante / 102VM32 / E: Mühlbauer,Josef / F: Mühlbauer,Josef
8.00 | 0.00 |
|
24
GER
Maximilian Weishaupt
RFV Jettingen e.V.
RFV Jettingen e.V.
379
Rahmannshof's Bamiro
H / Westf / F / 2003 / Baloubet du Rouet / Ramiro / 102PG58 / E: Gestüt Rahmannshof /Ulla von Borman / F: Gestüt Rahmannshof/Bormann u.Blass,
Details
H / Westf / F / 2003 / Baloubet du Rouet / Ramiro / 102PG58 / E: Gestüt Rahmannshof /Ulla von Borman / F: Gestüt Rahmannshof/Bormann u.Blass,
16.00 | 0.00 |
|
26
GER
Christof Göbel
TG Haupt- u. Landgestüt Schwaigange
TG Haupt- u. Landgestüt Schwaigange
006
Acolydor
H / Westf / Db / 2000 / Acorado I / Polydor / GER42775 / E: Bayerisch.Haupt-u.Landgest.Schwaiga / F: Borgmann,Norbert
Details
H / Westf / Db / 2000 / Acorado I / Polydor / GER42775 / E: Bayerisch.Haupt-u.Landgest.Schwaiga / F: Borgmann,Norbert
24.00 | 0.00 |
|
CZE
Jaroslav Pikolon
TG Haupt- u. Landgestüt Schwaigange
TG Haupt- u. Landgestüt Schwaigange
058
Camparino
H / Holst / B / 2004 / Chello I / Caretino / 103LA35 / E: Bayerisch.Haupt-u.Landgest.Schwaiga / F: Schäfer,Helmut
Details
H / Holst / B / 2004 / Chello I / Caretino / 103LA35 / E: Bayerisch.Haupt-u.Landgest.Schwaiga / F: Schäfer,Helmut
Opgegeven |
|
GER
Stefan Lang
Hallertauer RFV Rohr e.V.
Hallertauer RFV Rohr e.V.
052
Calimero EW
W / Bay / B / 2004 / Candillo / Landadel / E: Widmann-Huber,Elisabeth / F: Widmann-Huber,Elisabeth
Details
W / Bay / B / 2004 / Candillo / Landadel / E: Widmann-Huber,Elisabeth / F: Widmann-Huber,Elisabeth
Opgegeven |
|
GER
Helmut Schönstetter
RFV Karpfham im Rottal e.V.
RFV Karpfham im Rottal e.V.
146
Cornet Kalua
W / Bay / Schwb / 2005 / Cornet Obolensky (ex: Windows / Platin / 102ZJ25 / E: Kühner,Max / F: Kühner Dr.,Max
Details
W / Bay / Schwb / 2005 / Cornet Obolensky (ex: Windows / Platin / 102ZJ25 / E: Kühner,Max / F: Kühner Dr.,Max
Opgegeven |
|
www.equi-score.com is een platform exclusief voor publicatie van resultaten. Het posten van de resultaten en de bijbehorende controle op juistheid is de exclusieve verantwoordelijkheid van de betreffende organisator of aanbieder van start- en resultatenlijsten. and the correctness of the data is at the result service provider. If you have question please contact
the service provider.