Late Entry Kamen Samstag 07.12.2013
Platz. in 2 Abt./Ehrenpreise gegeben vom Team Hollmann&Steinebach03 Springprüfung Kl.L für LK 3 bis 564 deelnemers in deze proef Laatst geüpdatet om 13:25 Uur (07.12.2013)
|
1
GER
Kira Hennecke
RV Lennetal in Plettenberg-Ohle e.V
RV Lennetal in Plettenberg-Ohle e.V
015
Amazing Mouse
S / Hann / Db / 2005 / Ars Vivendi / Glorieux / E: Detzel Dr.,Dagmar / F: Detzel Dr.,Dagmar
Details
S / Hann / Db / 2005 / Ars Vivendi / Glorieux / E: Detzel Dr.,Dagmar / F: Detzel Dr.,Dagmar
2
GER
Thomas Eikenkötter
RV Geisterholz e.V.
RV Geisterholz e.V.
021
Arielle 319
S / Hann / B / 2004 / Acord II / Landadel / E: Eikenkötter,Familie / F: Becker,Torsten
Details
S / Hann / B / 2004 / Acord II / Landadel / E: Eikenkötter,Familie / F: Becker,Torsten
3
GER
Leo Büscher
RV Herbede-Ruhr e.V.
RV Herbede-Ruhr e.V.
196
Curtis 50
H / Westf / B / 2006 / Christiano / Poker / E: Haschert,Heinz-Walter / F: Haschert,Heinz-Walter
Details
H / Westf / B / 2006 / Christiano / Poker / E: Haschert,Heinz-Walter / F: Haschert,Heinz-Walter
4
GER
Jaqueline Seewald
RV Herbede-Ruhr e.V.
RV Herbede-Ruhr e.V.
023
Arizona 110
S / KWPN / F / 2005 / Sable Rose (Calvados) / Little Rock Gold / E: Ham,W. van der / F: Ham,W. van der
Details
S / KWPN / F / 2005 / Sable Rose (Calvados) / Little Rock Gold / E: Ham,W. van der / F: Ham,W. van der
5
SWE
Anna Martensson
RV Verl e.V.
RV Verl e.V.
042
Caballera
S / Westf / B / 2007 / Collin L / Grannus / E: Wreme Mannerhorn,Siw / F: Ramsbrock,Heinrich
Details
S / Westf / B / 2007 / Collin L / Grannus / E: Wreme Mannerhorn,Siw / F: Ramsbrock,Heinrich
6
GER
Jasmin Herdel
RV Herbede-Ruhr e.V.
RV Herbede-Ruhr e.V.
043
Cacadu Boy
W / Württ / Df / 2007 / Chintan / Rhodos / 103FJ34 / E: Zierow,Reinhard / F: Riedrich,Katja-Beate
Details
W / Württ / Df / 2007 / Chintan / Rhodos / 103FJ34 / E: Zierow,Reinhard / F: Riedrich,Katja-Beate
7
GER
Dirk Lambardt
RFV Nordbögge-Lerche e. V.
RFV Nordbögge-Lerche e. V.
077
Caramia 28
S / Holst / Schi / 2007 / Cassini II / Contender / E: Lambardt,Jana u.Berrit / F: David,Hans-Heinrich
Details
S / Holst / Schi / 2007 / Cassini II / Contender / E: Lambardt,Jana u.Berrit / F: David,Hans-Heinrich
8
GER
Maren Raucamp
RV Rheinische Höhen e.V.
RV Rheinische Höhen e.V.
095
Cascajo
W / Holst / B / 2002 / Cassini I / Grundyman xx / 103KP37 / E: Sportpferde Lemmer GbR, / F: Thomsen,Wilhelm
Details
W / Holst / B / 2002 / Cassini I / Grundyman xx / 103KP37 / E: Sportpferde Lemmer GbR, / F: Thomsen,Wilhelm
9
GER
Rebecca Gockeln
RV Nethegau Brakel e.V.
RV Nethegau Brakel e.V.
160
Conni G
S / Westf / B / 2004 / Cordobes I / Lamoureux I / E: Gockeln,Clemens / F: ZG Gockeln,Clemens u.Hiltrud
Details
S / Westf / B / 2004 / Cordobes I / Lamoureux I / E: Gockeln,Clemens / F: ZG Gockeln,Clemens u.Hiltrud
10
GER
Kevin Eckertz
ZRFV Arnsberg-Holzen e. V.
ZRFV Arnsberg-Holzen e. V.
201
Dancer 188
W / Westf / B / 2001 / Devid / Unbekannt / E: Eckertz,Sandra / F: Eckertz,Elisabeth
Details
W / Westf / B / 2001 / Devid / Unbekannt / E: Eckertz,Sandra / F: Eckertz,Elisabeth
11
GER
Tobias Gockeln
RV Nethegau Brakel e.V.
RV Nethegau Brakel e.V.
249
Florida G
S / Westf / B / 2006 / Flovino / Pluspunkt / E: Gockeln,Clemens / F: ZG Gockeln,Clemens u.Hiltrud
Details
S / Westf / B / 2006 / Flovino / Pluspunkt / E: Gockeln,Clemens / F: ZG Gockeln,Clemens u.Hiltrud
12
GER
Julia Senge
RFV Brilon u.U. e.V.
RFV Brilon u.U. e.V.
252
For Jo
H / Old / F / 2001 / For Pleasure / Grundstein I / E: Hilmer,Jutta / F: Diestel,Robert
Details
H / Old / F / 2001 / For Pleasure / Grundstein I / E: Hilmer,Jutta / F: Diestel,Robert
13
GER
Ina Lassoff
RV Castrop-Rauxel e.V.
RV Castrop-Rauxel e.V.
366
Mr. Wilson 5
H / KWPN / F / 2007 / Wizzerd WV / Odermus R / E: Lassoff,Ina / F: Berg,A. van den
Details
H / KWPN / F / 2007 / Wizzerd WV / Odermus R / E: Lassoff,Ina / F: Berg,A. van den
14
GER
Kim Itzek
Turniergemeinschaft Schultenhof Boc
Turniergemeinschaft Schultenhof Boc
028
15
GER
Anna Verhülsdonk
Club der Pferdefreunde Goch e. V.
Club der Pferdefreunde Goch e. V.
034
Blizzard 67
S / KWPN / B / 2006 / Larino / Voltaire / E: Verhülsdonk,Michael / F: Oort-Schepers,J.A.M. van
Details
S / KWPN / B / 2006 / Larino / Voltaire / E: Verhülsdonk,Michael / F: Oort-Schepers,J.A.M. van
16
GER
Jil Balecke
ZRFV Voßwinkel e. V.
ZRFV Voßwinkel e. V.
056
Caliku
W / Holst / B / 2000 / Candillo / Corrado I / GER28409 / E: Balecke,Jil / F: Jahr,Alexander
Details
W / Holst / B / 2000 / Candillo / Corrado I / GER28409 / E: Balecke,Jil / F: Jahr,Alexander
17
Daria Tsyganova-Bakyr
ZRFV Voßwinkel e. V.
ZRFV Voßwinkel e. V.
068
Canavaro 12
H / Holst / B / 2005 / Conello / Caletto III / 103ZS50 / E: Bakyr,Ahmet / F: Magens,Hobe
Details
H / Holst / B / 2005 / Conello / Caletto III / 103ZS50 / E: Bakyr,Ahmet / F: Magens,Hobe
18
GER
Carina Krämer
RFV Wermelskirchen e.V.
RFV Wermelskirchen e.V.
084
19
GER
Nina Heinrichs
RV Schmallenberg-Lennestadt e. V.
RV Schmallenberg-Lennestadt e. V.
111
Celtic 11
S / OS / Df / 2001 / Cordalme Z / Zeus (Nurzeus) / GER45078 / F: Farrenkopf,Günter
Details
S / OS / Df / 2001 / Cordalme Z / Zeus (Nurzeus) / GER45078 / F: Farrenkopf,Günter
20
GER
Stefan Behrens
RFV Ostönnen e.V.
RFV Ostönnen e.V.
133
Ciao Bella 7
S / Westf / B / 2007 / Cayetano L / Collin L / E: Simbach-Ljubas,Simone / F: Pferdezucht Ostenfelde GmbH,
Details
S / Westf / B / 2007 / Cayetano L / Collin L / E: Simbach-Ljubas,Simone / F: Pferdezucht Ostenfelde GmbH,
21
GER
Vanessa Thyhatmer
Reit-, Zucht- und Fahrverein Epe e.
Reit-, Zucht- und Fahrverein Epe e.
136
Cindy 872
S / Westf / B / 2005 / Christoph Columbus / Justizrat / E: Thyhatmer,Cornelia / F: Messing,Heinrich
Details
S / Westf / B / 2005 / Christoph Columbus / Justizrat / E: Thyhatmer,Cornelia / F: Messing,Heinrich
22
GER
Lisa Verhülsdonk
Club der Pferdefreunde Goch e. V.
Club der Pferdefreunde Goch e. V.
155
23
GER
Alexander Behler
ZRFV Kamen e. V.
ZRFV Kamen e. V.
161
Conquest of Paradise D
S / Westf / Db / 2007 / Quality / Sevillano xx / E: Moritz,Patricia / F: Dahlkamp,Christa
Details
S / Westf / Db / 2007 / Quality / Sevillano xx / E: Moritz,Patricia / F: Dahlkamp,Christa
24
GER
Eva Oesterschulze
RFV St. Georg Werne e. V.
RFV St. Georg Werne e. V.
176
Cornetto 17
H / Westf / B / 2004 / Cornet Obolensky (ex: Windows / Power / E: Oesterschulze,Eva / F: Dieckhoff-Holsen,Martin
Details
H / Westf / B / 2004 / Cornet Obolensky (ex: Windows / Power / E: Oesterschulze,Eva / F: Dieckhoff-Holsen,Martin
25
GER
Katharina Scholl
RFV Gut Diefhausen e. V.
RFV Gut Diefhausen e. V.
207
Der Bachelor
H / KWPN / Df / 2007 / Sarantos / Wolfgang / E: Weiden-Scholl,Britta von der / F: Oude Wesselink,G.
Details
H / KWPN / Df / 2007 / Sarantos / Wolfgang / E: Weiden-Scholl,Britta von der / F: Oude Wesselink,G.
26
GER
Hubertus Haverland
RFV Ostönnen e.V.
RFV Ostönnen e.V.
215
Dornkaat T
W / Sachs / B / 1998 / Dornburg / Winner / E: Haverland,Christel / F: Temmen,Franz
Details
W / Sachs / B / 1998 / Dornburg / Winner / E: Haverland,Christel / F: Temmen,Franz
27
GER
Margaux Mellinghaus
RSG Ophas e. V.
RSG Ophas e. V.
229
28
GER
Malin Balkenhol
Warsteiner RV e. V.
Warsteiner RV e. V.
283
Keno 15
H / SAnha / Schi / 2001 / Kolibri / Adriano / E: Balkenhol,Martin / F: Maasdorff,Uwe
Details
H / SAnha / Schi / 2001 / Kolibri / Adriano / E: Balkenhol,Martin / F: Maasdorff,Uwe
29
GER
Alina Prein
ZRFV Auf der Gethe e. V., Sprockhöv
ZRFV Auf der Gethe e. V., Sprockhöv
287
30
GER
Joachim Steffen
RV Lennetal in Plettenberg-Ohle e.V
RV Lennetal in Plettenberg-Ohle e.V
294
Lady Lou 76
S / Holst / Schi / 2001 / Lorentin I / Arturo / GER45903 / E: Stracke,Ditmar / F: Johannsen,Heiko
Details
S / Holst / Schi / 2001 / Lorentin I / Arturo / GER45903 / E: Stracke,Ditmar / F: Johannsen,Heiko
31
GER
Kira Hennecke
RV Lennetal in Plettenberg-Ohle e.V
RV Lennetal in Plettenberg-Ohle e.V
238
Faveur's French Kiss
S / Westf / B / 2000 / Faveur / Rokoko / E: Schubert,Corinna / F: Schröder,Simone
Details
S / Westf / B / 2000 / Faveur / Rokoko / E: Schubert,Corinna / F: Schröder,Simone
32
GER
Thomas Eikenkötter
RV Geisterholz e.V.
RV Geisterholz e.V.
029
Barletta 4
S / KWPN / Schi / 2006 / Cartano / Rebel Z II / E: Eikenkötter,Familie / F: Wouters VD Oudenwijer,N.M.H.M.
Details
S / KWPN / Schi / 2006 / Cartano / Rebel Z II / E: Eikenkötter,Familie / F: Wouters VD Oudenwijer,N.M.H.M.
33
GER
Leo Büscher
RV Herbede-Ruhr e.V.
RV Herbede-Ruhr e.V.
414
Quantico 10
W / Westf / B / 2007 / Quinta Real / Cor de la Bryere / 103ZI43 / E: Büscher,Birgit / F: Haschert,Heinz-Walter
Details
W / Westf / B / 2007 / Quinta Real / Cor de la Bryere / 103ZI43 / E: Büscher,Birgit / F: Haschert,Heinz-Walter
ca. 5 Minuten Pause f?r Bodenpflege
34
GER
Melanie Rzezonek
RV Sundern-Spexard e.V.
RV Sundern-Spexard e.V.
297
Laidback Luke
W / Westf / B / 2007 / Lordanos / Justinian xx / E: Günther,Sascha / F: ZG Neuhaus,Franz-J.u.Lena
Details
W / Westf / B / 2007 / Lordanos / Justinian xx / E: Günther,Sascha / F: ZG Neuhaus,Franz-J.u.Lena
35
GER
Marc Dahlkamp Dr.
ZRFV Lützow Selm-Bork-Olfen e. V.
ZRFV Lützow Selm-Bork-Olfen e. V.
314
Lege Artis 2
W / Westf / B / 2005 / Larson / Esclavo xx / 103RX27 / E: Dahlkamp Dr.,Marc / F: Dahlkamp,Christa
Details
W / Westf / B / 2005 / Larson / Esclavo xx / 103RX27 / E: Dahlkamp Dr.,Marc / F: Dahlkamp,Christa
36
GER
Sabrina Landgraf
RV Castrop-Rauxel e.V.
RV Castrop-Rauxel e.V.
327
Like me crazy
H / Westf / B / 2002 / Larenco / Polydor / E: Landgraf,Samantha-Mercedes / F: Waning,Hubert
Details
H / Westf / B / 2002 / Larenco / Polydor / E: Landgraf,Samantha-Mercedes / F: Waning,Hubert
37
GER
Lisa Marie Lammerding
RV Herbede-Ruhr e.V.
RV Herbede-Ruhr e.V.
330
Limento
H / Holst / Db / 2002 / Limbus / Mentor / E: Lammerding,Christine / F: Diekmann,Marion
Details
H / Holst / Db / 2002 / Limbus / Mentor / E: Lammerding,Christine / F: Diekmann,Marion
38
GER
Thorsten Kraus
Ländlicher RFV Recklinghausen e. V.
Ländlicher RFV Recklinghausen e. V.
335
Little Lord 91
W / Westf / F / 2007 / Lord Z / Lancer III / E: Zerrath,Ulrich / F: Zieger-Dickerhoff,Lore
Details
W / Westf / F / 2007 / Lord Z / Lancer III / E: Zerrath,Ulrich / F: Zieger-Dickerhoff,Lore
39
GER
Anne Dieckmann
RV Waltrop e.V.
RV Waltrop e.V.
340
Looking for Lilly
S / Westf / F / 2006 / Lenardo / Landsieger I / E: Dieckmann,Anne / F: Becker,Wilhelm
Details
S / Westf / F / 2006 / Lenardo / Landsieger I / E: Dieckmann,Anne / F: Becker,Wilhelm
40
GER
Gillian Ludwig
RFV Handorf-Sudmühle e.V.
RFV Handorf-Sudmühle e.V.
358
Malibu Menuet
H / SVK.Wb / Db / 2006 / Phill / Lampas xx / E: Tureck-Ludwig,Melanie Marianne
Details
H / SVK.Wb / Db / 2006 / Phill / Lampas xx / E: Tureck-Ludwig,Melanie Marianne
41
GER
Kim Burschik
Landw. RV Kalthof e.V.
Landw. RV Kalthof e.V.
360
42
GER
Elena Behle
RV Hellefeld e. V.
RV Hellefeld e. V.
372
Now Or Never 17
S / Dt.Pf / BSche / 2002 / Naturell H / German Classic / 102QQ43 / E: Behle,Elena / F: Schneider,Ralph
Details
S / Dt.Pf / BSche / 2002 / Naturell H / German Classic / 102QQ43 / E: Behle,Elena / F: Schneider,Ralph
43
GER
Lena Kmiec
Reit,- Zucht- u. Fahrv. Stadthagen
Reit,- Zucht- u. Fahrv. Stadthagen
378
Pan Tau 80
W / Westf / F / 1998 / Playmate xx / Gottwalt / E: Kmiec,Lena / F: Müller,Karl-Heinz
Details
W / Westf / F / 1998 / Playmate xx / Gottwalt / E: Kmiec,Lena / F: Müller,Karl-Heinz
44
GER
Bernd Vennemann
ZRFV Bösensell e. V.
ZRFV Bösensell e. V.
381
Paytona
S / Westf / B / 2004 / Pay / Fürst Goldberg(n.gek.) / E: ZG Ackfeld,Heinz-Peter u.Heike / F: ZG Ackfeld,Heinz-Peter u.Heike
Details
S / Westf / B / 2004 / Pay / Fürst Goldberg(n.gek.) / E: ZG Ackfeld,Heinz-Peter u.Heike / F: ZG Ackfeld,Heinz-Peter u.Heike
45
GER
Sabrina Fehst
RV Lünen-Horstmar e. V.
RV Lünen-Horstmar e. V.
387
Pialotta 59
S / Westf / B / 2004 / Pontifex / Dinard L / E: Fehst,Andrea / F: Gripshöver,Ludger
Details
S / Westf / B / 2004 / Pontifex / Dinard L / E: Fehst,Andrea / F: Gripshöver,Ludger
46
GER
Julius Schulze-Hesselmann
RG Zülpich-Merzenich
RG Zülpich-Merzenich
417
Quelle Dame du Roi
S / Old / B / 2007 / Quidamo / Quasi Roi / E: Fick,Diedrich / F: Fick,Diedrich
Details
S / Old / B / 2007 / Quidamo / Quasi Roi / E: Fick,Diedrich / F: Fick,Diedrich
47
GER
Tanja Volkmann
RFV St. Georg Werne e. V.
RFV St. Georg Werne e. V.
430
Ramses 124
H / Dt.Sp. / BSchi / 2005 / Rich Charly I / Dozent / E: Knobloch,Heike / F: Mühlhaus,Benno
Details
H / Dt.Sp. / BSchi / 2005 / Rich Charly I / Dozent / E: Knobloch,Heike / F: Mühlhaus,Benno
48
GER
Steffen Bröckmann
RFV Nordbögge-Lerche e. V.
RFV Nordbögge-Lerche e. V.
441
49
GER
Theresa Jörrihsen
RFV Heessen e.V.
RFV Heessen e.V.
465
Sir Six
H / Hann / Db / 2007 / Stolzenberg / Inclusive / E: Jörrihsen,Ralf / F: Dalenbrook,Anne
Details
H / Hann / Db / 2007 / Stolzenberg / Inclusive / E: Jörrihsen,Ralf / F: Dalenbrook,Anne
50
GER
Milena Marsenic
RFV Gut Diefhausen e. V.
RFV Gut Diefhausen e. V.
489
Unique 102
S / KWPN / B / 2001 / Numero Uno / Karandasj (Kastor) / E: Marsenic,Milena / F: Rietbergen-Beunder,P.
Details
S / KWPN / B / 2001 / Numero Uno / Karandasj (Kastor) / E: Marsenic,Milena / F: Rietbergen-Beunder,P.
51
GER
Jaqueline Seewald
RV Herbede-Ruhr e.V.
RV Herbede-Ruhr e.V.
413
Quantensprung 2
W / Old / B / 2003 / Quo Vados I / Pilot / E: Witte,Hans-Jürgen / F: Witte,Hans-Jürgen
Details
W / Old / B / 2003 / Quo Vados I / Pilot / E: Witte,Hans-Jürgen / F: Witte,Hans-Jürgen
52
SWE
Anna Martensson
RV Verl e.V.
RV Verl e.V.
226
Enare
S / Dt.Sp. / Db / 2006 / Santino / Ehrentusch / E: Schifter,Caitlin / F: Ebermann,Ludwig
Details
S / Dt.Sp. / Db / 2006 / Santino / Ehrentusch / E: Schifter,Caitlin / F: Ebermann,Ludwig
53
GER
Jasmin Herdel
RV Herbede-Ruhr e.V.
RV Herbede-Ruhr e.V.
234
Evening Black
H / Hann / R / 2006 / Escudo I / Graf Top / E: Werning,Christina / F: Felstehausen,Jürgen
Details
H / Hann / R / 2006 / Escudo I / Graf Top / E: Werning,Christina / F: Felstehausen,Jürgen
54
GER
Dirk Lambardt
RFV Nordbögge-Lerche e. V.
RFV Nordbögge-Lerche e. V.
135
Cimba 24
S / Holst / B / 2007 / Cassini II / Corrado II / E: Lambardt,Inge u.Dirk / F: Lausen,Klaus
Details
S / Holst / B / 2007 / Cassini II / Corrado II / E: Lambardt,Inge u.Dirk / F: Lausen,Klaus
55
GER
Maren Raucamp
RV Rheinische Höhen e.V.
RV Rheinische Höhen e.V.
411
Quaksalber
H / SAnha / F / 1999 / Quando-Quando / Brandenburger / E: Raucamp,Claus / F: Agrargesellschaft Siedenlangenbeck
Details
H / SAnha / F / 1999 / Quando-Quando / Brandenburger / E: Raucamp,Claus / F: Agrargesellschaft Siedenlangenbeck
56
GER
Rebecca Gockeln
RV Nethegau Brakel e.V.
RV Nethegau Brakel e.V.
337
Livius G
H / Westf / BkaSc / 2003 / Lancer III / Pilot / E: Gockeln,Clemens / F: ZG Gockeln,Clemens u.Hiltrud
Details
H / Westf / BkaSc / 2003 / Lancer III / Pilot / E: Gockeln,Clemens / F: ZG Gockeln,Clemens u.Hiltrud
57
GER
Kevin Eckertz
ZRFV Arnsberg-Holzen e. V.
ZRFV Arnsberg-Holzen e. V.
279
Isabella 156
S / Westf / Schi / 2005 / It's Me du Mesnil / Lados / E: Eckertz,Ulrich / F: Eckertz,Elisabeth
Details
S / Westf / Schi / 2005 / It's Me du Mesnil / Lados / E: Eckertz,Ulrich / F: Eckertz,Elisabeth
58
GER
Tobias Gockeln
RV Nethegau Brakel e.V.
RV Nethegau Brakel e.V.
449
San Clemente
H / Westf / B / 2006 / Stalypso / Phantom / E: Gockeln,Clemens / F: ZG Gockeln,Clemens u.Hiltrud
Details
H / Westf / B / 2006 / Stalypso / Phantom / E: Gockeln,Clemens / F: ZG Gockeln,Clemens u.Hiltrud
59
GER
Julia Senge
RFV Brilon u.U. e.V.
RFV Brilon u.U. e.V.
364
60
GER
Ina Lassoff
RV Castrop-Rauxel e.V.
RV Castrop-Rauxel e.V.
438
Rockemio
W / Hann / Schwb / 2004 / Rousseau / Werther / E: Lassoff,Ina / F: ZG Uwe u.Eva-Maria Pape Dr.Dr.,
Details
W / Hann / Schwb / 2004 / Rousseau / Werther / E: Lassoff,Ina / F: ZG Uwe u.Eva-Maria Pape Dr.Dr.,
61
GER
Kira Hennecke
RV Lennetal in Plettenberg-Ohle e.V
RV Lennetal in Plettenberg-Ohle e.V
349
Louis d'Or 25
W / Württ / Hlb / 1999 / Le Champion / Imperator / E: Steffen,Joachim / F: Thierer,Theodor
Details
W / Württ / Hlb / 1999 / Le Champion / Imperator / E: Steffen,Joachim / F: Thierer,Theodor
62
GER
Thomas Eikenkötter
RV Geisterholz e.V.
RV Geisterholz e.V.
475
Starfighter 19
W / Hann / B / 2007 / Stakkato Gold / Glueckspilz / E: Eikenkötter,Familie / F: ZG Schinköthe,Werner u.Gisbert
Details
W / Hann / B / 2007 / Stakkato Gold / Glueckspilz / E: Eikenkötter,Familie / F: ZG Schinköthe,Werner u.Gisbert
63
GER
Leo Büscher
RV Herbede-Ruhr e.V.
RV Herbede-Ruhr e.V.
486
Ukarlos
H / KWPN / B / 2001 / Sable Rose (Calvados) / Burggraaf / HUN40432 / E: Wendenburg,Andreas / F: Schrik,F.
Details
H / KWPN / B / 2001 / Sable Rose (Calvados) / Burggraaf / HUN40432 / E: Wendenburg,Andreas / F: Schrik,F.
64
GER
Shary Veldhoen
RSG Niederrhein e.V.
RSG Niederrhein e.V.
498
Why Luna
S / Old / R / 2002 / Welt Hit II / Donnerschwee / E: Rogowski,Eva / F: Beilken,Hans-Ludwig
Details
S / Old / R / 2002 / Welt Hit II / Donnerschwee / E: Rogowski,Eva / F: Beilken,Hans-Ludwig
www.equi-score.com is een platform exclusief voor publicatie van resultaten. Het posten van de resultaten en de bijbehorende controle op juistheid is de exclusieve verantwoordelijkheid van de betreffende organisator of aanbieder van start- en resultatenlijsten. and the correctness of the data is at the result service provider. If you have question please contact
the service provider.