Melle-Gesmold
Preis und Ehrenpreis der Firma Solarlux GmbH, Melle24 Mannschaftsspring-WB mit 1 Umlauf23 deelnemers in deze proef Laatst geüpdatet om 18:20 Uur (23.09.2017)
|
01 Stall Ronne
1
GER
Lara Dieckmann
RFV Neuenkirchen e.V.
RFV Neuenkirchen e.V.
510
Magic Boy 30
W / DR / F / 2005 / Marco / Downland Donner / E: Dieckmann,Lara / F: Scheibig,Jörn
Details
W / DR / F / 2005 / Marco / Downland Donner / E: Dieckmann,Lara / F: Scheibig,Jörn
01 Stall Ronne
2
Fabienne Weingärtner
RV Melle-Gesmold
RV Melle-Gesmold
437
Kintra
S / DSP / Schi / 2005 / Kaiserwind / Prinz Pilot / E: Oberniehaus,Rainer / F: Lange,Peter
Details
S / DSP / Schi / 2005 / Kaiserwind / Prinz Pilot / E: Oberniehaus,Rainer / F: Lange,Peter
01 Stall Ronne
3
GER
Florian Melzer
RV Bünde e.V.
RV Bünde e.V.
391
Graf Schulte
W / Westf / B / 2000 / Gralshüter / Pilot / E: Brüggemann,Clemens / F: ZG Schulte, Heinz u.Elisabeth,
Details
W / Westf / B / 2000 / Gralshüter / Pilot / E: Brüggemann,Clemens / F: ZG Schulte, Heinz u.Elisabeth,
01 Stall Ronne
4
GER
Timo Dieckmann
RFV Neuenkirchen e.V.
RFV Neuenkirchen e.V.
444
La Calera 7
S / Hann / F / 2008 / Le Primeur / Don Frederico / E: Dieckmann,Ralf / F: Moellenberg,Sigrid
Details
S / Hann / F / 2008 / Le Primeur / Don Frederico / E: Dieckmann,Ralf / F: Moellenberg,Sigrid
02 Diana
5
GER
Tim Grosse Kettler
RV Diana Bad Rothenfelde e.V.
RV Diana Bad Rothenfelde e.V.
543
New Generation 2
S / DR / F / 2004 / Navajo / Diplomat / E: Graefe,Wolfgang / F: Meier,Susanne
Details
S / DR / F / 2004 / Navajo / Diplomat / E: Graefe,Wolfgang / F: Meier,Susanne
02 Diana
6
GER
Maxime Moß
RV Diana Bad Rothenfelde e.V.
RV Diana Bad Rothenfelde e.V.
415
HET Golden Luck
W / DR / 2001 / Lucky Strike / Hamrik's Golden Arak / E: Potthoff-Moß,Yvonne / F: Hemschenherm,Ulrike
Details
W / DR / 2001 / Lucky Strike / Hamrik's Golden Arak / E: Potthoff-Moß,Yvonne / F: Hemschenherm,Ulrike
02 Diana
7
GER
Madita Rosemann
RV Meyer zu Reckendorf e.V.
RV Meyer zu Reckendorf e.V.
505
Luna 1180
S / KWPN / R / 1998 / Joviaal / Droomwals / E: Hamann-Steinmeier,Dr. Angela / F: van Ooyen,H.
Details
S / KWPN / R / 1998 / Joviaal / Droomwals / E: Hamann-Steinmeier,Dr. Angela / F: van Ooyen,H.
02 Diana
8
GER
Larissa Herrmann
RV Meyer zu Reckendorf e.V.
RV Meyer zu Reckendorf e.V.
507
03 RuF Melle-Gesmold
9
GER
Mina Brinkmann
RUFV Melle-Gesmold e.V.
RUFV Melle-Gesmold e.V.
532
Minou 133
S / DR / Is / 2010 / Centauro's Golden Flashlight / Zytrus ox / E: Brinkmann,Kristin / F: Kötter,Nadja
Details
S / DR / Is / 2010 / Centauro's Golden Flashlight / Zytrus ox / E: Brinkmann,Kristin / F: Kötter,Nadja
03 RuF Melle-Gesmold
10
GER
Lasse Kuhlmann
RUFV Melle-Gesmold e.V.
RUFV Melle-Gesmold e.V.
535
Monja 39
S / DR / F / 1995 / Dragoner / Vulkan / E: Kollenberg,Maria / F: Mõhlmann,Karl-Friedrich
Details
S / DR / F / 1995 / Dragoner / Vulkan / E: Kollenberg,Maria / F: Mõhlmann,Karl-Friedrich
03 RuF Melle-Gesmold
11
GER
Johanna Wenke
RUFV Melle-Gesmold e.V.
RUFV Melle-Gesmold e.V.
477
Liechtenstein 7
W / DR / B / 2007 / Lucky Strike / Vivaldi / E: Wenke,Marina / F: Fuchs-Gleis,Christine
Details
W / DR / B / 2007 / Lucky Strike / Vivaldi / E: Wenke,Marina / F: Fuchs-Gleis,Christine
03 RuF Melle-Gesmold
12
GER
Marie-Helen Liesing
RUFV Melle-Gesmold e.V.
RUFV Melle-Gesmold e.V.
621
04 Die wilden Hhner
13
GER
Louisa Anders
RV Herzog Wittekind Oberbauerschaft
RV Herzog Wittekind Oberbauerschaft
459
Landinus 5
H / Old / B / 2004 / Landfein / Cor de la Bryere / E: Tiemann,Nico / F: Heitmann,Hans-Jürgen
Details
H / Old / B / 2004 / Landfein / Cor de la Bryere / E: Tiemann,Nico / F: Heitmann,Hans-Jürgen
04 Die wilden Hhner
14
Helena Langenberg-Schmedt
RuFV Bruchmühlen e.V.
RuFV Bruchmühlen e.V.
770
Ma Lien S
S / DR / B / 2001 / Mentos / Bokkesprong Czardas / E: Abrams,Jil / F: Schulte-Geldermann,Hagen
Details
S / DR / B / 2001 / Mentos / Bokkesprong Czardas / E: Abrams,Jil / F: Schulte-Geldermann,Hagen
04 Die wilden Hhner
15
GER
Emilie Anders
RV Herzog Wittekind Oberbauerschaft
RV Herzog Wittekind Oberbauerschaft
568
Piccadilly 46
W / Westf / F / 1995 / Piquet / Anstand / E: Anders,Carmen / F: Isemann,Wilhelm
Details
W / Westf / F / 1995 / Piquet / Anstand / E: Anders,Carmen / F: Isemann,Wilhelm
04 Die wilden Hhner
16
GER
Sarah Düsterhöft
RuFV Bruchmühlen e.V.
RuFV Bruchmühlen e.V.
639
Roswitha 14
S / Old / RkaSc / 2004 / Royal Diamond / Lafitte / E: Düsterhöft,Kyra / F: Ortmann,Heinrich
Details
S / Old / RkaSc / 2004 / Royal Diamond / Lafitte / E: Düsterhöft,Kyra / F: Ortmann,Heinrich
05 Bad Iburg
17
GER
Fabienne Tüpker
Reit- u. Fahrv. Hagen St. Martinus
Reit- u. Fahrv. Hagen St. Martinus
759
05 Bad Iburg
18
GER
Tabea Osterhues
RuFV Bad Iburg e.V.
RuFV Bad Iburg e.V.
326
Faraway Down
S / Old / Df / 2010 / Farewell III / Akzent II / E: Osterhues,Martin / F: Götting,Hans
Details
S / Old / Df / 2010 / Farewell III / Akzent II / E: Osterhues,Martin / F: Götting,Hans
05 Bad Iburg
20
GER
Bea Sprengelmeyer
RuFV Bad Iburg e.V.
RuFV Bad Iburg e.V.
731
06 Ein Team fr Eugen
21
06 Ein Team fr Eugen
22
GER
Saskia Restemeier
RUFV Melle-Gesmold e.V.
RUFV Melle-Gesmold e.V.
511
06 Ein Team fr Eugen
23
06 Ein Team fr Eugen
24
Hanna Lührmann
RV Melle-Gesmold
RV Melle-Gesmold
015
www.equi-score.com is een platform exclusief voor publicatie van resultaten. Het posten van de resultaten en de bijbehorende controle op juistheid is de exclusieve verantwoordelijkheid van de betreffende organisator of aanbieder van start- en resultatenlijsten. and the correctness of the data is at the result service provider. If you have question please contact
the service provider.