Alle deelnemers voor wie een startbericht of resultaat is geĆ¼pload, worden hier vermeld. De directory bevat momenteel 741 deelnemers.
GER
ÜFFING, Jule
RV Rhede-Krommert e. V.
1319 Nantario 3
CMP 45
GER
ASSMANN, Marie
Reit- und Fahrabteilung des SV Dick
867 Fippsy
CMP 04/2
GER
ASSNER, Philipp
ZRFV Versmold e. V.
1807 Soulsister
CMP 19/1
GER
ACHTERMANN, Katharina
RV Katzheide e. V.
GER
ALBER, Astrid
ZRFV Wadelheim-Rheine e. V.
GER
ALBERS, Dennis
RFV Greven e.V.
GER
ALBERS, Sebastian
RFV Greven e.V.
GER
ALFERS, Tanja
RFV Gustav Rau Westbevern e. V.
1963 Windhoek 16
CMP 24/2
GER
ALIPASS, Ankatrin
Reit- und Fahrabteilung des SV Dick
1762 Siddix
CMP 22/3
GER
ALTE-BORNHOLT, Katharina
ZRFV Riesenbeck e. V.
1263 Lyam
CMP 46/2
GER
ALTE-BORNHOLT, Lena
ZRFV Riesenbeck e. V.
1181 Lieselotte H
CMP 45
GER
ALTE-BORNHOLT, Lisa
ZRFV Riesenbeck e. V.
GER
ARKE, Anika
RFV Venne e.V.
1046 Jackson 69
CMP 46/3
GER
AUER, Ann-Kathrin
RV Ibbenbüren e.V.
52 Anemao
CMP 06
GER
AUTMARING, Claudia
RV Isendorf-Emsdetten e.V.
1420 Picora 2
CMP 33/3
GER
BÄTHKER, Simone
ZRFV Altenrheine e. V.
1956 Wilde Rose 5
CMP 21/1
GER
BÄUMER, Philipp
ZRFV Altenberge e. V.
494 Contra Boy 2
CMP 37/1
GER
BÄUMER, Sarah
RFV Lengerich e.V.
1997 Caspar
CMP 09
GER
BÖCKMANN, Simone
Zucht-, Reit- und Fahrgemeinschaft
859 Finess B
CMP 19/1
GER
BÖHE, Stephanie
Pferdezucht- u. RV Luhmühlen e.V.
BÖHMER, Alina
RFV Greven e.V.
2117 Miss Pentrup
CMP 02/1
GER
BÖRGEL, Josefine
RV St.Georg Saerbeck e.V.
GER
BÖRGERS, Julia
RFV Roxel e.V.
206 Camelot 107
CMP 19/1
GER
BÖSELER, Nele
RFV Zum Rieselfeld Münster e. V.
1070 Kilofin Seaside
CMP 19/1
GER
BÜNING, Justus
RFV Greven e.V.
3 Acajou 47
CMP 33/2
GER
BÜNING, Klaus
RFV Münster-Sprakel e. V.
3 Acajou 47
CMP 36/1
GER
BÜNKER, Julia
RFV Münster-Sprakel e. V.
1513 Quidam's beaute
CMP 28
GER
BABERG, Johannes
ZRFV Neuenkirchen e. V.
GER
BACHMANN, Carina
Landw. RV Kalthof e.V.
729 DSP Que Sera
CMP 15
GER
BANNIERINK, Steffen
ZRFV Neuenkirchen e.V.
1998 Fleur S
CMP 07
GER
BARNDT, Carina
RFV Nordwalde e.V.
GER
BARNDT, Lena
RFV Nordwalde e.V.
1766 Silencio 16
CMP 19/2
GER
BAUHAUS, Carina
RV Rhede-Krommert e. V.
1990 Zsolea
CMP 28
GER
BAUMGÜRTEL, Lana-Pinou
Ländlicher ZRFV Haltern e.V.
1309 Mr. Maverick FH
CMP 06
GER
BAUMGÜRTEL, Lucie-Anouk
Ländlicher ZRFV Haltern e.V.
GER
BAUMSCHEIPER, Johanna
RFV Borghorst e.V.
262 Carlottah
CMP 45
BECKEMEYER, Wiebke
RFV Westerkappeln-Velpe-Lotte e. V
913 Force of Future
CMP 06
BEEKMANN, Antonia
RFV Greven e.V.
1314 My Lady 165
CMP 04/2
GER
BEIKE, Martina
RFV Emsdetten e.V.
814 Fargo 47
CMP 21/1
GER
BENNING, Julia
RFV Greven e.V.
1441 Plan B
CMP 33/4
GER
BENNINGHOFF, Jörg
RFV Bruckhausen 1925 e.V.
GER
BENTE, Eva
ZRFV Riesenbeck e. V.
659 Dina Diandra
CMP 19/1
GER
BERDEL, Theresa
RV Ibbenbüren e.V.
1557 Rakkaia
CMP 19/2
GER
BERGENDAHL, Arne
ZRFV von Lützow Hamminkeln u.Umg. e
GER
BETTENDORF, Vera
ZRFV Altenberge e. V.
GER
BLÖMERS-SCHWEGMANN, Kirsten
RFV Mesum e.V.
1837 Summertime Sensation
CMP 20/1
GER
BLOEM, Annika
RV Albersloh e.V.
764 Elbing 14
CMP 13/1
GER
BLUMENRODE, Sascha
RV Lienen e.V.
GER
BOCKHACKER, Jana
RFV Greven e.V.
GER
BOGDANOW, Denis
RFV Milte-Sassenberg e. V.
GER
BOGENSCHÜTZ, Frank
RFV Roxel e.V.
653 Diavolo Nero
CMP 25/2
GER
BOIE, Simone
RFV Bruckhausen 1925 e.V.
1737 Scotch 39
CMP 44
GER
BOJE, Denise
RV St. Hubertus Wolbeck e. V.
1100 Laetitia 61
CMP 26/1
GER
BORGMANN, Maria
RV Isendorf-Emsdetten e.V.
970 Godolphin 5
CMP 22/3
GER
BORNHOLD, Lorena
ZRFV Altenberge e. V.
1175 Lexus Son
CMP 33/4
GER
BRÜGGEMANN, Felix
ZRFV Riesenbeck e. V.
GER
BRÜGGEMANN, Heinz Sen.
RFV Milte-Sassenberg e. V.
35 Alpaccino
CMP 26/1
GER
BRÜGGEMANN, Pia
RV Hopsten e.V.
1170 Leviano S
CMP 06
GER
BRÜNEN, Dietmar
ZRFV Neuenkirchen e. V.
679 Don Carlos 142
CMP 20/3
GER
BRÜNEN, Simone
ZRFV Neuenkirchen e. V.
1823 Starlight 197
CMP 20/3
GER
BRAUER, Lisa
Integrativer Zucht-, Reit-, Voltigi
GER
BRINCK, Vera
RFV Greven e.V.
GER
BRINCKWIRTH, Eva-Christin
ZRFV Metelen e.V.
1539 Quirino 9
CMP 33/1
GER
BRINKMANN, Lissy
RV St.Georg Saerbeck e.V.
GER
BUSSMANN, Christiane
RFV Münster-Sprakel e. V.
39 Amani 32
CMP 19/1
GER
BUDDE, Vanessa
RV St. Martin Greven-Bockholt e. V.
854 Filou 1678
CMP 06
GER
BUDDENKUHL, Inga
RFV Lengerich e.V.
1553 Raghiana
CMP 34/1
GER
BUERSTÄTTE, Denise
RV St. Martin Greven-Bockholt e. V.
226 Caprice 308
CMP 46/2
GER
CAPPENBERG, Stefan
RFV Ostbevern e.V.
654 Diego 301
CMP 46/3
GER
CAVALLO, Anja
RFV Nienberge e.V.
500 Cooky 9
CMP 20/2
GER
DÖBBER, Carolin
RV Ibbenbüren e.V.
GER
DÜES, Janina
ZRFV Altenberge e. V.
GER
DÜES, Kevin
ZRFV Altenberge e. V.
GER
DAHLKAMP, Maike
ZRFV Lützow Selm-Bork-Olfen e. V.
1945 Whinni-Pooh
CMP 26/1
GER
DAMHUIS, Tanja
Ländl. Zucht-, Reit- u. Fahrverein
DAMHUIU, Sophie
Ländl.ZRFV Gronau e.V.
2026 Butterfly
CMP 08
GER
DEICHEN, Kaja
RFV Greven e.V.
1057 Johnny Cash 4
CMP 26/1
GER
DEINERT, Josy
ZRFV Hattingen e. V.
1943 WES Don Delicio
CMP 10
GER
DEITERMANN, Simone
RV St.Georg Saerbeck e.V.
GER
DEITERS, Franziska
RFV Melle-Gesmold e. V.
486 Constantin G.D.
CMP 40/1
GER
DENNERSMANN, Kristina
RV Dortmund-Nordost e.V.
1191 Lilly Marleen 29
CMP 47
GER
DERTWINKEL-HARBICH, Silke
ZRFV Altenberge e. V.
1632 Rocky 1475
CMP 20/2
GER
DIETRICH, Jörg
RV Lienen e.V.
GER
DINKELS, Carla
RFV Greven e.V.
2009 Navidad
CMP 04/3
GER
DINKELS, Johanna
RFV Greven e.V.
2006 Lacrimosa 5
CMP 06
GER
DINKELS, Sophia
RFV Greven e.V.
GER
DOMBROW, Sinah
RFV Westerkappeln-Velpe-Lotte e. V.
695 Dondolo 112
CMP 33/1
GER
DORNBRACHT, Jan-Nikolas
Landw. RV Kalthof e.V.
GER
DR., Catrin Kramer
Reiterverein Albersloh e.V.
2131 Dark Dandy 2
CMP 26/1
GER
DR., Jennifer Christmann
RFV Havixbeck-Hohenholte e. V.
359 Chayenna Ch
CMP 26/1
GER
DR., Julia Schöler
RFV Borghorst e.V.
1555 Raipur 3
CMP 19/1
GER
DR., Svenja Irina Meyer
RV St. Georg Münster e.V.
GER
DRANSMANN, Carla
RUFV St. Georg Georgsmarienhuette
GER
DUITZ, Peter
ZRFV Bösensell e. V.
GER
DUNKEL, Manja
ZRFV Albachten e. V.
1886 Trutz 3
CMP 46/2
GER
EICHLER, Laura
RFV Greven e.V.
1644 Ronika 2
CMP 45
GER
ELSBECKER, Andreas
RFV Greven e.V.
GER
EMMERICH, Luisa
ZRFV Hattingen e. V.
618 Daytona E
CMP 13/2
GER
ENGBERT, Vera
LZRFV Seppenrade e. V.
587 Damon S
CMP 15
GER
EVERDING, Carolin Schulze
RFV Roxel e.V.
801 Fama 87
CMP 21/2
GER
EWERING, Carina
ZRFV St.Hubertus Neuenkirchen e. V.
1300 Montaya
CMP 23
GER
FELDMANN, Manuel
RV Ahaus-Ammeln e. V.
GER
FINKE, Sabrina
RV St. Hubertus Wolbeck e. V.
934 Freeman 63
CMP 24/2
GER
FLECHTKER, Marina
RFV Handorf-Sudmühle e.V.
2013 Safira 12
CMP 09
GER
FLEDDER, Nick
Integrativer Zucht-, Reit-, Voltigi
GER
FLEISCHMANN, Fritz
ZRFV Albachten e.V.
2135 Starblaze
CMP 11
GER
FREHE, Caroline
RV Mettingen e.V.
GER
FREHE, Sophia
RFV Greven e.V.
841 Ferrero F
CMP 21/2
GER
FRIELING, Alina
RFV Emsdetten e.V.
1017 Highlight 136
CMP 46/2
GER
FRITZ, Marc-Patrick
Reitclub St.Mauritz Münster e.V.
2126 Liveshow
CMP 13/2
GER
FUNKE, Hendrik
RFV Greven e.V.
GER
GÖCKING, Timo
RFV Greven e.V.
GER
GAUSEPOHL, Julika
ZRFV Albachten e. V.
668 Docmello
CMP 46/1
GER
GESSMANN, Angelika
RFV Nienberge e.V.
135 Bellesina
CMP 12
GER
GELKING, Merle
RFV Nordwalde e.V.
2017 Nugget
CMP 04/2
GER
GENTER, Chiara Isabella
ZRFV Lützow Selm-Bork-Olfen e. V.
91 Avery D
CMP 45
GER
GERDEMANN, Jan
RV Isendorf-Emsdetten e.V.
1344 Nip Tuck II
CMP 45
GER
GERDENER, Jörg
RFV Laer e.V.
1506 Quick Fire 3
CMP 39
GER
GIESSLER, Lena
RV Albersloh e.V.
GER
GOLASCH, Rebecca
ZRFV Versmold e. V.
GBR
GOOSEN, Guy
RV Oldenburger Muensterland e.V
GBR
GORNALL, Jamie
ZRFV Riesenbeck e. V.
GER
GRABENSCHRÖER, Marie
RFV Neuenkirchen/Bramsche e. V.
2034 Aconda 17
CMP 47
GER
GRESHAKE, Kirsten
RFV Greven e.V.
GER
GRONOVER, Birgit Schulze
RFV Greven e.V.
1761 Sid Malone 2
CMP 13/1
GER
GRONOVER, Ingrid Schulze
RFV Greven e.V.
GER
GRUNENBERG, Katharina
ZRFV Lützow Selm-Bork-Olfen e. V.
548 Cotilas
CMP 46/1
GER
HÖLSCHER, Johanna
RV St.Georg Saerbeck e.V.
1060 Joradina
CMP 43
GER
HÖLSCHER, Josefine
RV St.Georg Saerbeck e.V.
699 Donna 639
CMP 46/1
GER
HÖLSCHER, Judith
RV St.Georg Saerbeck e.V.
GER
HÖSKER, Bernd
RFV Ostbevern e.V.
GER
HÜNTEMANN, Dagmar
RV Velen e.V.
1797 Snikkers
CMP 46/3
GER
HAARLAMMERT, Sarah
RV Lienen e.V.
GER
HAGET, Carolin
RFV Havixbeck-Hohenholte e. V.
GER
HAHN, Ike-Daniel
RFV Warendorf e.V.
GER
HAHNE, Eva
RFV Handorf-Sudmühle e.V.
1457 Pretender 18
CMP 46/2
GER
HAMANN, Marike
RUFV Rulle
919 Fortune 19
CMP 43
GER
HARDINGHAUS, Annette
RV Mettingen e.V.
GER
HARHOFF, Diana
RFV Alverskirchen-Everswinkel e. V.
687 Don Florino
CMP 25/1
GER
HARTKEN, Laura
RV St.Georg Saerbeck e.V.
GER
HAUSSMANN, Daniel
RFV Zum Rieselfeld Münster e. V.
1045 Jackpot B
CMP 46/2
BEL
HAUBOURDIN, Stephanie
RSC Osnabruecker Land e.V.
JPN
HAYASHI, Tadahiro
ZRFV Riesenbeck e. V.
GER
HECKMANN, Isabel
Reit- und Fahrv. Isterberg e.V.
997 Happy Hopsi
CMP 40/2
GER
HECKMANN, Michael
Reit- und Fahrv. Isterberg e.V.
GER
HEEKE, Pia Luisa
RV St. Martin Greven-Bockholt e. V.
674 Dolcetto di piu
CMP 45
NED
HEEL, Arne van
RSC Osnabruecker Land e.V.
GER
HEINZ, Selina
RFV Emsdetten e.V.
1106 Lancario
CMP 45
GER
HELMER, Amelie
RV St.Georg Saerbeck e.V.
GER
HELMER, Judith
RV St.Georg Saerbeck e.V.
GER
HEMKER, Sophie
RFV Greven e.V.
631 Delgerado
CMP 37/1
HENGELBROCK, Paulin
RFV Greven e.V.
2118 Scarlett
CMP 06
GER
HENNECKE, Tabea
RFV Münster-Sprakel e. V.
2052 Laomeda 2
CMP 45
GER
HERKENHOFF, Rieke Schröder
RV Gehrde e.V.
1249 Lucky Luke H
CMP 46/2
GER
HESSEL, Manuela
ZRFV Riesenbeck e. V.
502 Cool Man 39
CMP 33/2
GER
HILLMANN, Cordula
ZRFV Neuenkirchen e.V.
1998 Fleur S
CMP 06
GER
HINZ, Annika
RV Isendorf-Emsdetten e.V.
1234 Lovely Charmeur
CMP 35
GER
HOFFMANN, Christina
RC Bergerhof e.V.
602 Dark Dancer R
CMP 47
GER
HOFMANN, Johanna
RV St.Georg Saerbeck e.V.
1631 Rocktime Ronja
CMP 09
GER
HOLKENBRINK, Sophie
ZRFV Albachten e. V.
1433 Piko's Son 2
CMP 26/2
GER
HOLLENHORST, Petra
RFV Handorf-Sudmühle e.V.
938 Friedalina
CMP 19/1
GER
HOLZ, Michael
RFV Greven e.V.
GER
HOLZ-AHMANN, Jutta
RFV Greven e.V.
GER
HOMFELDT, Nina
PferdeSV St. Michael Endeln e. V.
863 Finjafine
CMP 33/4
GER
HOWE, Henrike
RFV Lengerich e.V.
114 Barichello 2
CMP 33/1
GER
HUNDT, Anika
RV Isendorf-Emsdetten e.V.
1044 Iwana 7
CMP 35
GER
HUSMANN, Julia
ZRFV Wadelheim-Rheine e. V.
GER
HUSMANN, Karina
ZRFV Wadelheim-Rheine e. V.
1957 William's As 2
CMP 33/2
GER
HUWE, Anna Huge Sive
RV St.Georg Saerbeck e.V.
GER
IBACH, Anne Catharina
RFV Greven e.V.
1593 Rhilana
CMP 21/1
GER
INGEBRAND, Heike
RFV Ostbevern e.V.
GER
INGEBRAND, Marco
RFV Ostbevern e.V.
1670 Rubikon 45
CMP 26/1
GER
ISFORT, Anna-Katharina
RV St. Georg Heek-Nienborg e. V.
2069 Confederate Grey
CMP 37/2
GER
ISRAEL, Ina
RFV Hiltrup e.V.
383 Chiara 218
CMP 46/3
GER
JONAS, Bettina
RFV Handorf-Sudmühle e.V.
1417 Piccolo dio
CMP 34/1
GER
JOORMANN, Kristin
RFV Westerkappeln-Velpe-Lotte e. V.
GER
JUHRE, Annika
RSC Osnabruecker Land e.V.
2125 Luis Figo
CMP 13/1
GER
JUNKER, Stephanie
RFV Milte-Sassenberg e. V.
417 Ciao stellina mia
CMP 43
GER
KÖHLER, Nadine
RV Voxtrup e.V.
1126 Latina 213
CMP 46/1
GER
KÖNING, Nina
FIRST-TEAM RSV Horstmar-Leer e. V.
2060 Silver Lady
CMP 06
GER
KÜHNEMUND, Julia
RV Lienen e.V.
1482 Quando A
CMP 34/3
GER
KAMP, Kristina
RFV Mesum e.V.
1664 Royalist 11
CMP 20/3
GER
KAMPERT, Lisa
ZRFV Albachten e. V.
668 Docmello
CMP 20/2
GER
KANDZIORA, Pascal
RFV Emsbueren e.V.
GER
KARATASSIOS, Helena
RV Isendorf-Emsdetten e.V.
GER
KIERCHHOFF, Konstanze
RFV Milte-Sassenberg e. V.
1666 Royal-Rubindahl
CMP 25/1
FEI
KIM, Zhanna
RV Oldenburger Muensterland e.V
GER
KLÄSENER, Christopher
RV Rhede-Krommert e. V.
GER
KLEIN, Laura
RFV St.Martinus Hagen 1927 e.V.
2136 Sir Olli
CMP 10
GER
KLEINAU, Ann-Kathrine
ZRFV Schwerte e. V.
772 Emmilou
CMP 19/1
GER
KLIMKE, Ingrid
RV St. Georg Münster e.V.
GER
KLIMKE, Manuela
RV St. Georg Münster e.V.
612 Day Dream K
CMP 14
GER
KLOSTERMANN, Heike
ZRFV Laggenbeck e. V.
1515 Quidam's Diamond 2
CMP 20/3
GER
KNÜVER, Lea
RFV Greven e.V.
GER
KNOOP, Sina
ZRFV Riesenbeck e. V.
GER
KOSSMEIER, Franziska
RFV Ostbevern e.V.
GER
KOCH, Amelie
RFV Greven e.V.
2057 Don Cello
CMP 20/1
GER
KOCH, Lisa Marie
RFV Milte-Sassenberg e. V.
1568 Ready to dance 9
CMP 14
GER
KOHNHORST, Silke
RFV Lengerich e.V.
103 Balinero 2
CMP 21/1
GER
KOLKMANN, Kathrin
RFV Gustav Rau Westbevern e. V.
GER
KOOPS, Henrike
ZRFV Riesenbeck e. V.
277 Cartello 7
CMP 36/2
EST
KOPPELMAA, Kristin
Club Reitstall um Steppchen
1958 Wilma 213
CMP 40/1
GER
KOPPELMANN, Carola
Kehdinger Reitclub e.V.
2066 Sandiego 10
CMP 16
GER
KRAGE, Kathrin
Reit- und Fahrv. Isterberg e.V.
SLO
KRALJ, Vesna
ZRFV Riesenbeck e. V.
1069 Kathy's Kiss
CMP 41
GER
KRAMER, Anne
RFV Havixbeck-Hohenholte e. V.
833 Fenena 7
CMP 22/2
GER
KRANZ, Martina
RFV Emsdetten e.V.
693 Donatella 84
CMP 11
GER
KREIMER, Tanja
RV Hopsten e.V.
GER
KRELL, Paulina
RFV Warendorf e.V.
GER
KREMEYER, Kristina
RFV Gustav Rau Westbevern e. V.
1869 Top Napoleon
CMP 22/1
GER
KREUTER, Claudia
RFV Handorf-Sudmühle e.V.
1230 Louis Ferdinand 8
CMP 20/3
GER
KRICHEL, Simone
Dortmunder RV e.V.
526 Cornflake 8
CMP 43
GER
KUKUK, Christian
ZRFV Riesenbeck e. V.
GER
LÖCHTE, Katja
RV Hopsten e.V.
783 Estelle 59
CMP 12
GER
LÖFKEN, Niklas
RFV Zum Rieselfeld Münster e. V.
2134 Da Silva
CMP 05
GER
LÜDIGER, Henrik
ZRFV Altenberge e. V.
1371 Paganini 134
CMP 08
GER
LÜTH, Alexandra
RFV Milte-Sassenberg e. V.
GER
LANGEHANENBERG, Sebastian
RV St. Georg Münster e.V.
GER
LANGEL, Kelly
ZRFV Metelen e.V.
GER
LANGELAGE, Anneke
RFV Neuenkirchen/Bramsche e. V.
1296 Mochito 3
CMP 33/4
SWE
LARSSON, Linn
2108 Lucy 600
CMP 21/2
RSA
LAZARUS, Oliver
ZRFV Riesenbeck e. V.
GER
LEEFKEN, Johanna
Ländl. Zucht-, Reit- u. Fahrverein
1738 Secco 2
CMP 34/3
LEHNER, Nina
RFV Greven e.V.
2130 Ashkar´s Pride
CMP 45
FRA
LESOT, Vincent
76 Arthos 111
CMP 38/2
GER
LEZZA, Shirien-Giovanna
ZRFV Altenberge e. V.
GER
LIEBRECHT, Julina
RV St.Georg Saerbeck e.V.
GER
LIEBRECHT, Olaf
RV St.Georg Saerbeck e.V.
286 Casanova 416
CMP 34/1
GER
LIEDHEGENER, Charlotte
RV Hellefeld e. V.
GER
LILIENBECKER, Marco
RFV v. Nagel Herbern e. V.
GER
LOCKER, Antonia
RFV Jagdfalke Brünen
GER
LUCAS, Britta
ZRFV Neuenkirchen e. V.
1897 Up and down 3
CMP 21/1
GER
LUDWIG-PÖTTKER, Margit
RFV Warendorf e.V.
739 Duke of Gregory
CMP 21/1
GER
LUTTER, Annina
RFV Bad Honnef e.V.
1623 Rock Girl H
CMP 43
GER
MÜLLER, Christiane
ZRFV Altenberge e. V.
GER
MÜNZ, Jochen
Wuppertaler RFV
1176 Liberta 10
CMP 43
GER
MARKUS, Christian
RUFV Werlte u. Umgebung
GER
MARQUARDING, Luisa Schulze
RFV Greven e.V.
837 Fernet 57
CMP 22/3
GER
MARSCHALCK, Maren
RFV Burgsteinfurt e. V.
1547 Rachel 38
CMP 22/2
SWE
MARTENSSON, Anna
RV Verl e.V.
GER
MAY, Liane
RFV Borghorst e.V.
858 Fine 95
CMP 20/1
GER
MECKMANN-DORSEL, Heinrich
RFV Handorf-Sudmühle e.V.
879 Flambeau 132
CMP 12
GER
MEIER, Jana
RV Lienen e.V.
GER
MENGER, Melanie
RFV Greven e.V.
807 Fandango 251
CMP 11
GER
MERTENS, Lisa
RV St.Georg Saerbeck e.V.
GER
MERVELDT, Patricia
RV Vechta e.V.
2054 Komet 282
CMP 26/2
GER
MIDDELMANN, Kathrin
ZRFV Lützow Selm-Bork-Olfen e. V.
GER
MORMANN, Hiltrud
ZRFV Riesenbeck e. V.
GER
NÄTHER, Heike
RV Albersloh e.V.
4 Acan
CMP 20/2
GER
NAGEL, Miriam
ZRFV Altenrheine e. V.
193 Call me Kalli
CMP 06
GER
NEUGEBAUER, Marcel
ZRFV Bösensell e. V.
GER
NEUMANN, Lea Sophie
ZRFV Riesenbeck e. V.
671 Dohna 8
CMP 20/2
GER
NEUMEYER, Jessica
ZRFV Neuenkirchen e. V.
244 Caramia 23
CMP 22/2
GER
NIEHUES, Katja
RFV Greven e.V.
GER
NIEHUES-REMBECK, Elisabeth
ZRFV St.Hubertus Neuenkirchen e. V.
136 Bellmeier
CMP 10
GER
NIEWAND, Melanie
Integrativer Zucht-, Reit-, Voltigi
64 Aquilina 11
CMP 23
GER
NIGGEMANN, Anna
RFV Roxel e.V.
1642 Ronaldino 6
CMP 20/2
GER
NOTTMEIER, Rainer
RV St.Georg Saerbeck e.V.
GER
OBERDALHOFF, Chris
RV Lienen e.V.
GER
OELRICH, Marie-Sophie
Integrativer Zucht-, Reit-, Voltigi
1966 Wiorello
CMP 20/2
GER
OELRICH, Matthias
Integrativer Zucht-, Reit-, Voltigi
1236 Löwenherz 82
CMP 39
GER
OFFENEY, Charlotte
RFV Thönse
GER
OLERINK, Tina
RFV Greven e.V.
USA
ONODA, Nicholas
RG Westfälische Reit- und Fahrschul
636 Demoiselle 14
CMP 13/1
GER
OSTERHOLT, Pia
RFV Mesum e.V.
2082 La Luna 314
CMP 33/2
GER
OTTENJANN, Silke
RFV Greven e.V.
GER
OTTMANN, Melanie
RV St.Georg Saerbeck e.V.
1598 Ribery 13
CMP 21/1
GER
PÄHLER, Katarina
ZRFV Steinhagen-Brockhagen e. V.
25 Albus Dumbledore 2
CMP 22/2
GER
PÖPPING, Anna
RFV Mesum e.V.
1003 Hearke 4
CMP 19/1
GER
PABST, Anja
RFV Münster-Sprakel e. V.
GER
PACKEISER, Julia
RFV Milte-Sassenberg e. V.
1013 Hesselteichs Duffy
CMP 11
GER
PAX, Petra
RV Lienen e.V.
880 Flambio P
CMP 13/1
GER
PEVELING, Luca-Marie
RFV Rinkerode e.V.
69 Armagnac D
CMP 46/1
GER
PLEIE, Sabrina
ZRFV Riesenbeck e. V.
GER
POKRIEFKE, Dana
Integrativer Zucht-, Reit-, Voltigi
1259 Lust for Life 3
CMP 46/2
ESP
POMARES, Victor Alfonso
RSC Osnabruecker Land e.V.
1721 Sarotti 57
CMP 16
GER
RÖDIGER, Maike
RFV 1876 Amelsbüren e. V.
236 Cara Mia Piccola
CMP 43
GER
RÜDER, Hans-Thorben
Fehmarnscher Ringreiterverein e.V.
GER
RÜPING, Philip
RV Breitenburg e.V.
GER
RÜSCHER, Claudia
RFV Greven e.V.
GER
RÜTER, Luisa
RV Rhede-Krommert e. V.
595 Dandini 2
CMP 45
GER
RABING, Emily
RFV Borghorst e.V.
809 Fantastic Finn
CMP 45
GER
RADEMACHER, Julia
RV Rhede-Krommert e. V.
1061 Jumper 93
CMP 45
GER
RADEMACHER, Kim
RFV Handorf-Sudmühle e.V.
GER
RADEMACHER, Lisa
ZRFV Lützow Selm-Bork-Olfen e. V.
84 Atlantis D
CMP 46/1
GER
RECKERMANN, Johanna
RFV Steinfurt-Dumte e. V.
GER
RECKORDT, Alexandra
RV Oelde e.V.
1549 Racora
CMP 46/2
GER
RENKERT, Nina
RV Katzheide e. V.
RETHEMEIER, Elena
RFV Poseritz e.V.
2112 Clara
CMP 09
GER
RETHEMEIER, Lars
RV Lienen e.V.
GER
REUTTER, Jutta
RFV Telgte-Lauheide e. V.
GER
RIECK, Diana
RFV Warendorf e.V.
1803 Soneth
CMP 22/3
GER
RIESENBECK, Isabell
RV Lienen e.V.
1425 Pietje Belle
CMP 20/1
ROBERT, Nane
RV Lienen e.V.
2094 Lancelot 283
CMP 06
ROSE, Julia
RFV Handorf-Sudmühle e.V.
2031 Bentley 60
CMP 04/3
GER
ROSNER, Laura
RV St. Georg Münster e.V.
1689 Saint Ledger
CMP 22/3
GER
ROTTHOVE, Jana
RFV Ostbevern e.V.
1643 Ronda 94
CMP 36/1
NOR
ROTTMANN, Zilia Maria
LZRFV Seppenrade e. V.
GER
RUMP, Sarah
Reit-und Fahrclub Niedervieland e.V
GER
SAGENSCHNIER, Eva
RFV Handorf-Sudmühle e.V.
657 Dieu merci 2
CMP 20/2
GER
SALOMON, Jessica
RFV Handorf-Sudmühle e.V.
1139 Layer Cake
CMP 46/3
GER
SCHEWE, Annika
RFV Handorf-Sudmühle e.V.
506 Cope Coral
CMP 46/3
GER
SCHILLING, Nadin
RFV Westerkappeln-Velpe-Lotte e. V.
913 Force of Future
CMP 33/3
GER
SCHILLING, Vera
ZRFV Altenberge e. V.
GER
SCHILLMÖLLER, Julia
RFV Greven e.V.
881 Flash Rouge 5
CMP 33/3
GER
SCHLÜTER, Ricarda
RV Rhede-Krommert e. V.
GER
SCHLÜTER, Thilo
RFV Billerbeck e.V.
GER
SCHLAUTMANN, Lina
ZRFV Riesenbeck e. V.
1257 Luka MG
CMP 17
SCHMIDT, Liv
ZRFV "Lützow" Selm-Bork-Olfen e.V.
2129 Cameron 26
CMP 46/1
GER
SCHMITZ, Vanessa
RFV Roxel e.V.
1634 Rodrigo 81
CMP 22/1
GER
SCHNÜPKE, Annika
RFV Gustav Rau Westbevern e. V.
GER
SCHNEIDER, Louisa Sophie
RFV Greven e.V.
GER
SCHNIEDERS, Claudia
Reit- und Fahrabteilung des SV Dick
1393 Pedro 851
CMP 33/2
GER
SCHOSTER, Stefan
RFV Warendorf e.V.
2076 Quintus 105
CMP 31
GER
SCHRÖDER, Vanessa
RFV Laer e.V.
746 Duplo B
CMP 20/3
GER
SCHRAMEYER, Ijola
Reit- und Fahrabteilung des SV Dick
867 Fippsy
CMP 04/1
GER
SCHRAMEYER, Noel
Reit- und Fahrabteilung des SV Dick
867 Fippsy
CMP 05
GER
SCHUCKENBERG, Kirsten
RFV Milte-Sassenberg e. V.
GER
SCHULTE, Sarah
Integrativer Zucht-, Reit-, Voltigi
1377 Pandora 251
CMP 19/2
GER
SCHULTE-VARENDORFF, Herwart
ZRFV Laggenbeck e. V.
1754 Shiwago 4
CMP 24/1
GER
SCHULTJAN, Alexandra
RSG Schüttorf e.V.
GER
SCHULZ, Sydney
RFV Alt Marl e.V.
1924 Viva La Diva 2
CMP 20/1
GER
SCHWARTE, Jasmina
RV Isendorf-Emsdetten e.V.
GER
SCHWEGMANN, Janina
ZRFV Riesenbeck e. V.
1361 O'Lala 7
CMP 33/2
SUI
SCHWEIZER, Manuela
RFV Greven e.V.
GER
SERRIES, Jana
RFV Alverskirchen-Everswinkel e. V.
155 Blind Date 30
CMP 14
GER
SERRIES, Maike
RFV Alverskirchen-Everswinkel e. V.
1704 San Sira CB
CMP 33/2
GER
SIEPMANN, Pia Sophie
ZRFV Schwerte e. V.
1677 Rubinjo 3
CMP 47
GER
SIERING, Anja
Reit- und Fahrabteilung des SV Dick
846 Figo G
CMP 21/1
GER
SIERING, Julia
RFV Münster-Sprakel e. V.
GER
SPIELMANNS, Isabelle
ZRFV Hattingen e. V.
GER
STÖCKER, Gaby
RFV Nienberge e.V.
1222 Lordano S
CMP 22/3
GER
STÖVER, Nicole
ZRFV St.Hubertus Neuenkirchen e. V.
GER
STEGEMANN, Heike
RFV Greven e.V.
1558 Ramazotti 136
CMP 21/1
GER
STEGEMANN, Nina
RFV Gustav Rau Westbevern e. V.
GER
STEINERT, Bianca
RSG Anzhausen e. V.
1880 Traumtänzerin 4
CMP 10
GER
STEINIGEWEG, Lisanne
RFV Borghorst e.V.
1372 Pagena 71
CMP 04/1
GER
STEINRIEDE, Sarieka
Reit- und Fahrabteilung des SV Dick
GER
STEPHAN, Angelika
RFV Milte-Sassenberg e. V.
1724 Saturn St
CMP 20/3
GER
STERTHAUS, Romy
ZRFV Neuenkirchen e. V.
582 Daisy de Luxe
CMP 17
GER
STIENECKER, Stefanie
ZRFV Laggenbeck e. V.
GER
STRATEMEYER, Annika
Ländl. Reit- und Fahrv. Oldendorf e
1367 Pablo 373
CMP 46/2
GER
STROETMANN, Petra
RV St. Hubertus Wolbeck e. V.
888 Floratina
CMP 14
GER
STROHBÜCKER-JOCHMARING, Lea
RFV Mesum e.V.
580 Dafoxima
CMP 46/1
GER
STROTMANN, Josefine
RFV Greven e.V.
GER
STRUSS, Annika
RFV Milte-Sassenberg e. V.
GER
STUHLDREIER, Dunja
RFV Ostbevern e.V.
822 Feine Dame 54
CMP 25/2
GER
SUNDERMANN, Lara
Integrativer Zucht-, Reit-, Voltigi
GER
SUNDRUP, Juliane Große
RFV Greven e.V.
1058 Joke 16
CMP 10
SUNDRUP, Kathrin Große
RFV Greven e.V.
2111 Micky
CMP 04/1
GER
TECKEMEYER, Christiane
Reit-Sport-Club Buchenhof e. V.
449 Colett 23
CMP 20/1
GER
TERTILT, Liliane
RV St. Hubertus Wolbeck e. V.
764 Elbing 14
CMP 20/2
GER
THEELE, Jannik
RFV Greven e.V.
GER
THEILE, Fabian
ZRFV Altenberge e. V.
1683 Rutterfly
CMP 20/3
GER
THENHAUSEN, Carolin
RSV Overbeckhof-Luhmühlen e.V.
GER
THIER, Johanna Schulze
RFV v. Nagel Herbern e. V.
1299 Mondeo 34
CMP 43
GER
THIES, Verena
ZRFV Coesfeld/Lette e. V.
1629 Rockodeur
CMP 15
GER
TIMMER, Jana
RFV Emsbueren e.V.
2053 Bonito 383
CMP 46/2
GER
TOPPHOFF, Christian Schulze
RFV Gustav Rau Westbevern e. V.
GER
TOPPHOFF, Karin Schulze
RFV Gustav Rau Westbevern e. V.
1695 Samara As
CMP 26/1
GER
TRÜTKEN, Nina
RFV Neuenkirchen/Bramsche e. V.
603 Dark Temptation
CMP 46/1
GER
TREBBE, Nils
RFV Gustav Rau Westbevern e. V.
GER
ULMKER, Andrea
ZRFV St.Hubertus Neuenkirchen e. V.
608 Davidoff 180
CMP 15
GER
ULMKER, Christiane
ZRFV St.Hubertus Neuenkirchen e. V.
757 Eastwood 17
CMP 25/1
GER
UNEWISSE, Stefanie
ZRFV Altenberge e. V.
1334 Nepomuk 185
CMP 20/2
BUL
VALKOV, Valentin
ZRFV Versmold e. V.
GER
VENSCHOTT, Vicky
RFV Greven e.V.
GER
VINKELAU, Elmar
ZRFV Legden e.V.
GER
VOSS, Luisa
RFV Ostbevern e.V.
1876 Topfidelia
CMP 23
GER
VOSSENACK, Jacqueline
RC Bergerhof e.V.
2061 The Black Lady xx
CMP 46/2
GER
VOLLENBRÖKER, Felicitas
RFV Zum Rieselfeld Münster e. V.
GER
VORNHOLT, Charlotte
RFV Milte-Sassenberg e. V.
GER
VOSSKÖTTER, Anna-Lena
RFV Ostbevern e.V.
GER
VOSSKÖTTER, Jasmin
RFV Ostbevern e.V.
1559 Rameau 15
CMP 26/1
GER
VOSSKÖTTER, Maximilian
RFV Ostbevern e.V.
336 Chameur 95
CMP 08
GER
WÖRMANN, Bernd
RFV Mesum e.V.
1118 Larino D
CMP 33/4
GER
WATERKAMP, Kira
ZRFV Altenberge e. V.
828 Felina 140
CMP 09
GER
WEBER, Anne Pauline
Reit-, Zucht- und Fahrverein Ahaus
GER
WEBER, Ina Charlotte
RFV Zum Rieselfeld Münster e. V.
GER
WEEKE, Gloria Isabell
RV Lienen e.V.
1735 Schorsch R
CMP 33/4
GER
WEEKE, Madeleine-Theres
RV Lienen e.V.
684 Don Dorado 2
CMP 23
GER
WEGMANN, Kira
RFV Greven e.V.
GER
WEHMEYER, Lisa
RFV Burgsteinfurt e. V.
10 Action Lady 3
CMP 33/2
WEISMANN, Imke
RFV Greven e.V.
2117 Miss Pentrup
CMP 02/1
GER
WELP, Rita
RFV Rheine-Catenhorn e. V.
1604 Rihanna 27
CMP 14
GER
WENKER, Dana
RFV Borghorst e.V.
1237 Lowland Buccaneer
CMP 04/1
GER
WENNERS, Ellen
RV St.Georg Saerbeck e.V.
GER
WESSELMANN, Michaela
ZRFV St.Hubertus Neuenkirchen e. V.
1794 Slice of Life
CMP 19/2
GER
WESTERS, Joana
RFV Greven e.V.
WESTERSCHULTE, Kira
RFV Greven e.V.
2029 Lady
CMP 02/1
GER
WESTHUS, Maya
RFV Vornholz e.V.
1163 Lesley 42
CMP 45
WICHMANN, Annalena
RFV Greven e.V.
2122 Stacy
CMP 02/2
WICHMANN, Sarah-Jane
RFV Greven e.V.
2121 Gimir
CMP 02/1
GER
WIEGERT, Roman
RFV Gustav Rau Westbevern e. V.
450 Colette 106
CMP 11
GER
WIENKAMP, Ann-Christin
RFV Mesum e.V.
WIETHÖLTER, Anna
RFV Greven e.V.
2115 Fila
CMP 02/1
GER
WIGGERS, Anika
RFV Greven e.V.
1338 Nevio 3
CMP 23
GER
WILBERS, Marion
ZRFV St.Hubertus Neuenkirchen e. V.
1615 Riwegro
CMP 26/1
GER
WILIMZIG, Anja
RFV Milte-Sassenberg e. V.
GER
WILKEMEYER, Michelle
RV Recke e.V.
GER
WILLERMANN, Jörg
RV St.Georg Saerbeck e.V.
GER
WILLNAUER, Elisabeth
RFV 1876 Amelsbüren e. V.
2085 Feliciano 49
CMP 11
GER
WILTING, Ann-Kathrin
ZRFV Borken e.V.
1851 Sydney HR
CMP 15
GER
WITTE, Lena
RFV Mesum e.V.
1435 Pinar 6
CMP 33/4
GER
WITTKAMP, Sophia
RFV Gustav Rau Westbevern e. V.
1842 Sunny Daylight 2
CMP 17
GER
WORTMANN, Laura
RV Fritz Sümmermann Fröndenberg e.
463 Comtess Chiquita
CMP 45
GER
ZIMMERMANN, Anni
RV Lienen e.V.
1290 Miklas 3
CMP 06
GER
ZIMMERMANN, Wolfgang
RV Hof Wissing Gescher e. V.
GER
ZURHEIDEN, Sabrina
RFV Hiltrup e.V.
1556 Raising Storm
CMP 43
www.equi-score.com is een platform exclusief voor publicatie van resultaten. Het posten van de resultaten en de bijbehorende controle op juistheid is de exclusieve verantwoordelijkheid van de betreffende organisator of aanbieder van start- en resultatenlijsten. and the correctness of the data is at the result service provider. If you have question please contact
the service provider.