Youngster Festival
Bitte Pferdepässe abgeben13 Dressurprüfung Kl. S* - Prix St. Georges -20 deelnemers in deze proef Laatst geüpdatet om 19:30 Uur (21.09.2013)
|
1
16:00:00
GER
Annegret Schmitz
RFV Mindelheim e.V.
RFV Mindelheim e.V.
119
Naseweis 21
W / Hann / R / 2002 / Wolkentanz I / Classiker / E: Schmitz,Annegret / F: Groenewold,Eggerk
Details
W / Hann / R / 2002 / Wolkentanz I / Classiker / E: Schmitz,Annegret / F: Groenewold,Eggerk
2
16:07:30
GER
Beatrix Pröpster
Neumarkter PSFr. e.V.
Neumarkter PSFr. e.V.
141
Ronaldinioh R
W / Hann / B / 2003 / Rotspon / Werther / 103DY52 / E: Pröbster,Georg / F: Rollwage,Karl-Heinz
Details
W / Hann / B / 2003 / Rotspon / Werther / 103DY52 / E: Pröbster,Georg / F: Rollwage,Karl-Heinz
3
16:15:00
GER
Ferdinand Fabian Fisch
Gestüt Greim e.V. Abt. Pferdesport
Gestüt Greim e.V. Abt. Pferdesport
120
Pepper's Junior
H / Bay / FSchi / 2000 / Pepper / Dark As / E: Leipold,Andrea / F: Gestüt Greim/Ludwig Fischer,
Details
H / Bay / FSchi / 2000 / Pepper / Dark As / E: Leipold,Andrea / F: Gestüt Greim/Ludwig Fischer,
4
16:22:30
GER
Leonhard Angerer
Labertaler RFV Mallersdorf-Pfaffenb
Labertaler RFV Mallersdorf-Pfaffenb
123
Picasso 350
W / n.b. / Db / 1996 / Pik Junior / Renoir I / E: Angerer,Rita / F: Fischl,Josef
Details
W / n.b. / Db / 1996 / Pik Junior / Renoir I / E: Angerer,Rita / F: Fischl,Josef
5
16:30:00
GER
Katja Prohl
RG Bayreuth-Geigenreuth e.V.
RG Bayreuth-Geigenreuth e.V.
129
6
16:37:30
GER
Cornelia Herbert Dr.
RV Selmerhof-Pliening e.V.
RV Selmerhof-Pliening e.V.
130
7
16:45:00
GER
Stefanie Repenning
RA München e.V.
RA München e.V.
133
Rigoletto Royal
W / Hann / B / 2005 / Rubin-Royal / Baryshnikov / E: Repenning,Werner / F: Strube,Christine
Details
W / Hann / B / 2005 / Rubin-Royal / Baryshnikov / E: Repenning,Werner / F: Strube,Christine
8
16:52:30
GER
Bianca Dutschke
Horseteam Bayreuth e.V.
Horseteam Bayreuth e.V.
136
Riolino
W / Hann / Df / 2000 / Rotspon / Matcho AA / 103DC81 / E: Weihermüller Dr.,Michael / F: Offermann,Johann
Details
W / Hann / Df / 2000 / Rotspon / Matcho AA / 103DC81 / E: Weihermüller Dr.,Michael / F: Offermann,Johann
9
17:00:00
GER
Stefanie Maria Rügheimer Dr.
RFV Rathsberg-Erlangen e.V.
RFV Rathsberg-Erlangen e.V.
148
Rubinho 9
W / Hann / Schwb / 2004 / Rubin-Royal / Don Primero / E: Rügheimer Dr.,Stefanie Maria / F: Peter,Hannelore
Details
W / Hann / Schwb / 2004 / Rubin-Royal / Don Primero / E: Rügheimer Dr.,Stefanie Maria / F: Peter,Hannelore
10
17:07:30
GER
Alexandra Sessler
RV Gut Rosenberg e.V.
RV Gut Rosenberg e.V.
137
Rising Star 16
H / Hann / B / 2005 / Romancero H / Cordial / E: Schott,Gabriele / F: Thurau,Brigitta
Details
H / Hann / B / 2005 / Romancero H / Cordial / E: Schott,Gabriele / F: Thurau,Brigitta
11
17:15:00
GER
Anna-Katharina Gerber
RFTG München-Riem e.V.
RFTG München-Riem e.V.
061
Farah Donna
S / Bay / F / 2003 / Don Davidoff / Jalisco Jun. / E: Gerber,Anna-Katharina / F: Freudlsperger,Hubert Jun.
Details
S / Bay / F / 2003 / Don Davidoff / Jalisco Jun. / E: Gerber,Anna-Katharina / F: Freudlsperger,Hubert Jun.
12
17:22:30
GER
Vicky Müller
RURV Rastede
RURV Rastede
168
Walk of Silence
W / Hann / B / 2004 / Wolkentanz I / Landkönig / E: Müller,Thilo / F: Bahr,Hans
Details
W / Hann / B / 2004 / Wolkentanz I / Landkönig / E: Müller,Thilo / F: Bahr,Hans
13
17:30:00
GER
Saskia Greller
PSG Ellingen e.V.
PSG Ellingen e.V.
003
Alchemist 3
W / Bay / BSchi / 2002 / Alassio / Legendär II / E: Greller,Saskia / F: Potempa,Margot
Details
W / Bay / BSchi / 2002 / Alassio / Legendär II / E: Greller,Saskia / F: Potempa,Margot
15
17:45:00
GER
Denise Hilbert
RC Nürnberg e.V.
RC Nürnberg e.V.
030
Decento 2
W / Bay / R / 2006 / Don Frederico / Ragazzo / E: Reitanlage Hundsmühle GmbH & Co.KG, / F: Reim,Günther
Details
W / Bay / R / 2006 / Don Frederico / Ragazzo / E: Reitanlage Hundsmühle GmbH & Co.KG, / F: Reim,Günther
16
17:52:30
GER
Anna-Luisa Waldherr
Stall Eiben Münchberg e.V.
Stall Eiben Münchberg e.V.
048
Donatella 27
S / Bay / Schwb / 1996 / Don Primero / Aramis / GER42523 / E: Waldherr,Anna-Luisa / F: Wolrab,Veit
Details
S / Bay / Schwb / 1996 / Don Primero / Aramis / GER42523 / E: Waldherr,Anna-Luisa / F: Wolrab,Veit
17
18:00:00
GER
Kathleen Muhr
IG RZH Gut Weihersmühle e.V.
IG RZH Gut Weihersmühle e.V.
043
Don Balou 2
W / Hann / F / 2003 / Don Bosco / Bolero / 102OP40 / E: Haggenmüller,Lia / F: Hinrichs-Heinemann,Gunda
Details
W / Hann / F / 2003 / Don Bosco / Bolero / 102OP40 / E: Haggenmüller,Lia / F: Hinrichs-Heinemann,Gunda
18
18:07:30
GER
Beatrix Pröpster
Neumarkter PSFr. e.V.
Neumarkter PSFr. e.V.
154
Sandbaeks Idol
W / DWB / B / 1998 / Midt-West Ibi-Light / Rambo / GER40067 / E: Pröpster,Beatrix / F: Nielsen,Eigil Kirkegaard
Details
W / DWB / B / 1998 / Midt-West Ibi-Light / Rambo / GER40067 / E: Pröpster,Beatrix / F: Nielsen,Eigil Kirkegaard
19
18:15:00
SUI
Patricia Bottani
RFV Bad Wörishofen e.V.
RFV Bad Wörishofen e.V.
056
20
18:22:30
GER
Alexandra Sessler
RV Gut Rosenberg e.V.
RV Gut Rosenberg e.V.
156
Sedona 5
S / Hann / Db / 2005 / Sir Donnerhall I / Warkant / 103VB49 / E: Schorner,Matthias / F: Schulze,Elmadin
Details
S / Hann / Db / 2005 / Sir Donnerhall I / Warkant / 103VB49 / E: Schorner,Matthias / F: Schulze,Elmadin
21
18:30:00
GER
Anna-Katharina Gerber
RFTG München-Riem e.V.
RFTG München-Riem e.V.
111
Little lady
S / Old / B / 1999 / Lord Sinclair I / Sandro / GER28105 / E: Gerber,Genia / F: Bergmann,Susanne
Details
S / Old / B / 1999 / Lord Sinclair I / Sandro / GER28105 / E: Gerber,Genia / F: Bergmann,Susanne
www.equi-score.com is een platform exclusief voor publicatie van resultaten. Het posten van de resultaten en de bijbehorende controle op juistheid is de exclusieve verantwoordelijkheid van de betreffende organisator of aanbieder van start- en resultatenlijsten. and the correctness of the data is at the result service provider. If you have question please contact
the service provider.