Paderborner Hallenturnier
Preis der Raifeisen Westfalen Mitte eG und der
|
Juryleden |
Hubert Uphus Gernot Berendes |
1
GER
Stefan Gerhardt
RFV Bad Oeynhausen e. V.
RFV Bad Oeynhausen e. V.
287
2
GER
Markus Beringmeier
RFV Graf Sporck Delbrück e. V.
RFV Graf Sporck Delbrück e. V.
288
3
GER
Maren Stute
RFV Graf Sporck Delbrück e. V.
RFV Graf Sporck Delbrück e. V.
296
4
GER
Heinrich Damian Brähler
RFV Herbstein e.V.
RFV Herbstein e.V.
406
5
GER
Julia Niermann
RFV Ravensberg e.V.
RFV Ravensberg e.V.
051
6
GER
Vanessa Maubach
RFV Cherusker e.V.
RFV Cherusker e.V.
097
7
GER
Thomas Tölke
RFV Lemgo e.V.
RFV Lemgo e.V.
108
8
GER
Andreas Tölle
RFV des Delbrücker Land Westenholz
RFV des Delbrücker Land Westenholz
162
9
GER
Maureen Fritzsche
Warsteiner RV e. V.
Warsteiner RV e. V.
292
10
GER
Melanie Rzezonek
RV Sundern-Spexard e.V.
RV Sundern-Spexard e.V.
329
11
GER
Louisa Niesing
RFV Cherusker e.V.
RFV Cherusker e.V.
351
12
GER
Jenny Südmersen
ZRFV Steinhagen-Brockhagen-Hollen e
ZRFV Steinhagen-Brockhagen-Hollen e
353
13
GER
Laura Althoff
RV Frotheim-Isenstedt e.V.
RV Frotheim-Isenstedt e.V.
359
14
GER
Simone Kippmann
RFV Cherusker e.V.
RFV Cherusker e.V.
368
15
GER
Sibylle Betge
RFV Cherusker e.V.
RFV Cherusker e.V.
018
16
GER
Constanze Schewe
RFV Auetal e.V.
RFV Auetal e.V.
072
17
GER
Andre Ernst
RFV Schwaney e.V.
RFV Schwaney e.V.
096
18
GER
Ute Niemöller
RV Anröchte u.U. e.V.
RV Anröchte u.U. e.V.
101
19
GER
Charlotte Stahl
Mindener PferdeZRFV e. V.
Mindener PferdeZRFV e. V.
129
20
GER
Lars Horstmeyer
RFV für das Corveyer Land e. V.
RFV für das Corveyer Land e. V.
158
21
GER
Tina Thiesbrummel
RFV v.Lützow Herford e. V.
RFV v.Lützow Herford e. V.
216
22
GER
Susanne Schmidt
RV St. Hubertus Wennetal e. V.
RV St. Hubertus Wennetal e. V.
224
23
GER
Christian Schilling
ZRFV Voßwinkel e. V.
ZRFV Voßwinkel e. V.
233
24
GER
Stefan Gerhardt
RFV Bad Oeynhausen e. V.
RFV Bad Oeynhausen e. V.
372
25
GER
Markus Beringmeier
RFV Graf Sporck Delbrück e. V.
RFV Graf Sporck Delbrück e. V.
054
26
GER
Maren Stute
RFV Graf Sporck Delbrück e. V.
RFV Graf Sporck Delbrück e. V.
198
27
GER
Heinrich Damian Brähler
RFV Herbstein e.V.
RFV Herbstein e.V.
212
28
GER
Julia Niermann
RFV Ravensberg e.V.
RFV Ravensberg e.V.
230
29
GER
Sandra Puhlmann
Ravensberger ZRFV Jöllenbeck e.V.
Ravensberger ZRFV Jöllenbeck e.V.
340
30
GER
Kathrin Kemper
RFV v. Bismarck Exter e. V.
RFV v. Bismarck Exter e. V.
190
31
GER
Eike Heise
RV Nethegau Brakel e.V.
RV Nethegau Brakel e.V.
328
32
GER
Vanessa Maubach
RFV Cherusker e.V.
RFV Cherusker e.V.
219
33
34
GER
Andreas Tölle
RFV des Delbrücker Land Westenholz
RFV des Delbrücker Land Westenholz
276
www.equi-score.com is een platform exclusief voor publicatie van resultaten. Het posten van de resultaten en de bijbehorende controle op juistheid is de exclusieve verantwoordelijkheid van de betreffende organisator of aanbieder van start- en resultatenlijsten. and the correctness of the data is at the result service provider. If you have question please contact
the service provider.