Chiemsee Pferdefestival 2014
Jumping Competition with jump-off - EY Cup U 25
|
Juryleden |
Wilfried B. Herkommer Lieselotte Müller Brigitte Nowak |
1
GER
Leonie Krieg
RFV Donaueschingen
RFV Donaueschingen
237
Panama 148
S / OS / Df / 2002 / Quattro B / Grandeur / GER46335 / E: Fritzsching,Klaus / F: Böckmann,Anton Sen.
Details
S / OS / Df / 2002 / Quattro B / Grandeur / GER46335 / E: Fritzsching,Klaus / F: Böckmann,Anton Sen.
0.00 | 71.34 | 0.00 |
38.35
500.00 EUR |
2
GER
Michael Viehweg
PSV St.G. Ingolstadt-Hagau e.V.
PSV St.G. Ingolstadt-Hagau e.V.
021
Avalon 308
W / Bay / B / 2006 / Alvarez / Concorde / 103IN26 / E: Viehweg,Gabriele / F: Holzeder,Johannes
Details
W / Bay / B / 2006 / Alvarez / Concorde / 103IN26 / E: Viehweg,Gabriele / F: Holzeder,Johannes
0.00 | 71.18 | 0.00 |
38.37
400.00 EUR |
3
GER
Detlef jun. Kaiser
PSV Fruhstorf e.V.
PSV Fruhstorf e.V.
378
Lanzado 2
H / OS / B / 2007 / Lordanos / 103VK40 / E: Koller, Dr. Helmut / F: Sanladerer, Ferdinand
Details
H / OS / B / 2007 / Lordanos / 103VK40 / E: Koller, Dr. Helmut / F: Sanladerer, Ferdinand
0.00 | 72.80 | 0.00 |
39.25
300.00 EUR |
4
IRL
Josephine Sorensen
IRL
IRL
346
Savanna 30
S / Holst / SCHI / 2002 / Cardino / Concerto II / GER44552 / E: Sorensen,Josephine / F: Asmussen,Erich
Details
S / Holst / SCHI / 2002 / Cardino / Concerto II / GER44552 / E: Sorensen,Josephine / F: Asmussen,Erich
0.00 | 73.24 | 0.00 |
40.75
200.00 EUR |
5
BAY
Kirsten Schweiger
PSV St.G. Ingolstadt-Hagau e.V.
PSV St.G. Ingolstadt-Hagau e.V.
141
Coriander 16
W / Bay / B / 2006 / Candillo / Lord Inci Pit / 103UV10 / E: Schweiger,Corinna / F: Landes,Artur
Details
W / Bay / B / 2006 / Candillo / Lord Inci Pit / 103UV10 / E: Schweiger,Corinna / F: Landes,Artur
0.00 | 73.86 | 0.00 |
40.96
140.00 EUR |
6
GER
Sascha Braun
RC Achern
RC Achern
130
Contador 20
H / Holst / B / 2006 / Contender / Carthago / 104KG07 / E: Wylick,H.J.H. van / F: Behrmann,Hans Hinrich
Details
H / Holst / B / 2006 / Contender / Carthago / 104KG07 / E: Wylick,H.J.H. van / F: Behrmann,Hans Hinrich
0.00 | 76.77 | 0.00 |
48.64
110.00 EUR |
8
GER
Anna Blum
PSV Fruhstorf e.V.
PSV Fruhstorf e.V.
120
Coliano
H / Holst / B / 2005 / Colman / Coriano / 103ER93 / E: Blum,Anna / F: Schmidt-Holländer,Hans-August
Details
H / Holst / B / 2005 / Colman / Coriano / 103ER93 / E: Blum,Anna / F: Schmidt-Holländer,Hans-August
0.00 | 75.16 | 4.00 |
41.88
60.00 EUR |
9
GER
Janina Dinauer
RV Nesselwang e.V.
RV Nesselwang e.V.
132
Contenda
S / Holst / Db / 2004 / Contender / Julio Mariner xx / 103CY68 / E: Dinauer,Janina / F: Schulze Elpert,Franz-Josef
Details
S / Holst / Db / 2004 / Contender / Julio Mariner xx / 103CY68 / E: Dinauer,Janina / F: Schulze Elpert,Franz-Josef
0.00 | 73.56 | 4.00 |
53.89
60.00 EUR |
10
GER
Denis Nielsen
RUFG Falkenberg e.V.
RUFG Falkenberg e.V.
260
Quintana de Capitol
S / Westf / B / 2007 / Quidamo / Con Capitol / 103WT24 / E: Gestüt Sprehe GmbH, / F: Richter,Antonius
Details
S / Westf / B / 2007 / Quidamo / Con Capitol / 103WT24 / E: Gestüt Sprehe GmbH, / F: Richter,Antonius
0.00 | 74.16 | 8.00 |
38.33
50.00 EUR |
11
GER
Angelique Rüsen
RV Hof Ruppertsmühle Sinn e.V.
RV Hof Ruppertsmühle Sinn e.V.
031
Bandolero 51
W / Dt.Pf / F / 2007 / Balzaci / Ludwig von Bayern / 103TE90 / E: Fun-Dressage GbR, / F: Weißing,Herbert
Details
W / Dt.Pf / F / 2007 / Balzaci / Ludwig von Bayern / 103TE90 / E: Fun-Dressage GbR, / F: Weißing,Herbert
0.00 | 73.94 | 9.00 |
56.97
50.00 EUR |
13
GER
Marcel Braig
RFV Ehingen
RFV Ehingen
452
Quickstep D
W / Holst / Hlb / 2003 / Quinar / Candillo / 102YK67 / E: HorseInvest GmbH / F: Dehn, Gabriele
Details
W / Holst / Hlb / 2003 / Quinar / Candillo / 102YK67 / E: HorseInvest GmbH / F: Dehn, Gabriele
1.00 | 78.24 |
10.00 EUR |
= 2,020.00 EUR
Andere, niet geklasseerde deelnemers
15
BAY
Maximilian Lill
PSG Schweizer Hof e.V.
PSG Schweizer Hof e.V.
269
Ramira 358
S / Holst / B / 2006 / Contendro II / Aljano / 103LN85 / E: Gestüt Katharinenhof/Lill, / F: Karl,Charlotte
Details
S / Holst / B / 2006 / Contendro II / Aljano / 103LN85 / E: Gestüt Katharinenhof/Lill, / F: Karl,Charlotte
4.00 | 70.60 |
|
16
GER
Sophia Schindlbeck
RFV Weilheimer Pffrd. e.V.
RFV Weilheimer Pffrd. e.V.
213
Lucca- S
S / Holst / B / 2003 / Lancer II / Carthago / 103AB17 / E: Schindlbeck,Robert / F: Schindlbeck,Robert
Details
S / Holst / B / 2003 / Lancer II / Carthago / 103AB17 / E: Schindlbeck,Robert / F: Schindlbeck,Robert
4.00 | 72.46 |
|
17
GER
Linda Marschall
RSG Gnadental
RSG Gnadental
528
Lady Mercedes
S / Württ / Db / 2006 / Lord Goldfever AK / Exodus / 103NQ69 / E: Kraft, Gertrud / F: Fäßler, Georg
Details
S / Württ / Db / 2006 / Lord Goldfever AK / Exodus / 103NQ69 / E: Kraft, Gertrud / F: Fäßler, Georg
4.00 | 72.62 |
|
18
BAY
Maximilian Schmid
RV Königsbrunn Fohlenhof e.V.
RV Königsbrunn Fohlenhof e.V.
209
Lord's Guy
W / Old / B / 2003 / Lord Z / Cambridge Cole / 102MB60 / E: Schmid,Eva-Maria / F: Schmid,Eva-Maria
Details
W / Old / B / 2003 / Lord Z / Cambridge Cole / 102MB60 / E: Schmid,Eva-Maria / F: Schmid,Eva-Maria
4.00 | 73.39 |
|
20
CZE
Anna Kellnerova
CZE
CZE
445
Bacara de la Ferme Blanche
W / B / B / 2001 / Thunder vd Zuuthoeve / Oula Owl / 103CI44 / E: Czech Equestrian Team
Details
W / B / B / 2001 / Thunder vd Zuuthoeve / Oula Owl / 103CI44 / E: Czech Equestrian Team
4.00 | 74.92 |
|
21
GER
Maximilian Wirzberger-Jach
RFV Babenhausen e.V.
RFV Babenhausen e.V.
216
Lugano 310
W / Sachs / B / 2002 / Levisto / Semit / 103BB97 / E: Wirzberger-Jach,Maximilian / F: Steglich,Jens
Details
W / Sachs / B / 2002 / Levisto / Semit / 103BB97 / E: Wirzberger-Jach,Maximilian / F: Steglich,Jens
4.00 | 75.09 |
|
22
GER
Wolfgang Puschak
RV Augsburg-West
RV Augsburg-West
059
Carla de Balou
S / Old / B / 2004 / Colander / Argentinus / 103OA03 / E: Puschak,Wolfgang / F: Harren,Alfons
Details
S / Old / B / 2004 / Colander / Argentinus / 103OA03 / E: Puschak,Wolfgang / F: Harren,Alfons
4.00 | 75.85 |
|
24
GER
Annika Kühn
RFV Obernburg e.V.
RFV Obernburg e.V.
149
Crespo 6
W / Holst / B / 2004 / Con Air / Lansing / 104MO16 / E: Jentzer,Nicole / F: Kruse-Soenke,Karl-Ernst
Details
W / Holst / B / 2004 / Con Air / Lansing / 104MO16 / E: Jentzer,Nicole / F: Kruse-Soenke,Karl-Ernst
5.00 | 77.17 |
|
25
GER
Niclas Hofmann
RV Giebelwald e.V.
RV Giebelwald e.V.
070
Casper 221
W / Holst / Schi / 2003 / Carpaccio / Corrado I / 103RW95 / E: Fritzsching,Klaus / F: Schüder,Günter
Details
W / Holst / Schi / 2003 / Carpaccio / Corrado I / 103RW95 / E: Fritzsching,Klaus / F: Schüder,Günter
5.00 | 77.75 |
|
26
GER
Theresa Dietz
Förderkreis Grand Prix Düsseldorf
Förderkreis Grand Prix Düsseldorf
057
Carefino
W / Holst / B / 2004 / Caretino / Corofino I / 103GF87 / E: CPD International Holdings Ltd., / F: Peters,Timm
Details
W / Holst / B / 2004 / Caretino / Corofino I / 103GF87 / E: CPD International Holdings Ltd., / F: Peters,Timm
5.00 | 80.75 |
|
27
USA
Annabel Joost
USA
USA
482
Stakkato Rouge
W / OS / F / 2005 / Stakkato / Cincaba Rouge / 103GH19 / E: Joos,Annabel / F: Gestüt Lewitz,
Details
W / OS / F / 2005 / Stakkato / Cincaba Rouge / 103GH19 / E: Joos,Annabel / F: Gestüt Lewitz,
7.00 | 88.87 |
|
28
GER
Lisa-Maria Maier
PSG Schweizer Hof e.V.
PSG Schweizer Hof e.V.
280
Shila 155
S / Hann / B / 2006 / Stolzenberg / Coriograf B / 104CB56 / E: Maier,Lisa-Maria / F: Wedekind,Dietmar
Details
S / Hann / B / 2006 / Stolzenberg / Coriograf B / 104CB56 / E: Maier,Lisa-Maria / F: Wedekind,Dietmar
8.00 | 72.99 |
|
29
GER
Sophia Schindlbeck
RFV Weilheimer Pffrd. e.V.
RFV Weilheimer Pffrd. e.V.
079
Catania 122
S / Z.Rpf / Schi / 2005 / Carano / Animo / 103YU64 / E: Schindlbeck,Sophia / F: Verschelde,Erik
Details
S / Z.Rpf / Schi / 2005 / Carano / Animo / 103YU64 / E: Schindlbeck,Sophia / F: Verschelde,Erik
8.00 | 74.76 |
|
30
GER
Laurenz Buhl
RV Heidelberg
RV Heidelberg
282
S.I.E.C. Carlos XXII
W / CH.Wb / Schi / 2006 / Colbert GTI / Coriano / 103DB05 / E: Melisa Internationales Reitzentrum
Details
W / CH.Wb / Schi / 2006 / Colbert GTI / Coriano / 103DB05 / E: Melisa Internationales Reitzentrum
8.00 | 75.90 |
|
31
GER
Simone Blum
LRFV Massenhausen e.V.
LRFV Massenhausen e.V.
365
Calinka S 2
S / Dt.Sp. / Db / 2007 / Chacco-Blue / Quattro B / 104GC22 / E: Blum, Simone / F: ZG Bernd Schiele GbR
Details
S / Dt.Sp. / Db / 2007 / Chacco-Blue / Quattro B / 104GC22 / E: Blum, Simone / F: ZG Bernd Schiele GbR
8.00 | 76.58 |
|
32
GER
Niklas Krieg
RFV Donaueschingen
RFV Donaueschingen
111
Clayton 31
W / Holst / BkaSc / 2006 / Cartani / Capo / 103NG12 / E: Diez,Leonhard / F: Schüder,Günter
Details
W / Holst / BkaSc / 2006 / Cartani / Capo / 103NG12 / E: Diez,Leonhard / F: Schüder,Günter
9.00 | 80.30 |
|
34
GER
Marcel Wegfahrt
RFV Schwanheim e.V.
RFV Schwanheim e.V.
271
Sanktus 2
W / Hann / Schi / 2004 / Satisfaction I / Picard / 103XR70 / E: Stubenbordt,Rebecca / F: Johann To Büren,Horst
Details
W / Hann / Schi / 2004 / Satisfaction I / Picard / 103XR70 / E: Stubenbordt,Rebecca / F: Johann To Büren,Horst
10.00 | 100.33 |
|
35
GER
Veronika Meisinger
RFV TG Rosenheim-Land e.V.
RFV TG Rosenheim-Land e.V.
239
Petit Over
S / Bay / B / 2006 / Fürst Grandios / Pablo / 103VB91 / E: Meisinger,Veronika / F: Niedermair,Martin
Details
S / Bay / B / 2006 / Fürst Grandios / Pablo / 103VB91 / E: Meisinger,Veronika / F: Niedermair,Martin
12.00 | 75.29 |
|
36
GER
Daniel Böttcher
RSC Gestüt Birkenhof-Harham e.V.
RSC Gestüt Birkenhof-Harham e.V.
119
Colette 87
S / Holst / B / 2000 / Caretino / Calypso I / GER40672 / E: Böttcher,Daniel / F: Pahl,Uwe
Details
S / Holst / B / 2000 / Caretino / Calypso I / GER40672 / E: Böttcher,Daniel / F: Pahl,Uwe
12.00 | 75.35 |
|
37
GER
Florian Dolinschek
RSV Winterlingen
RSV Winterlingen
359
Crossfire 17
W / OS / B / 2005 / Carinue / Cento / 103DF01 / E: FTD Sportpferde / F: Gestüt Lewitz
Details
W / OS / B / 2005 / Carinue / Cento / 103DF01 / E: FTD Sportpferde / F: Gestüt Lewitz
12.00 | 76.70 |
|
38
GER
Rebecca Stubenbordt
RFV Zeiskam e.V.
RFV Zeiskam e.V.
146
Cosmopolitan G
S / Holst / B / 2003 / Coriano / Caretino / GER44340 / E: Reitanlage Brünz GbR, / F: Gimmel,Reiner
Details
S / Holst / B / 2003 / Coriano / Caretino / GER44340 / E: Reitanlage Brünz GbR, / F: Gimmel,Reiner
12.00 | 89.92 |
|
39
GER
Laura Zierl
RG Gut Waffenschmiede e.V.
RG Gut Waffenschmiede e.V.
225
Nevado 53
W / Holst / B / 2006 / Nekton / Quantum / 104CX15 / E: BG Kröpfl u.Zierl, / F: Eggert,Soenke
Details
W / Holst / B / 2006 / Nekton / Quantum / 104CX15 / E: BG Kröpfl u.Zierl, / F: Eggert,Soenke
13.00 | 78.90 |
|
40
BAY
Maximilian Weishaupt
RFV Jettingen e.V.
RFV Jettingen e.V.
099
Chateau Palmer
W / OS / Schi / 2006 / Carinue / Kannan / 103TT63 / E: Gruber,Karl / F: Gestüt Lewitz,
Details
W / OS / Schi / 2006 / Carinue / Kannan / 103TT63 / E: Gruber,Karl / F: Gestüt Lewitz,
14.00 | 82.93 |
|
41
AUT
Denise Ruth
AUT
AUT
340
Nagee d'Ha
S / SF / B / 2001 / Flipper D'Elle / Socrate de Chivre / FRA45107 / E: Ruth, Elisabeth
Details
S / SF / B / 2001 / Flipper D'Elle / Socrate de Chivre / FRA45107 / E: Ruth, Elisabeth
16.00 | 72.21 |
|
42
GER
Christoph Gaillinger
PSG Schweizer Hof e.V.
PSG Schweizer Hof e.V.
356
Schweizer Hof's Clyde
H / Hann / Schi / 1999 / Carismo / GER25823 / E: Gaillinger, Michael / F: Schlegel, Bernd
Details
H / Hann / Schi / 1999 / Carismo / GER25823 / E: Gaillinger, Michael / F: Schlegel, Bernd
16.00 | 75.22 |
|
43
GER
Annika Kühn
RFV Obernburg e.V.
RFV Obernburg e.V.
086
Cellini 8
H / Württ / B / 1999 / Cento / Caretino / GER26592 / E: Winkler,Hans Günter / F: Weimer,Hans-Dieter
Details
H / Württ / B / 1999 / Cento / Caretino / GER26592 / E: Winkler,Hans Günter / F: Weimer,Hans-Dieter
17.00 | 78.14 |
|
44
GER
Sandra Viehweg
PSV St.G. Ingolstadt-Hagau e.V.
PSV St.G. Ingolstadt-Hagau e.V.
310
Weraton
W / KWPN / B / 2003 / Sheraton / L.A. / 102WX78 / E: Viehweg,Gabriele / F: Vissers,M.M.H.
Details
W / KWPN / B / 2003 / Sheraton / L.A. / 102WX78 / E: Viehweg,Gabriele / F: Vissers,M.M.H.
17.00 | 96.24 |
|
46
GER
Larissa Dücker
RV Waltrop e.V.
RV Waltrop e.V.
131
Contador 41
H / KWPN / B / 2007 / C-Indoctro / Great Pleasure / 104MM20 / E: Rüter,Johannes / F: Hoeve,D. ten
Details
H / KWPN / B / 2007 / C-Indoctro / Great Pleasure / 104MM20 / E: Rüter,Johannes / F: Hoeve,D. ten
27.00 | 103.00 |
|
GER
Christoph Gaillinger
PSG Schweizer Hof e.V.
PSG Schweizer Hof e.V.
355
Commander 21
W / Old / Schi / 2004 / Celano / 103HT84 / E: Vodermair, Andrea / F: Sosath, Gerd
Details
W / Old / Schi / 2004 / Celano / 103HT84 / E: Vodermair, Andrea / F: Sosath, Gerd
Opgegeven |
|
BAY
Kirsten Schweiger
PSV St.G. Ingolstadt-Hagau e.V.
PSV St.G. Ingolstadt-Hagau e.V.
118
Cocomero
W / Bay / B / 2003 / Clooney / Landadel / 103UV09 / E: Schweiger,Kirsten / F: Widmann-Huber,Elisabeth
Details
W / Bay / B / 2003 / Clooney / Landadel / 103UV09 / E: Schweiger,Kirsten / F: Widmann-Huber,Elisabeth
Uitgesloten |
|
GER
Theresa Kamps
RFV St. Georg Werne e. V.
RFV St. Georg Werne e. V.
044
Camaro 108
W / Holst / B / 2007 / Canturano I / Lord Calando / 104EE84 / E: Will,Robin / F: Sinn,Konrad
Details
W / Holst / B / 2007 / Canturano I / Lord Calando / 104EE84 / E: Will,Robin / F: Sinn,Konrad
Opgegeven |
|
GER
Julia Schönhuber
RV Seehof am Waginger See e.V.
RV Seehof am Waginger See e.V.
198
Lennon 36
W / OS / F / 2003 / Lando / Pageno / 103II41 / E: Schönhuber,Julia / F: Gestüt Lewitz,
Details
W / OS / F / 2003 / Lando / Pageno / 103II41 / E: Schönhuber,Julia / F: Gestüt Lewitz,
Uitgesloten |
|
GER
Maximilian Wirzberger-Jach
RFV Babenhausen e.V.
RFV Babenhausen e.V.
304
Union 9
W / KWPN / F / 2001 / Lancelot / Silvio II / GRE40044 / E: Wirzberger-Jach,Maximilian / F: Kappert,Jopie
Details
W / KWPN / F / 2001 / Lancelot / Silvio II / GRE40044 / E: Wirzberger-Jach,Maximilian / F: Kappert,Jopie
Opgegeven |
|
GER
Laurenz Buhl
RV Heidelberg
RV Heidelberg
525
Cesanne 5
S / OS / F / 2002 / Cento / Centauer Z / GER45956 / E: Gestüt Lewitz / F: Gestüt Lewitz
Details
S / OS / F / 2002 / Cento / Centauer Z / GER45956 / E: Gestüt Lewitz / F: Gestüt Lewitz
Uitgesloten |
|
www.equi-score.com is een platform exclusief voor publicatie van resultaten. Het posten van de resultaten en de bijbehorende controle op juistheid is de exclusieve verantwoordelijkheid van de betreffende organisator of aanbieder van start- en resultatenlijsten. and the correctness of the data is at the result service provider. If you have question please contact
the service provider.