10 Hindernisfahrprüfung Kl.A - Ponys - Einspänner
19 deelnemers in deze proef
Laatst geüpdatet op 08:20 Uur (23.09.2013)
Juryleden |
Birgit Damm-Haschmann |
|
Rang
Natie
Deelnemer
KNR
Paard
1
GER
Andreas Fromme
RV Steinheim e.V.
Koets 029:
Heristal Rika ( / S / 2006)
2
GER
Jasmin Schrap
RFV Mesum e.V.
3
GER
Karsten Kull
RV Lienen e.V.
Koets 059:
Kurbaums Flop ( / W / 1992)
4
GER
Wolfgang Schwarzer
RFV Mesum e.V.
5
GER
Pia-Chantal Nolte
Fahr- und Kutschenverein Teutoburge
Koets 077:
Hengstberg-Mona ( / S / 1998)
6
GER
Carolin Horst
RV Lienen e.V.
Koets 045:
Titus 195 ( / H / 2007)
7
GER
Kevin Büscher
RV St. Georg Heek-Nienborg e. V.
Andere, niet geklasseerde deelnemers
8
GER
Tanja Herzke
Fahr- und Kutschenverein Teutoburge
9
GER
Sabine Heuser
Kutschenclub Altenberge e. V.
Koets 041:
Nico 421 ( / W / 1994)
10
GER
Sandra Stephan
RFV Gustav Rau Westbevern e. V.
Koets 119:
Nancy GS ( / S / 2001)
11
GER
Lars Schlüter
Reit- und FahrSF Kusenhorst e. V.
Koets 102:
Samorens Mandy ( / S / 2003)
12
GER
Silke Schulze Hobbeling
RFV Gustav Rau Westbevern e. V.
Koets 109:
Paul 472 ( / W / 1995)
13
GER
Anne Schniederkötter
ZRFV Ostenfelde-Beelen e. V.
Koets 104:
Ramira 336 ( / S / 2004)
14
GER
Andreas Bollingerfehr
RFV Dörpen u.U.e.V.
Koets 008:
Montana 676 ( / S / 2008)
15
GER
Andreas Bollingerfehr
RFV Dörpen u.U.e.V.
Koets 009:
Merle 135 ( / S / 2007)
16
GER
Willi Rethemeier
RV Lienen e.V.
Koets 092:
Rudolfo 12 ( / H / 2000)
17
GER
Jennifer Hinz
ZRFV Uentrop e. V.
Koets 042:
Nimbo 2 ( / W / 1994)
18
GER
Renate Habrock
RFV Milte-Sassenberg e. V.
Koets 037:
Shogun 149 ( / W / 2001)
19
GER
Heinrich Neiske
ZRFV SC Blau Weiss Ostenland e. V.
www.equi-score.com is een platform exclusief voor publicatie van resultaten. Het posten van de resultaten en de bijbehorende controle op juistheid is de exclusieve verantwoordelijkheid van de betreffende organisator of aanbieder van start- en resultatenlijsten. and the correctness of the data is at the result service provider. If you have question please contact
the service provider.