Bruchmühlen
Preis des Autozentrums Holsen, Holsen12 Mannsch.-Springprfg.Kl.A* mit 1 Umlauf28 deelnemers in deze proef Laatst geüpdatet om 15:31 Uur (05.10.2013)
|
01 PRV Gut Stockum/Natbergen
1
GER
Sielja Mithöfer
PRV Gut Stockum/Natbergen e.V.
PRV Gut Stockum/Natbergen e.V.
586
Sandos 22
W / Hann / Hlb / 1997 / Sao Paulo / Artwig / E: Aufdemkamp,Jan / F: Krüssel,Heinrich
Details
W / Hann / Hlb / 1997 / Sao Paulo / Artwig / E: Aufdemkamp,Jan / F: Krüssel,Heinrich
01 PRV Gut Stockum/Natbergen
2
GER
Louisa Tiemann
PRV Gut Stockum/Natbergen e.V.
PRV Gut Stockum/Natbergen e.V.
354
Konkurentin 2
S / SAnha / Schi / 2002 / Kaiserwind / Kolibri / E: Tiemann,Louisa / F: ZG Schulz u.Mäkelburg,
Details
S / SAnha / Schi / 2002 / Kaiserwind / Kolibri / E: Tiemann,Louisa / F: ZG Schulz u.Mäkelburg,
01 PRV Gut Stockum/Natbergen
3
GER
Lasse Timmer
PRV Gut Stockum/Natbergen e.V.
PRV Gut Stockum/Natbergen e.V.
013
AMD My Midnight Lady
S / DR / B / 2008 / Da Capo / Marsvogel xx / E: AMD Reitponys Deparade, / F: AMD Reitponys Deparade,
Details
S / DR / B / 2008 / Da Capo / Marsvogel xx / E: AMD Reitponys Deparade, / F: AMD Reitponys Deparade,
01 PRV Gut Stockum/Natbergen
4
GER
Franziska Wilken
PRV Gut Stockum/Natbergen e.V.
PRV Gut Stockum/Natbergen e.V.
359
La Luna La Vita
S / Oe.Wb / BSchi / 1999 / Lucky Luke / Akteur / E: Wilken,Franziska / F: Reisner,Michael
Details
S / Oe.Wb / BSchi / 1999 / Lucky Luke / Akteur / E: Wilken,Franziska / F: Reisner,Michael
02 RuFV Melle-Gesmold
5
GER
Marie-Helen Liesing
RFV Melle-Gesmold e. V.
RFV Melle-Gesmold e. V.
537
02 RuFV Melle-Gesmold
6
GER
Ann-Kathrin Schäfer
RFV Melle-Gesmold e. V.
RFV Melle-Gesmold e. V.
460
02 RuFV Melle-Gesmold
7
GER
Katharina Walper
RFV Melle-Gesmold e. V.
RFV Melle-Gesmold e. V.
104
02 RuFV Melle-Gesmold
8
GER
Christina Riedemann
RFV Melle-Gesmold e. V.
RFV Melle-Gesmold e. V.
030
Aslan 59
W / Hafl. / F / 2001 / Aladin / Mondego / E: Hengelbrock,Clemens / F: Hengelbrock,Clemens
Details
W / Hafl. / F / 2001 / Aladin / Mondego / E: Hengelbrock,Clemens / F: Hengelbrock,Clemens
03 Drei-Engel f?r Andy
9
GER
Laura Oberniehaus
RFV Melle-Gesmold e. V.
RFV Melle-Gesmold e. V.
353
Kintra
S / Dt.Sp. / Schi / 2005 / Kaiserwind / Prinz Pilot / E: Oberniehaus,Rainer / F: Lange,Peter
Details
S / Dt.Sp. / Schi / 2005 / Kaiserwind / Prinz Pilot / E: Oberniehaus,Rainer / F: Lange,Peter
03 Drei-Engel f?r Andy
10
GER
Andre Wesseler
RFV Melle-Gesmold e. V.
RFV Melle-Gesmold e. V.
614
Sommertraum WH
S / Westf / Schwb / 2005 / Sandro Hit / Donnerhall / E: Huning,Walter / F: Huning,Walter
Details
S / Westf / Schwb / 2005 / Sandro Hit / Donnerhall / E: Huning,Walter / F: Huning,Walter
03 Drei-Engel f?r Andy
11
GER
Jeanette Horst
RFV Melle-Gesmold e. V.
RFV Melle-Gesmold e. V.
127
03 Drei-Engel f?r Andy
12
GER
Gesa Grobe
RFV Melle-Gesmold e. V.
RFV Melle-Gesmold e. V.
604
Shadow-Dancer
W / DR / Db / 2004 / Shogun / Cansas / E: Grobe,Kai-Goeran / F: Grundmann,Sigrid
Details
W / DR / Db / 2004 / Shogun / Cansas / E: Grobe,Kai-Goeran / F: Grundmann,Sigrid
04 RuFV Wekdem-Oppendorf
13
GER
Saskia Steinkuhle
RFV Wehdem-Oppendorf e. V.
RFV Wehdem-Oppendorf e. V.
539
Rasputhin M
W / Hann / B / 2001 / Riccione / Don Juan / E: RV Wehdem-Oppendorf, / F: Meyer,Heinrich
Details
W / Hann / B / 2001 / Riccione / Don Juan / E: RV Wehdem-Oppendorf, / F: Meyer,Heinrich
04 RuFV Wekdem-Oppendorf
14
GER
Carmen Galla
RFV Wehdem-Oppendorf e. V.
RFV Wehdem-Oppendorf e. V.
567
Rosi 349
S / Westf / F / 2006 / Reccio L / Pluspunkt / E: Aßling,Heinrich / F: Aßling,Heinrich
Details
S / Westf / F / 2006 / Reccio L / Pluspunkt / E: Aßling,Heinrich / F: Aßling,Heinrich
04 RuFV Wekdem-Oppendorf
15
GER
Philine Henke
RFV Wehdem-Oppendorf e. V.
RFV Wehdem-Oppendorf e. V.
080
Callistro 4
W / Hann / Schi / 2000 / Calido I / Garibaldi I / E: Koelmann,Johann / F: Koelmann,Johann
Details
W / Hann / Schi / 2000 / Calido I / Garibaldi I / E: Koelmann,Johann / F: Koelmann,Johann
04 RuFV Wekdem-Oppendorf
16
GER
Michelle Hodde
RFV Wehdem-Oppendorf e. V.
RFV Wehdem-Oppendorf e. V.
466
No Doktors
W / Hann / Db / 2005 / Now Or Never M / Brentano II / E: RV Wehdem-Opp. IV, / F: Busch,Karl-Heinz
Details
W / Hann / Db / 2005 / Now Or Never M / Brentano II / E: RV Wehdem-Opp. IV, / F: Busch,Karl-Heinz
05 Young and old
17
GBR
Henry Cohen
RV St. Martin Greven-Bockholt e. V.
RV St. Martin Greven-Bockholt e. V.
469
Nölte
W / DR / B / 2001 / Notre Beau / Leonardo / 103KY12 / E: Autmaring,Annette / F: Lehmann,Klaus
Details
W / DR / B / 2001 / Notre Beau / Leonardo / 103KY12 / E: Autmaring,Annette / F: Lehmann,Klaus
05 Young and old
18
GER
Gerhard Autmaring
RUFV St. Georg Georgsmarienhuette
RUFV St. Georg Georgsmarienhuette
170
Comtess 187
S / Westf / B / 2006 / Cavalier (Mister) / General I / E: ZG Autmaring,Beate u.Gerhard / F: ZG Autmaring,Beate u.Gerhard
Details
S / Westf / B / 2006 / Cavalier (Mister) / General I / E: ZG Autmaring,Beate u.Gerhard / F: ZG Autmaring,Beate u.Gerhard
05 Young and old
19
GER
Malin Autmaring
RUFV St. Georg Georgsmarienhuette
RUFV St. Georg Georgsmarienhuette
608
Si Dinah
S / DR / SchbS / 2006 / Sintender / Casanova / E: ZG Autmaring,Beate u.Gerhard / F: Bünder,Andrea
Details
S / DR / SchbS / 2006 / Sintender / Casanova / E: ZG Autmaring,Beate u.Gerhard / F: Bünder,Andrea
05 Young and old
20
GER
Miriam Benzien
RuF Scharnhorst St. Hülfe-Heede e.
RuF Scharnhorst St. Hülfe-Heede e.
552
Riverdance 75
W / DR / Db / 2008 / Rosenhof Chico / Pamir ox / E: Benzien,Miriam / F: Dallmann,Martin
Details
W / DR / Db / 2008 / Rosenhof Chico / Pamir ox / E: Benzien,Miriam / F: Dallmann,Martin
06 RuFV Melle-Gesmold II
21
GER
Mona Sonnenschein
RFV Melle-Gesmold e. V.
RFV Melle-Gesmold e. V.
483
Paulina 39
S / Westf / Db / 2002 / Potsdam / Donnersberg / E: Sonnenschein,Mona / F: Ahlemeyer,Gerd
Details
S / Westf / Db / 2002 / Potsdam / Donnersberg / E: Sonnenschein,Mona / F: Ahlemeyer,Gerd
06 RuFV Melle-Gesmold II
22
GER
Andreas Foht
Ländl. Reit- und Fahrv. Oldendorf e
Ländl. Reit- und Fahrv. Oldendorf e
474
Pablo 373
W / SAnha / B / 2000 / Phantomic xx / Nektar / E: Schoppenhorst,Diana / F: Kuhn,Norbert
Details
W / SAnha / B / 2000 / Phantomic xx / Nektar / E: Schoppenhorst,Diana / F: Kuhn,Norbert
06 RuFV Melle-Gesmold II
23
GER
Stefan Komesker
RFV Melle-Gesmold e. V.
RFV Melle-Gesmold e. V.
500
Pittsburgh 12
H / Westf / BkaSc / 2008 / Potential / Amarello / E: Möller,Heinz / F: Möller,Heinz
Details
H / Westf / BkaSc / 2008 / Potential / Amarello / E: Möller,Heinz / F: Möller,Heinz
06 RuFV Melle-Gesmold II
24
GER
Max Kaase
RFV Melle-Gesmold e. V.
RFV Melle-Gesmold e. V.
420
Loxley 90
W / Westf / Schi / 2003 / Landcapitol / Calvin / E: Kaase,Nadine / F: Hartweg,Markus
Details
W / Westf / Schi / 2003 / Landcapitol / Calvin / E: Kaase,Nadine / F: Hartweg,Markus
07 Die gemischten
25
Evgeny Lityagin
RFV Melle-Gesmold e. V.
RFV Melle-Gesmold e. V.
312
07 Die gemischten
26
GER
Nina Wichmann
RFV Ostercappeln-Schwegerhoff e.V.
RFV Ostercappeln-Schwegerhoff e.V.
357
La Calera 7
S / Hann / F / 2008 / Le Primeur / Don Frederico / E: Ronne,Rainer / F: Moellenberg,Sigrid
Details
S / Hann / F / 2008 / Le Primeur / Don Frederico / E: Ronne,Rainer / F: Moellenberg,Sigrid
07 Die gemischten
27
GER
Janine Haubrok
RFV Bruchmühlen e. V.
RFV Bruchmühlen e. V.
570
Roswitha 14
S / Old / RkaSc / 2004 / Royal Diamond / Lafitte / E: Düsterhöft,Kyra / F: Ortmann,Heinrich
Details
S / Old / RkaSc / 2004 / Royal Diamond / Lafitte / E: Düsterhöft,Kyra / F: Ortmann,Heinrich
07 Die gemischten
28
GER
Tanja Buddenberg
RFV Melle-Gesmold e. V.
RFV Melle-Gesmold e. V.
126
Cheeky Chica
S / Old / B / 2008 / Checkpoint Charly / Cordial Medoc / E: Kiel,Jörg / F: Wasmus,Jennifer
Details
S / Old / B / 2008 / Checkpoint Charly / Cordial Medoc / E: Kiel,Jörg / F: Wasmus,Jennifer
www.equi-score.com is een platform exclusief voor publicatie van resultaten. Het posten van de resultaten en de bijbehorende controle op juistheid is de exclusieve verantwoordelijkheid van de betreffende organisator of aanbieder van start- en resultatenlijsten. and the correctness of the data is at the result service provider. If you have question please contact
the service provider.