Late Entry Bochum-Nord Dressur
Preis und Ehrenpreis des Turnierservice Hollmann-Steinebach, Wetter02 Dressurprüfung Kl.M**/M 11 / 10-jähr.+ält.Pferde21 deelnemers in deze proef Laatst geüpdatet om 19:31 Uur (12.10.2013)
|
1
10:30:00
GER
Mayleen Witte
RFV Bochum-Stiepel e. V.
RFV Bochum-Stiepel e. V.
222
2
10:36:30
GER
Nina Kuckartz
RFV Hünxe
RFV Hünxe
228
Windspiel 245
W / Hann / R / 2002 / Weltregent H / Aarking xx / E: Kuckartz,Nina / F: Hoops,Heinz-Hermann
Details
W / Hann / R / 2002 / Weltregent H / Aarking xx / E: Kuckartz,Nina / F: Hoops,Heinz-Hermann
3
10:43:00
GER
Sabrina Schweppe
RG Ober-Castrop e. V.
RG Ober-Castrop e. V.
002
Abacadabra
S / Westf / B / 2002 / Arpeggio / Florestan I / E: Schweppe,Susanne / F: Röttger,Hartmut
Details
S / Westf / B / 2002 / Arpeggio / Florestan I / E: Schweppe,Susanne / F: Röttger,Hartmut
4
10:49:30
GER
Pauline Tiemeyer
RFV Bochum-Stiepel e. V.
RFV Bochum-Stiepel e. V.
004
Absolut 22
W / Hann / F / 2003 / Abanos / Watzmann / E: Tiemeyer,Heinz-Dieter / F: Knigge,Hubert
Details
W / Hann / F / 2003 / Abanos / Watzmann / E: Tiemeyer,Heinz-Dieter / F: Knigge,Hubert
6
11:02:30
GER
Mario Leiendecker
RSV Essen e.V.
RSV Essen e.V.
025
Carlos 301
W / Holst / B / 1999 / Chagallo / Calato / E: Leiendecker,Mario / F: Hansen,Kirsten
Details
W / Holst / B / 1999 / Chagallo / Calato / E: Leiendecker,Mario / F: Hansen,Kirsten
7
11:09:00
GER
Franziska Erley
LZRFV Volmarstein e. V.
LZRFV Volmarstein e. V.
038
Kopf-Nr. 220 auf Platz 8 verschoben wg. Sperre A40(Stau)
8
11:15:30
GER
Michaela Wichert
RV Gut Landfrieden e.V.
RV Gut Landfrieden e.V.
220
Wedding Queen 3
S / Hann / F / 2001 / Waikiki I / Watzmann / E: Wichert,Michaela / F: Meyer,Dietrich
Details
S / Hann / F / 2001 / Waikiki I / Watzmann / E: Wichert,Michaela / F: Meyer,Dietrich
9
11:22:00
GER
Kathrin Middelmann
ZRFV Lützow Selm-Bork-Olfen e. V.
ZRFV Lützow Selm-Bork-Olfen e. V.
045
Deniero F.M.
W / Westf / B / 1998 / Jungh.n.gek. / Ehrentanz I / E: Middelmann,Franz / F: Middelmann,Franz
Details
W / Westf / B / 1998 / Jungh.n.gek. / Ehrentanz I / E: Middelmann,Franz / F: Middelmann,Franz
10
11:28:30
GER
Hella Stratmann
RV Waltrop e.V.
RV Waltrop e.V.
073
Einstein 100
W / Westf / F / 2000 / Ehrentanz I / Quel Bonheur / E: Busche,Evelin / F: Busche,Evelin
Details
W / Westf / F / 2000 / Ehrentanz I / Quel Bonheur / E: Busche,Evelin / F: Busche,Evelin
11
11:35:00
GER
Octavia Winkler Dr.
RSV Essen e.V.
RSV Essen e.V.
120
Landscape 3
H / Hann / F / 2002 / Londonderry / Weltmeyer / E: Winkler Dr.,Octavia / F: Spiewak,Günter
Details
H / Hann / F / 2002 / Londonderry / Weltmeyer / E: Winkler Dr.,Octavia / F: Spiewak,Günter
12
11:51:30
GER
Markus Ludwigs
RFV Lobberich 1926
RFV Lobberich 1926
129
Lifetime 11
W / SAnha / B / 2002 / Long Island / Firebird / E: Ludwigs,Markus / F: Peters,Karl-Friedrich
Details
W / SAnha / B / 2002 / Long Island / Firebird / E: Ludwigs,Markus / F: Peters,Karl-Friedrich
13
11:58:00
GER
Larissa Knipp
RSV Essen e.V.
RSV Essen e.V.
143
Malta 31
S / Westf / F / 1999 / Montmartre / Apart / E: Knipp,Harald / F: Westerschulte,Egbert
Details
S / Westf / F / 1999 / Montmartre / Apart / E: Knipp,Harald / F: Westerschulte,Egbert
14
12:04:30
GER
Anna-Christina Brunke
Bochumer Reiterschaft e.V.
Bochumer Reiterschaft e.V.
144
15
12:11:00
GER
Kirsten Heek
ZRFV Lützow Selm-Bork-Olfen e. V.
ZRFV Lützow Selm-Bork-Olfen e. V.
157
16
12:17:30
GER
Sara Stöckert-Hilbrandt
RFV Repelen-Baerl
RFV Repelen-Baerl
182
Romina 345
S / Rhld / Db / 2001 / Rubiloh / Rex Fritz / E: BG Schrader,Karina u.Udo / F: Adams,Nadine
Details
S / Rhld / Db / 2001 / Rubiloh / Rex Fritz / E: BG Schrader,Karina u.Udo / F: Adams,Nadine
17
12:24:00
GER
Susanne Glowka
Reit-Club Hattingen Ruhr e. V.
Reit-Club Hattingen Ruhr e. V.
193
Rubin's Rosegarden
W / Hann / F / 2003 / Rubin-Royal / Pik Noir / E: Poerschke,Detlef / F: Berntzen,Rudolf
Details
W / Hann / F / 2003 / Rubin-Royal / Pik Noir / E: Poerschke,Detlef / F: Berntzen,Rudolf
18
12:30:30
GER
Lena Trauzold
RV Lüdenscheid e.V.
RV Lüdenscheid e.V.
195
Ruby Sue 4
S / Hann / B / 2003 / Rotspon / Wolkenstein II / E: Trauzold,Lena / F: Ayecke,Wilhelm
Details
S / Hann / B / 2003 / Rotspon / Wolkenstein II / E: Trauzold,Lena / F: Ayecke,Wilhelm
19
12:37:00
GER
Lisa Röhrig
ReitSC Wolfshof e.V.
ReitSC Wolfshof e.V.
201
Sattlerei Otto Schumachers Da
W / Bay / Schwb / 2003 / Donnerprinz / Aircraft / E: Röhrig,Lisa / F: Murla,Oliver
Details
W / Bay / Schwb / 2003 / Donnerprinz / Aircraft / E: Röhrig,Lisa / F: Murla,Oliver
20
12:43:30
GER
Hannah Gräfin von Wallwitz
RV Volkardey
RV Volkardey
214
Sugar Boy 11
W / Old / B / 2002 / Sunny-Boy / Palermo / 102VM53 / E: Wallwitz,Caroline Gräfin von / F: Ebken,Birgit
Details
W / Old / B / 2002 / Sunny-Boy / Palermo / 102VM53 / E: Wallwitz,Caroline Gräfin von / F: Ebken,Birgit
21
12:50:00
GER
Lisa-Marie Sude
Reit-, Fahr- und Zuchtverein St. Hu
Reit-, Fahr- und Zuchtverein St. Hu
215
Sun Bert
H / Meckl. / Schwb / 2001 / Sandrit / Unbekannt / E: Sude,Lisa-Marie / F: Berg,Roland
Details
H / Meckl. / Schwb / 2001 / Sandrit / Unbekannt / E: Sude,Lisa-Marie / F: Berg,Roland
22
12:56:30
GER
Elina Schulte-Weyers
RV Erwitte e.V.
RV Erwitte e.V.
218
Top Davidoff
W / DR / B / 2002 / Durello / Ontario II / 103AJ62 / E: Schulte-Weyers,Friedrich / F: Volle,Josef
Details
W / DR / B / 2002 / Durello / Ontario II / 103AJ62 / E: Schulte-Weyers,Friedrich / F: Volle,Josef
www.equi-score.com is een platform exclusief voor publicatie van resultaten. Het posten van de resultaten en de bijbehorende controle op juistheid is de exclusieve verantwoordelijkheid van de betreffende organisator of aanbieder van start- en resultatenlijsten. and the correctness of the data is at the result service provider. If you have question please contact
the service provider.