Niederbergheim Springturnier
06 Mannsch.-Springprfg.Kl.A*39 deelnemers in deze proef Laatst geüpdatet om 12:29 Uur (05.05.2019)
|
10 A-Team
1
GER
Christina Füller Dr.
ZRFV Arnsberg-Holzen e.V.
ZRFV Arnsberg-Holzen e.V.
724
Ari Allegra
S / Westf / B / 2014 / A la Carte NRW / Sandro / E: Nölke,Jürgen / F: Nölke,Jürgen
Details
S / Westf / B / 2014 / A la Carte NRW / Sandro / E: Nölke,Jürgen / F: Nölke,Jürgen
10 A-Team
2
GER
Gabriele Schmidt
RV St.Georg Salzkotten e.V.
RV St.Georg Salzkotten e.V.
049
Avita S 3
S / Westf / Db / 2013 / Arpeggio / Monsieur AA / E: Schmidt,Hans-Jürgen / F: Schmidt,Hans-Jürgen
Details
S / Westf / Db / 2013 / Arpeggio / Monsieur AA / E: Schmidt,Hans-Jürgen / F: Schmidt,Hans-Jürgen
10 A-Team
3
GER
Janika Wolff
RFV Ostönnen e.V.
RFV Ostönnen e.V.
646
Schierensees Marvel
H / KlDRpf / Falbe / 2012 / The Braes My Mobility / Liberty Valance / E: Wolff,Janika / F: Rosenbaum,Kristin
Details
H / KlDRpf / Falbe / 2012 / The Braes My Mobility / Liberty Valance / E: Wolff,Janika / F: Rosenbaum,Kristin
10 A-Team
4
GER
Johanna Mewes
RFV Ostönnen e.V.
RFV Ostönnen e.V.
047
Aurel 28
W / Westf / F / 2009 / Arpeggio / Cordobes I / E: Kleinschmidt-Mewes,Britta / F: Huttrop,Alfred
Details
W / Westf / F / 2009 / Arpeggio / Cordobes I / E: Kleinschmidt-Mewes,Britta / F: Huttrop,Alfred
03 Bren
5
GER
Anja Müller
RFV Büren e.V.
RFV Büren e.V.
419
Finest Prints
H / Trak. / Df / 2005 / Almox Prints J / Camelot / E: Vollmers,Hermann-Josef / F: Vollmers,Hermann-Josef
Details
H / Trak. / Df / 2005 / Almox Prints J / Camelot / E: Vollmers,Hermann-Josef / F: Vollmers,Hermann-Josef
03 Bren
6
GER
Jona Steinmeier
RFV Büren e.V.
RFV Büren e.V.
142
Capopia
S / Holst / B / 2009 / Cristo / Cassini I / 104EP13 / E: Naeve,Linda / F: Haalck,Reimer
Details
S / Holst / B / 2009 / Cristo / Cassini I / 104EP13 / E: Naeve,Linda / F: Haalck,Reimer
03 Bren
7
GER
Lana Grewe
RFV Büren e.V.
RFV Büren e.V.
384
Duna 23
S / DR / Db / 2005 / Don Joshi AT / Notre Beau / E: Grewe,Jule / F: Ramsbrock,Heinrich
Details
S / DR / Db / 2005 / Don Joshi AT / Notre Beau / E: Grewe,Jule / F: Ramsbrock,Heinrich
03 Bren
8
GER
Jule Grewe
RFV Büren e.V.
RFV Büren e.V.
608
Quentin 88
W / Holst / Hlb / 2007 / Quantum / Chamonix / E: Grewe-Cubick,Christiane / F: Doormann,Ernst August
Details
W / Holst / Hlb / 2007 / Quantum / Chamonix / E: Grewe-Cubick,Christiane / F: Doormann,Ernst August
01 Sauerl„nder Allerlei
9
GER
Fabienne Stratmann
RFV Brilon u.U. e.V.
RFV Brilon u.U. e.V.
404
Evita F 2
S / Westf / B / 2012 / Eminem J / Labrador / E: Stratmann,Fabienne / F: Stratmann,Isabelle
Details
S / Westf / B / 2012 / Eminem J / Labrador / E: Stratmann,Fabienne / F: Stratmann,Isabelle
01 Sauerl„nder Allerlei
10
GER
Rebecca Vollmers
RV Oberkirchen e.V.
RV Oberkirchen e.V.
421
Finn V
W / Trak. / R / 2010 / Hirtentanz / Camelot / E: Vollmers,Hermann-Josef / F: Vollmers,Hermann-Josef
Details
W / Trak. / R / 2010 / Hirtentanz / Camelot / E: Vollmers,Hermann-Josef / F: Vollmers,Hermann-Josef
01 Sauerl„nder Allerlei
11
GER
Catleen Henneke
RV Oberkirchen e.V.
RV Oberkirchen e.V.
164
Carmina 49
S / Hann / Db / 2009 / Contendro I / Londonderry / E: Booms,Sophia / F: Weber,Hannelore
Details
S / Hann / Db / 2009 / Contendro I / Londonderry / E: Booms,Sophia / F: Weber,Hannelore
01 Sauerl„nder Allerlei
12
GER
Lisa Rickert
RV Geseke e.V.
RV Geseke e.V.
510
Lennox 371
W / Rhld / F / 2008 / Lord Loxley I / Fürst Piccolo / E: Wiehen,Heinrich / F: Westerhoff,Heinz
Details
W / Rhld / F / 2008 / Lord Loxley I / Fürst Piccolo / E: Wiehen,Heinrich / F: Westerhoff,Heinz
05 Speed Zicken
13
GER
Kerstin Eigemeier-Quose
ZRFV Voßwinkel e.V.
ZRFV Voßwinkel e.V.
705
Whiskey 59
W / Hann / B / 2008 / Wolkentanz II / Landsieger I / E: Eigemeier-Quose,Kerstin / F: ZG Naber,Frank u.Birte
Details
W / Hann / B / 2008 / Wolkentanz II / Landsieger I / E: Eigemeier-Quose,Kerstin / F: ZG Naber,Frank u.Birte
05 Speed Zicken
14
GER
Sophia Marie Jürgens
ZRFV Voßwinkel e.V.
ZRFV Voßwinkel e.V.
566
05 Speed Zicken
15
GER
Franziska Jürgens
ZRFV Voßwinkel e.V.
ZRFV Voßwinkel e.V.
260
05 Speed Zicken
16
GER
Kirsten Mierswa
ZRFV Werl u.U. e.V.
ZRFV Werl u.U. e.V.
391
Eisman
W / Westf / F / 2010 / Eminem J / Jungh.n.gek. / E: Mierswa,Kirsten / F: Rustige-Canstein,Hermann-Josef
Details
W / Westf / F / 2010 / Eminem J / Jungh.n.gek. / E: Mierswa,Kirsten / F: Rustige-Canstein,Hermann-Josef
09 Kromis fr Brakel
17
GER
Sebastian Krome
RV Nethegau Brakel e.V.
RV Nethegau Brakel e.V.
271
Collino K
W / Westf / B / 2007 / Collin L / Piano II / 105FX24 / E: Krome-Flügel,Monika / F: Krome-Flügel,Monika
Details
W / Westf / B / 2007 / Collin L / Piano II / 105FX24 / E: Krome-Flügel,Monika / F: Krome-Flügel,Monika
09 Kromis fr Brakel
18
GER
Fabian Krome
RV Nethegau Brakel e.V.
RV Nethegau Brakel e.V.
326
Coulthard 16
W / Westf / B / 2010 / Captain Fire / Graf Grannus / 105FO34 / E: Krome-Flügel,Monika / F: Bröker,Antonius
Details
W / Westf / B / 2010 / Captain Fire / Graf Grannus / 105FO34 / E: Krome-Flügel,Monika / F: Bröker,Antonius
09 Kromis fr Brakel
19
GER
Dominik Krome
RV Nethegau Brakel e.V.
RV Nethegau Brakel e.V.
153
Carica K
S / Westf / B / 2011 / Carrico / Piano II / E: Krome-Flügel,Monika / F: Krome-Flügel,Monika
Details
S / Westf / B / 2011 / Carrico / Piano II / E: Krome-Flügel,Monika / F: Krome-Flügel,Monika
08 MIX
20
GER
Kai Schulte
RFV Soest-Bad Sassendorf e. V.
RFV Soest-Bad Sassendorf e. V.
727
Pasco Paul
W / Westf / B / 2004 / Pascavello / Florestan I / E: Schulte,Kai / F: Schulte,Ludwig
Details
W / Westf / B / 2004 / Pascavello / Florestan I / E: Schulte,Kai / F: Schulte,Ludwig
08 MIX
21
GER
Lara Dicke
RV Anröchte u.U. e.V.
RV Anröchte u.U. e.V.
655
Sisyphus W
W / Westf / B / 2011 / Silbermond / Lascadell / E: Dicke,Lara / F: Westerholt,Heinz
Details
W / Westf / B / 2011 / Silbermond / Lascadell / E: Dicke,Lara / F: Westerholt,Heinz
08 MIX
22
GER
Annchristin Fischer
RV Erwitte e.V.
RV Erwitte e.V.
640
Samba Queen 3
S / Westf / B / 2003 / Show Star / Wachmann II / E: Wendt,Karin / F: ZG Graß, Winfried u.Anja,
Details
S / Westf / B / 2003 / Show Star / Wachmann II / E: Wendt,Karin / F: ZG Graß, Winfried u.Anja,
08 MIX
23
GER
Lena Pötting
RV St.Georg Salzkotten e.V.
RV St.Georg Salzkotten e.V.
671
Sweet little baker
W / Westf / B / 2005 / Stakkato Gold / Kolibri / E: Lange,Peter / F: Rosenkranz,Matthias
Details
W / Westf / B / 2005 / Stakkato Gold / Kolibri / E: Lange,Peter / F: Rosenkranz,Matthias
07 RV Fr”ndenberg
24
GER
Bjarne Plaas-Beisemann
RV Fritz Sümmermann Fröndenberg e.
RV Fritz Sümmermann Fröndenberg e.
522
07 RV Fr”ndenberg
25
GER
Tessa Plaas-Beisemann
RV Fritz Sümmermann Fröndenberg e.
RV Fritz Sümmermann Fröndenberg e.
557
Montecelli 5
W / DR / F / 2007 / Mentos Charmeur / FS Pavarotti / 104PI70 / E: RV Fritz Sümmermann Fröndenberg e. / F: Schmidt,Christina
Details
W / DR / F / 2007 / Mentos Charmeur / FS Pavarotti / 104PI70 / E: RV Fritz Sümmermann Fröndenberg e. / F: Schmidt,Christina
07 RV Fr”ndenberg
26
GER
Antonia Schulte-Filthaut
RV Fritz Sümmermann Fröndenberg e.
RV Fritz Sümmermann Fröndenberg e.
252
Classic Malina
S / DR / Db / 2009 / Classic Dancer III / Marquis x AA / 105TX81 / E: ZG Schulte-Filthaut u.Schroiff, / F: Volle,Josef
Details
S / DR / Db / 2009 / Classic Dancer III / Marquis x AA / 105TX81 / E: ZG Schulte-Filthaut u.Schroiff, / F: Volle,Josef
07 RV Fr”ndenberg
27
GER
Anna Schulte-Filthaut
RV Fritz Sümmermann Fröndenberg e.
RV Fritz Sümmermann Fröndenberg e.
336
Crossfire 27
S / Westf / Schi / 2013 / Cayado / Champion Du Lys / E: Schulte-Filthaut,Christiane / F: Lantermann,Nina
Details
S / Westf / Schi / 2013 / Cayado / Champion Du Lys / E: Schulte-Filthaut,Christiane / F: Lantermann,Nina
04 Haar-M”hne and Friends
28
GER
Miriam Droste
RFV Haar-Möhne e.V.
RFV Haar-Möhne e.V.
361
Despacito 17
W / Hann / Schi / 2014 / Diacontinus / Rio Branco / E: Droste,Niclas / F: Eggers,Johann-Christian
Details
W / Hann / Schi / 2014 / Diacontinus / Rio Branco / E: Droste,Niclas / F: Eggers,Johann-Christian
04 Haar-M”hne and Friends
29
GER
Luisa Langeneke
RFV Haar-Möhne e.V.
RFV Haar-Möhne e.V.
507
Lavallo 16
W / Westf / Db / 2003 / Lancer III / Werther / E: Dersch,Thomas / F: Haßmann,Reinhard
Details
W / Westf / Db / 2003 / Lancer III / Werther / E: Dersch,Thomas / F: Haßmann,Reinhard
04 Haar-M”hne and Friends
30
GER
Sara Prußnat
RFV Oberweimar e.V.
RFV Oberweimar e.V.
439
Gladdys Life
S / Dt.Pf / B / 2008 / Golliath Life / Pontius / E: Prußnat,Sara / F: Bellof,Dieter-Otto
Details
S / Dt.Pf / B / 2008 / Golliath Life / Pontius / E: Prußnat,Sara / F: Bellof,Dieter-Otto
04 Haar-M”hne and Friends
31
GER
Carolin Kaup
Warsteiner RV e. V.
Warsteiner RV e. V.
345
Curly Sue 111
S / Old / B / 2003 / Camposanto / Graf Grannus / E: Riekschnietz,Leonie / F: Ramsbrock,Heinrich
Details
S / Old / B / 2003 / Camposanto / Graf Grannus / E: Riekschnietz,Leonie / F: Ramsbrock,Heinrich
02 Team Haar-M”hne & Co
32
GER
Saskia Schulz
RFV Ostönnen e.V.
RFV Ostönnen e.V.
520
Limoncello 17
W / Westf / Schi / 2012 / Last Man Standing / Cassini I / E: Schulz,Saskia / F: Kuehlmann,Matthias
Details
W / Westf / Schi / 2012 / Last Man Standing / Cassini I / E: Schulz,Saskia / F: Kuehlmann,Matthias
02 Team Haar-M”hne & Co
33
02 Team Haar-M”hne & Co
34
GER
Christina Happe
RFV Haar-Möhne e.V.
RFV Haar-Möhne e.V.
070
Bariiq
W / Westf / F / 2008 / Bravissimo / Royal Angelo I / E: Happe,Christina / F: Sterthoff,Heinrich
Details
W / Westf / F / 2008 / Bravissimo / Royal Angelo I / E: Happe,Christina / F: Sterthoff,Heinrich
02 Team Haar-M”hne & Co
35
GER
Melina Strohdeicher
RFV Ostönnen e.V.
RFV Ostönnen e.V.
182
Cathmandu
W / DSP / Schi / 2012 / Cancoon (Cocoon) / Azarro / E: Strohdeicher,Maik / F: Groth,Andreas
Details
W / DSP / Schi / 2012 / Cancoon (Cocoon) / Azarro / E: Strohdeicher,Maik / F: Groth,Andreas
06 Sieger der Herzen
36
GER
Stephanie Pipke
RFV Haar-Möhne e.V.
RFV Haar-Möhne e.V.
642
Sansibar 120
H / Hann / Df / 2009 / Swarovski / Weltmeyer / E: Pipke,Stephanie / F: Lübbecke,Marianne
Details
H / Hann / Df / 2009 / Swarovski / Weltmeyer / E: Pipke,Stephanie / F: Lübbecke,Marianne
06 Sieger der Herzen
37
GER
Mia Ratzlaff
RFV Ostönnen e.V.
RFV Ostönnen e.V.
338
Crunchy Nut M
S / Westf / Db / 2011 / Cristallo II / Chasseur I / E: Ratzlaff,Sabine / F: Maaß,Rene
Details
S / Westf / Db / 2011 / Cristallo II / Chasseur I / E: Ratzlaff,Sabine / F: Maaß,Rene
06 Sieger der Herzen
38
GER
Anna Figge
RFV Ostönnen e.V.
RFV Ostönnen e.V.
459
Holsteins Sunny Day
S / DR / F / 2008 / FS Disagio / Horsegate Minstrel / E: Figge,Anna / F: Ponygestüt Holstein/Karl-H. Bumann,
Details
S / DR / F / 2008 / FS Disagio / Horsegate Minstrel / E: Figge,Anna / F: Ponygestüt Holstein/Karl-H. Bumann,
06 Sieger der Herzen
39
GER
Gina Müller
RFV Ostönnen e.V.
RFV Ostönnen e.V.
101
Braveheart 27
H / Westf / B / 2005 / Big Shuffle xx / Labrador / E: Müller,Gina / F: Funke,Christian
Details
H / Westf / B / 2005 / Big Shuffle xx / Labrador / E: Müller,Gina / F: Funke,Christian
www.equi-score.com is een platform exclusief voor publicatie van resultaten. Het posten van de resultaten en de bijbehorende controle op juistheid is de exclusieve verantwoordelijkheid van de betreffende organisator of aanbieder van start- en resultatenlijsten. and the correctness of the data is at the result service provider. If you have question please contact
the service provider.