Bissendorf Sommerturnier 2018
Preis des Landhauses Stumpe, Bissendorf
|
Juryleden |
Martin Ahaus Dr. Jitka Haas |
07 Die Sunshines
1
GER
Florian Melzer
RV Bünde e.V.
RV Bünde e.V.
555
Graf Schulte
W / Westf / B / 2000 / Gralshüter / Pilot / E: Brüggemann,Clemens / F: ZG Schulte, Heinz u.Elisabeth,
Details
W / Westf / B / 2000 / Gralshüter / Pilot / E: Brüggemann,Clemens / F: ZG Schulte, Heinz u.Elisabeth,
07 Die Sunshines
2
GER
Lara Dieckmann
RFV Neuenkirchen e.V.
RFV Neuenkirchen e.V.
610
La Calera 7
S / Hann / F / 2008 / Le Primeur / Don Frederico / E: Dieckmann,Ralf / F: Moellenberg,Sigrid
Details
S / Hann / F / 2008 / Le Primeur / Don Frederico / E: Dieckmann,Ralf / F: Moellenberg,Sigrid
07 Die Sunshines
3
GER
Mona Sonnenschein
RUFV Melle-Gesmold e.V.
RUFV Melle-Gesmold e.V.
164
Casalino
W / Holst / F / 2005 / Casall / Columbus / E: Sonnenschein,Mona / F: Hogreve,Hermann
Details
W / Holst / F / 2005 / Casall / Columbus / E: Sonnenschein,Mona / F: Hogreve,Hermann
07 Die Sunshines
4
GER
Timo Dieckmann
RFV Neuenkirchen e.V.
RFV Neuenkirchen e.V.
652
Lexus 66
W / Westf / B / 2005 / Lacock / Manstein / E: Dieckmann,Kerstin / F: Bruns,Christian
Details
W / Westf / B / 2005 / Lacock / Manstein / E: Dieckmann,Kerstin / F: Bruns,Christian
14 Team Horsa
5
GER
Katja Nolte
RUFV Bissendorf Horsa
RUFV Bissendorf Horsa
170
14 Team Horsa
6
GER
Ina Anneken
RUFV Bissendorf Horsa
RUFV Bissendorf Horsa
891
14 Team Horsa
7
GER
Yvonne Goldstein
RUFV Bissendorf Horsa
RUFV Bissendorf Horsa
729
Napirai
S / DR / Db / 2009 / Carlson / Bayus / E: Bigus,Anna u.Antonia / F: Thiemann,Joachim
Details
S / DR / Db / 2009 / Carlson / Bayus / E: Bigus,Anna u.Antonia / F: Thiemann,Joachim
14 Team Horsa
8
GER
Tatjana Bretz
RUFV Bissendorf Horsa
RUFV Bissendorf Horsa
985
Theo Titanio
W / Hann / Db / 2007 / Toronto / Graf Grannus / E: Bretz,Tatjana / F: Meyer-Lindemann,Jana
Details
W / Hann / Db / 2007 / Toronto / Graf Grannus / E: Bretz,Tatjana / F: Meyer-Lindemann,Jana
15 Ammerl„nder Reitclub
9
GER
Tomke Brunken
Ammerländer RC v.06 e.V.
Ammerländer RC v.06 e.V.
045
Bacardi 224
S / Old / Db / 2011 / Diamo Gold / Pik Noir / E: Broers,Hermann / F: Broers,Hermann
Details
S / Old / Db / 2011 / Diamo Gold / Pik Noir / E: Broers,Hermann / F: Broers,Hermann
15 Ammerl„nder Reitclub
10
GER
Lisa Oltmanns
Moorriemer RC e.V.
Moorriemer RC e.V.
978
Sweet Bambi
S / Old / Db / 2009 / Stalypso / Levantos I / E: Oltmanns,Lisa / F: Ramsbrock,Heinrich
Details
S / Old / Db / 2009 / Stalypso / Levantos I / E: Oltmanns,Lisa / F: Ramsbrock,Heinrich
15 Ammerl„nder Reitclub
11
GER
Jantje Tapkenhinrichs
Ammerländer RC v.06 e.V.
Ammerländer RC v.06 e.V.
319
Cronut S
W / OS / R / 2009 / Corlensky G I / Graf Grannus / E: Tapkenhinrichs,Jantje / F: Seegert,Achim
Details
W / OS / R / 2009 / Corlensky G I / Graf Grannus / E: Tapkenhinrichs,Jantje / F: Seegert,Achim
15 Ammerl„nder Reitclub
12
GER
Mareike Lange
Ammerländer RC v.06 e.V.
Ammerländer RC v.06 e.V.
847
Rolando de Gunas
W / Hann / Df / 2008 / Rouletto / Sugunas xx / E: Lange,Mareike / F: Aderhold,Petra
Details
W / Hann / Df / 2008 / Rouletto / Sugunas xx / E: Lange,Mareike / F: Aderhold,Petra
16 Stall Litjagin
13
GER
Saskia Restemeier
RUFV Melle-Gesmold e.V.
RUFV Melle-Gesmold e.V.
705
16 Stall Litjagin
14
GER
Sophie Nicoletta Litjagin
RUFV Melle-Gesmold e.V.
RUFV Melle-Gesmold e.V.
710
Medina 84
S / Conne / Schi / 2008 / Norlunds Cash and Go / Coosheen Finnegan / E: Weiss,Heike / F: Krone,Doris
Details
S / Conne / Schi / 2008 / Norlunds Cash and Go / Coosheen Finnegan / E: Weiss,Heike / F: Krone,Doris
16 Stall Litjagin
15
GER
Herbert Köhne
RUFV St. Georg Georgsmarienhuette
RUFV St. Georg Georgsmarienhuette
217
Chensen
S / DSP / B / 2006 / Cellini / Nicht gekört / E: Köhne,Herbert / F: Lesemann,Stephanie
Details
S / DSP / B / 2006 / Cellini / Nicht gekört / E: Köhne,Herbert / F: Lesemann,Stephanie
16 Stall Litjagin
16
Evgeny Lityagin
RUFV Melle-Gesmold e.V.
RUFV Melle-Gesmold e.V.
996
18 Last But Not Least
17
GER
Shona-Marie McCool
RV Meyer zu Reckendorf e.V.
RV Meyer zu Reckendorf e.V.
957
Special Airline
W / Conne / B / 2011 / Streamstown Mickey / Moy Johnny's Pride / E: McCool,Shona-Marie / F: Conneely,John
Details
W / Conne / B / 2011 / Streamstown Mickey / Moy Johnny's Pride / E: McCool,Shona-Marie / F: Conneely,John
18 Last But Not Least
18
GER
Hanna Lührmann
RUFV Melle-Gesmold e.V.
RUFV Melle-Gesmold e.V.
033
18 Last But Not Least
19
GER
Larissa Herrmann
RV Meyer zu Reckendorf e.V.
RV Meyer zu Reckendorf e.V.
230
Chiyla
S / OS / Db / 2008 / Contendro I / Cordalme Z / E: Herrmann,Larissa / F: Hollenbeck,Rolf
Details
S / OS / Db / 2008 / Contendro I / Cordalme Z / E: Herrmann,Larissa / F: Hollenbeck,Rolf
18 Last But Not Least
20
GER
Hannah Malenke
RuFV Bruchmühlen e.V.
RuFV Bruchmühlen e.V.
541
www.equi-score.com is een platform exclusief voor publicatie van resultaten. Het posten van de resultaten en de bijbehorende controle op juistheid is de exclusieve verantwoordelijkheid van de betreffende organisator of aanbieder van start- en resultatenlijsten. and the correctness of the data is at the result service provider. If you have question please contact
the service provider.