Cherusker Challenge Springen
Preis der Firma Dehrendorf + Wendt, Detmold03 Mannsch.-Springprfg.Kl.A*53 deelnemers in deze proef Laatst geüpdatet om 19:40 Uur (16.06.2019)
|
09 Den sie wissen nicht was sie tun
1
GER
Heike Skowronek
RFV Cherusker e.V.
RFV Cherusker e.V.
840
Quinta H
S / Westf / Db / 2007 / Quinta Real / Salamander / E: Skowronek,Heike / F: Hesse,Franz
Details
S / Westf / Db / 2007 / Quinta Real / Salamander / E: Skowronek,Heike / F: Hesse,Franz
09 Den sie wissen nicht was sie tun
2
GER
Carolin Meyer zu Hölsen
RFV Cherusker e.V.
RFV Cherusker e.V.
010
Aga Khan El Din
W / Westf / B / 2009 / Acordplus / Latus II / E: Preuß,Brigitte / F: Skowronek,Heike
Details
W / Westf / B / 2009 / Acordplus / Latus II / E: Preuß,Brigitte / F: Skowronek,Heike
09 Den sie wissen nicht was sie tun
3
GER
Vanessa Albersmeier
RFV Cherusker e.V.
RFV Cherusker e.V.
733
09 Den sie wissen nicht was sie tun
4
GER
Annabell Busche
RFV Cherusker e.V.
RFV Cherusker e.V.
464
Darco's Highlight 3
S / DR / F / 2014 / Drogba / FS Golden Highlight / E: Busche,Annabell / F: Busche,Annabell
Details
S / DR / F / 2014 / Drogba / FS Golden Highlight / E: Busche,Annabell / F: Busche,Annabell
13 RV Oerlinghause- W„hrentruop
5
GER
Sonja Richter
RV Lippische Rose Oerlinghausen-Wäh
RV Lippische Rose Oerlinghausen-Wäh
919
Special Sam
W / Old / Db / 2013 / Shamal xx / Fürst Heinrich / E: Putro,Kim Christin / F: Gestüt unter den Birken GmbH,
Details
W / Old / Db / 2013 / Shamal xx / Fürst Heinrich / E: Putro,Kim Christin / F: Gestüt unter den Birken GmbH,
13 RV Oerlinghause- W„hrentruop
6
GER
Elena Diekjobst
RV Lippische Rose Oerlinghausen-Wäh
RV Lippische Rose Oerlinghausen-Wäh
863
Rhodius
W / Westf / Db / 2010 / Rock Forever I / Rüter / E: Diekjobst,Elena / F: Kühlmann,Rudolf
Details
W / Westf / Db / 2010 / Rock Forever I / Rüter / E: Diekjobst,Elena / F: Kühlmann,Rudolf
13 RV Oerlinghause- W„hrentruop
7
GER
Dorian Wiegand
RV Lippische Rose Oerlinghausen-Wäh
RV Lippische Rose Oerlinghausen-Wäh
347
Cody 97
W / Westf / B / 2009 / Codec / Cannon Row xx / E: Wiegand,Dorian / F: Albersmeier,Hubertus
Details
W / Westf / B / 2009 / Codec / Cannon Row xx / E: Wiegand,Dorian / F: Albersmeier,Hubertus
13 RV Oerlinghause- W„hrentruop
8
GER
Christina Schnitgerhans
RV Lippische Rose Oerlinghausen-Wäh
RV Lippische Rose Oerlinghausen-Wäh
856
Rashida 25
S / AESRpf / B / 2009 / Ri Mac Quidam / Leopardos / 104VW13 / E: Balzereit,Wolfgang / F: Bohle,William
Details
S / AESRpf / B / 2009 / Ri Mac Quidam / Leopardos / 104VW13 / E: Balzereit,Wolfgang / F: Bohle,William
03 RV Bad Salzuflen
9
GER
Pia Isabel Bobe
RFV Lützow Schuckenbaum e. V.
RFV Lützow Schuckenbaum e. V.
394
Cool Kiwi 3
S / Westf / BkaSc / 2013 / Capistrano / Playmate xx / E: Griese,Janina / F: Griese,Lena
Details
S / Westf / BkaSc / 2013 / Capistrano / Playmate xx / E: Griese,Janina / F: Griese,Lena
03 RV Bad Salzuflen
10
GER
Laura Werkmeister
RV Bad Salzuflen e.V.
RV Bad Salzuflen e.V.
995
Calypso 435
W / OS / Db / 2007 / Calido I / Landadel / E: Eick,Gina Debora / F: Michael Schwarz,
Details
W / OS / Db / 2007 / Calido I / Landadel / E: Eick,Gina Debora / F: Michael Schwarz,
03 RV Bad Salzuflen
11
GER
Alexandra Keuntje
RV Bad Salzuflen e.V.
RV Bad Salzuflen e.V.
263
Chalimero 3
W / Westf / F / 2008 / Chambertin / Pluspunkt / E: Keuntje,Alexandra / F: Griese,Henrik
Details
W / Westf / F / 2008 / Chambertin / Pluspunkt / E: Keuntje,Alexandra / F: Griese,Henrik
03 RV Bad Salzuflen
12
GER
Lennard Elias Venghaus
RV Bad Salzuflen e.V.
RV Bad Salzuflen e.V.
756
Naron 10
W / OS / B / 2013 / Numero Uno / Triton / E: Reibchen,Walter / F: Tarka,Kim Jennifer
Details
W / OS / B / 2013 / Numero Uno / Triton / E: Reibchen,Walter / F: Tarka,Kim Jennifer
08 2 Statt 3 Engel fr Luke
13
GER
Luke Vogelsänger
RFV Cherusker e.V.
RFV Cherusker e.V.
103
C'est Evie
S / Holst / Schwb / 2010 / Caretino / Quintero / 105WA87 / E: Vogelsänger,Jasper / F: Kruse,Horst Günter
Details
S / Holst / Schwb / 2010 / Caretino / Quintero / 105WA87 / E: Vogelsänger,Jasper / F: Kruse,Horst Günter
08 2 Statt 3 Engel fr Luke
14
GER
Jil Koch
RFV Cherusker e.V.
RFV Cherusker e.V.
632
La Coruna 30
S / Westf / F / 2011 / La Calido / Stakkato / E: Reitsportanlage Falkental, / F: Rellensmann,Hartwig
Details
S / Westf / F / 2011 / La Calido / Stakkato / E: Reitsportanlage Falkental, / F: Rellensmann,Hartwig
08 2 Statt 3 Engel fr Luke
15
GER
Marie Preston-Vetterkind
RFV Cherusker e.V.
RFV Cherusker e.V.
456
Daily Delight 3
S / Westf / Db / 1999 / Danny De Vito / Frühling / E: Preston-Vetterkind,Marie / F: ZG Kanne,
Details
S / Westf / Db / 1999 / Danny De Vito / Frühling / E: Preston-Vetterkind,Marie / F: ZG Kanne,
04 Huberstus Eschenbruch Rubin-Rot
16
GER
Maja Schriegel
RFV Hubertus Eschenbruch e.V.
RFV Hubertus Eschenbruch e.V.
766
Ohne Worte 3
H / Westf / Db / 2005 / Onassis / Larome / E: Köhler,Dr. Thorsten / F: Köhler,Dr. Thorsten
Details
H / Westf / Db / 2005 / Onassis / Larome / E: Köhler,Dr. Thorsten / F: Köhler,Dr. Thorsten
04 Huberstus Eschenbruch Rubin-Rot
17
GER
Jana Fischer
RFV Hubertus Eschenbruch e.V.
RFV Hubertus Eschenbruch e.V.
868
Rock'n Rose 7
S / Westf / B / 2010 / Rock Forever I / Weinberg / E: Fischer,Iris / F: Trilling,Reiner
Details
S / Westf / B / 2010 / Rock Forever I / Weinberg / E: Fischer,Iris / F: Trilling,Reiner
04 Huberstus Eschenbruch Rubin-Rot
18
GER
Jasna Strate
RFV Hubertus Eschenbruch e.V.
RFV Hubertus Eschenbruch e.V.
836
Quillip
H / OS / B / 2008 / Quality / Wilander / E: Schlieker,Simone / F: Tünnermann,Heinz-Dieter
Details
H / OS / B / 2008 / Quality / Wilander / E: Schlieker,Simone / F: Tünnermann,Heinz-Dieter
04 Huberstus Eschenbruch Rubin-Rot
19
GER
Neele Schlichte
RFV Hubertus Eschenbruch e.V.
RFV Hubertus Eschenbruch e.V.
018
Al Ashar ox
H / AV / FSchi / 2005 / Ashur ox / Mansul ox / E: Hecker,Helena / F: Hecker,Helena
Details
H / AV / FSchi / 2005 / Ashur ox / Mansul ox / E: Hecker,Helena / F: Hecker,Helena
14 Extertal/Eschenbruch
20
GER
Laura Brenna
RFV Extertal e.V.
RFV Extertal e.V.
150
Candidez
S / Z.Rpf / B / 2008 / Chequille / Continue / E: Braun,Hans-Joachim / F: Pfänder,Irmgard
Details
S / Z.Rpf / B / 2008 / Chequille / Continue / E: Braun,Hans-Joachim / F: Pfänder,Irmgard
14 Extertal/Eschenbruch
21
GER
Bettina Blume Dr.
RFV Hubertus Eschenbruch e.V.
RFV Hubertus Eschenbruch e.V.
155
Canou
S / Westf / B / 2009 / Carell / Grannus / E: Blume,Dr. Bettina / F: Abbing-Vehof,Johannes
Details
S / Westf / B / 2009 / Carell / Grannus / E: Blume,Dr. Bettina / F: Abbing-Vehof,Johannes
14 Extertal/Eschenbruch
22
GER
Julika Niehus
RFV Extertal e.V.
RFV Extertal e.V.
596
Hermes le Unique
H / Holst / Schi / 2010 / Hermes D'Authieux AA / Calando IV / E: Niehus,Julika / F: Kampen,Gerhard
Details
H / Holst / Schi / 2010 / Hermes D'Authieux AA / Calando IV / E: Niehus,Julika / F: Kampen,Gerhard
14 Extertal/Eschenbruch
23
GER
Laura Platte
RFV Extertal e.V.
RFV Extertal e.V.
240
Cavallina 8
S / Westf / B / 2010 / Conte Bellini / Polydor / E: Niehus,Julika / F: Brinkmann,Wolfgang
Details
S / Westf / B / 2010 / Conte Bellini / Polydor / E: Niehus,Julika / F: Brinkmann,Wolfgang
11 Lopshorn-Lage
24
GER
Leonie Froböse
RFV Lopshorn Lage e.V.
RFV Lopshorn Lage e.V.
521
11 Lopshorn-Lage
25
GER
Leonie Merwitz
RFV Lopshorn Lage e.V.
RFV Lopshorn Lage e.V.
727
Lyjanero`s Lotta
S / Holst / B / 2012 / Lyjanero / Heraldik xx / E: Merwitz,Angela / F: Salomon,Horst
Details
S / Holst / B / 2012 / Lyjanero / Heraldik xx / E: Merwitz,Angela / F: Salomon,Horst
11 Lopshorn-Lage
26
GER
Katrin Hermann
RFV Lopshorn Lage e.V.
RFV Lopshorn Lage e.V.
774
Palü le cher
W / DR / Db / 2007 / Pernod / Ilasso / E: Janßen,Friederike Fee / F: Welslau,Jürgen
Details
W / DR / Db / 2007 / Pernod / Ilasso / E: Janßen,Friederike Fee / F: Welslau,Jürgen
12 Team Mecces
27
GER
Joleen Grischkat
RFV Cherusker e.V.
RFV Cherusker e.V.
388
Contento M
W / Hann / Schi / 2010 / Contendro I / Acord II / 105KG99 / E: Maubach,Marianne / F: Mohrfeld,Erich
Details
W / Hann / Schi / 2010 / Contendro I / Acord II / 105KG99 / E: Maubach,Marianne / F: Mohrfeld,Erich
12 Team Mecces
28
GER
Wencke Reineking
RFV Cherusker e.V.
RFV Cherusker e.V.
250
Celly's Sun
S / Westf / B / 2010 / Carell / Pavarotti v.d.Helle / E: Reitsportanlage Falkental, / F: Rellensmann,Hartwig
Details
S / Westf / B / 2010 / Carell / Pavarotti v.d.Helle / E: Reitsportanlage Falkental, / F: Rellensmann,Hartwig
12 Team Mecces
29
GER
Sarah Deumer
RFV Cherusker e.V.
RFV Cherusker e.V.
146
Can't Stop 3
W / Holst / Schwb / 2011 / Classe / Dolany / E: Deumer,Sarah / F: Thamling,Sönke Wilhelm
Details
W / Holst / Schwb / 2011 / Classe / Dolany / E: Deumer,Sarah / F: Thamling,Sönke Wilhelm
06 Hubertus Eschenbruch Saphir -Blau
30
GER
Inken Meier
RFV Hubertus Eschenbruch e.V.
RFV Hubertus Eschenbruch e.V.
199
Casamia 2
S / Westf / B / 2012 / Comme il faut / Arpeggio / E: Meier,Inken / F: Berendes,Gernot
Details
S / Westf / B / 2012 / Comme il faut / Arpeggio / E: Meier,Inken / F: Berendes,Gernot
06 Hubertus Eschenbruch Saphir -Blau
31
GER
Ronja Schlingheider
RFV Hubertus Eschenbruch e.V.
RFV Hubertus Eschenbruch e.V.
296
Chilli-Vanilli
W / Hann / Schwb / 2013 / Cassillias / Stalypso / E: Schlingheider,Ronja / F: Freifrau von Stietencron,Ulrike
Details
W / Hann / Schwb / 2013 / Cassillias / Stalypso / E: Schlingheider,Ronja / F: Freifrau von Stietencron,Ulrike
06 Hubertus Eschenbruch Saphir -Blau
32
GER
Marlen Fuchs
RFV Hubertus Eschenbruch e.V.
RFV Hubertus Eschenbruch e.V.
395
Coolmaker
W / Westf / B / 2013 / Casiro I / Lets Go (n.gek.) / E: Fuchs,Marlen / F: ZG Meier, Heinrich u.Friedrich,
Details
W / Westf / B / 2013 / Casiro I / Lets Go (n.gek.) / E: Fuchs,Marlen / F: ZG Meier, Heinrich u.Friedrich,
06 Hubertus Eschenbruch Saphir -Blau
33
GER
Nicole Lönnecker
RFV Hubertus Eschenbruch e.V.
RFV Hubertus Eschenbruch e.V.
571
Gigi D'Agostino 7
W / Hann / Schi / 2013 / Grey Top / Graf Grannus / E: Lönnecker,Nicole / F: Gütschlag,Heinrich
Details
W / Hann / Schi / 2013 / Grey Top / Graf Grannus / E: Lönnecker,Nicole / F: Gütschlag,Heinrich
10 Freibier fr Alle die Erste
34
GER
Vanessa Albersmeier
RFV Cherusker e.V.
RFV Cherusker e.V.
444
Crystal Lake A
W / Westf / Schi / 2012 / Chike / Extreme dark / E: Albersmeier,Vanessa / F: Albersmeier,Vanessa
Details
W / Westf / Schi / 2012 / Chike / Extreme dark / E: Albersmeier,Vanessa / F: Albersmeier,Vanessa
10 Freibier fr Alle die Erste
35
GER
Annabell Busche
RFV Cherusker e.V.
RFV Cherusker e.V.
183
CarLee est belle
S / Westf / R / 2012 / Carlito / Landjunge / E: Busche,Annabell / F: Busche,Annabell
Details
S / Westf / R / 2012 / Carlito / Landjunge / E: Busche,Annabell / F: Busche,Annabell
10 Freibier fr Alle die Erste
36
GER
Celina Beermann
RFV Cherusker e.V.
RFV Cherusker e.V.
105
C'est si bon dB
S / Westf / B / 2011 / Cordobes II / Conteur / E: de Baey,Herbert / F: de Baey,Herbert
Details
S / Westf / B / 2011 / Cordobes II / Conteur / E: de Baey,Herbert / F: de Baey,Herbert
10 Freibier fr Alle die Erste
37
GER
Ricarda Dühnen
RFV Cherusker e.V.
RFV Cherusker e.V.
500
Domenica P
S / Old / F / 2001 / Don Larino / Rouletto / E: Dühnen,Ricarda / F: Peters,Karl-Heinz
Details
S / Old / F / 2001 / Don Larino / Rouletto / E: Dühnen,Ricarda / F: Peters,Karl-Heinz
02 Startgemeinschaft H”lsen
38
GER
Christina Schnitgerhans
RV Lippische Rose Oerlinghausen-Wäh
RV Lippische Rose Oerlinghausen-Wäh
030
Amica Tertia
S / Westf / F / 2010 / Askaban / Polydor / E: ZG Meyer zu Hölsen,Albrecht u. Uta / F: ZG Meyer zu Hölsen,Albrecht u. Uta
Details
S / Westf / F / 2010 / Askaban / Polydor / E: ZG Meyer zu Hölsen,Albrecht u. Uta / F: ZG Meyer zu Hölsen,Albrecht u. Uta
02 Startgemeinschaft H”lsen
39
GER
Jessica Kesting
RFV Cherusker e.V.
RFV Cherusker e.V.
511
Ducati 8
W / Westf / F / 2000 / Donadoni / Goldrausch I / E: Meyer zu Hölsen,Katharina / F: ZG Meyer zu Hölsen,Albrecht u. Uta
Details
W / Westf / F / 2000 / Donadoni / Goldrausch I / E: Meyer zu Hölsen,Katharina / F: ZG Meyer zu Hölsen,Albrecht u. Uta
02 Startgemeinschaft H”lsen
40
GER
Katharina Meyer zu Hölsen
RFV Cherusker e.V.
RFV Cherusker e.V.
162
Cap M
W / Holst / B / 2012 / Contelido / Casparino / E: Meyer zu Hölsen,Katharina / F: Maubach,Marianne
Details
W / Holst / B / 2012 / Contelido / Casparino / E: Meyer zu Hölsen,Katharina / F: Maubach,Marianne
02 Startgemeinschaft H”lsen
41
GER
Katharina Jach
RFV Cherusker e.V.
RFV Cherusker e.V.
136
Calle kann alles
W / Westf / B / 2007 / Capilano / Cordobes II / E: Jach,Katharina / F: ZG Eisberg, Friedel u.Michael,
Details
W / Westf / B / 2007 / Capilano / Cordobes II / E: Jach,Katharina / F: ZG Eisberg, Friedel u.Michael,
07 Cherusker Kken
42
GER
Anna-Lena Rahmstorf
RFV Cherusker e.V.
RFV Cherusker e.V.
092
07 Cherusker Kken
43
GER
Paula Rosemeier
RFV Cherusker e.V.
RFV Cherusker e.V.
533
FaceTime
S / Westf / B / 2010 / Filius Bedo / Feuerglanz / E: Teuber-Rosemeier,Angela / F: Schröder,Thomas
Details
S / Westf / B / 2010 / Filius Bedo / Feuerglanz / E: Teuber-Rosemeier,Angela / F: Schröder,Thomas
07 Cherusker Kken
44
GER
Aileen Büker
RFV Cherusker e.V.
RFV Cherusker e.V.
568
Fryda B
S / OS / B / 2011 / Last Man's Hope / Inspector / 105MC66 / E: Büker,Aileen / F: Busch,Heinrich
Details
S / OS / B / 2011 / Last Man's Hope / Inspector / 105MC66 / E: Büker,Aileen / F: Busch,Heinrich
07 Cherusker Kken
45
GER
Alexa Altmeyer
RFV Cherusker e.V.
RFV Cherusker e.V.
627
Kingsway
W / DR / B / 2010 / Kaiser Konrad / Varus / E: Altmeyer,Torsten / F: Rohlfing,Wilhelm
Details
W / DR / B / 2010 / Kaiser Konrad / Varus / E: Altmeyer,Torsten / F: Rohlfing,Wilhelm
01 Team Kampmeier
46
GER
Lennard Elias Venghaus
RV Bad Salzuflen e.V.
RV Bad Salzuflen e.V.
908
01 Team Kampmeier
47
GER
Marie-Christin Kampmeier
RV Lippische Rose Oerlinghausen-Wäh
RV Lippische Rose Oerlinghausen-Wäh
997
Clara S 2
S / Holst / Schi / 2007 / Cassini II / Acorado I / E: Kampmeier,Michael / F: Schnoor,Erwin
Details
S / Holst / Schi / 2007 / Cassini II / Acorado I / E: Kampmeier,Michael / F: Schnoor,Erwin
01 Team Kampmeier
48
GER
Carola Kampmeier
RV Lippische Rose Oerlinghausen-Wäh
RV Lippische Rose Oerlinghausen-Wäh
326
Clausi SH
W / Holst / Schi / 2012 / Companiero / Coriolan / E: Kampmeier,Carola / F: Siebert,Anneliese
Details
W / Holst / Schi / 2012 / Companiero / Coriolan / E: Kampmeier,Carola / F: Siebert,Anneliese
01 Team Kampmeier
49
GER
Isabell Stuckenberg
RFV Cherusker e.V.
RFV Cherusker e.V.
582
Great Hope 6
S / Hann / B / 2002 / Goodman / Don Juan / E: Schulz,Yvonne / F: Philipps,Hans-Heinrich
Details
S / Hann / B / 2002 / Goodman / Don Juan / E: Schulz,Yvonne / F: Philipps,Hans-Heinrich
05 Hubertus Eschenbruch Smaragd.Grn
50
GER
Lucy Köhnke
RFV Hubertus Eschenbruch e.V.
RFV Hubertus Eschenbruch e.V.
410
Corino 28
W / Holst / Schi / 2007 / Corrado I / Heraldik xx / E: Köhnke,Lucy / F: Petersen,Hans-Peter
Details
W / Holst / Schi / 2007 / Corrado I / Heraldik xx / E: Köhnke,Lucy / F: Petersen,Hans-Peter
05 Hubertus Eschenbruch Smaragd.Grn
51
GER
Franka Fischer
RFV Hubertus Eschenbruch e.V.
RFV Hubertus Eschenbruch e.V.
967
Venice 23
S / DR / Db / 2008 / Veivel R / Top Nonstop / E: Fischer,Iris / F: Austermann,Josefa
Details
S / DR / Db / 2008 / Veivel R / Top Nonstop / E: Fischer,Iris / F: Austermann,Josefa
05 Hubertus Eschenbruch Smaragd.Grn
52
GER
Gillian König
RFV Hubertus Eschenbruch e.V.
RFV Hubertus Eschenbruch e.V.
646
Lafajett 3
S / Westf / B / 2008 / Lavaletto / Salamander / E: König,Gillian / F: Brechmann,Gerhard
Details
S / Westf / B / 2008 / Lavaletto / Salamander / E: König,Gillian / F: Brechmann,Gerhard
05 Hubertus Eschenbruch Smaragd.Grn
53
GER
Jasmine Meulenaar
RFV Hubertus Eschenbruch e.V.
RFV Hubertus Eschenbruch e.V.
897
Schiwago 148
W / Hann / B / 2005 / Stolzenberg / Carbid / E: Herbst,Uwe / F: Brettmeier,Fritz
Details
W / Hann / B / 2005 / Stolzenberg / Carbid / E: Herbst,Uwe / F: Brettmeier,Fritz
www.equi-score.com is een platform exclusief voor publicatie van resultaten. Het posten van de resultaten en de bijbehorende controle op juistheid is de exclusieve verantwoordelijkheid van de betreffende organisator of aanbieder van start- en resultatenlijsten. and the correctness of the data is at the result service provider. If you have question please contact
the service provider.