DJM Deutsche Jugendmeisterschaft
Qualifikation Lieselott-Rheinberger-Nachwuchsförderpreis
|
Juryleden |
Reinhard Richenhagen Peter Mannheims |
1
GER
Charlotte Rühl
Bad Homburger RFV
Bad Homburger RFV
332
Picasso 454
W / Bay / R / 1997 / Pirano I / Westminster / GER28122 / E: Rühl,Frank / F: Mayer,Johanna
Details
W / Bay / R / 1997 / Pirano I / Westminster / GER28122 / E: Rühl,Frank / F: Mayer,Johanna
2
GER
Lisa Frieling
RFV Emsdetten e.V.
RFV Emsdetten e.V.
339
Potsdame
S / Westf / B / 1998 / Potsdam / Acord II / E: Rieke Dr.,Heinz / F: Brinkmann,Hans Jochen
Details
S / Westf / B / 1998 / Potsdam / Acord II / E: Rieke Dr.,Heinz / F: Brinkmann,Hans Jochen
3
GER
Hannah Lübben
RFV Rodenbach e.V.
RFV Rodenbach e.V.
482
Ruben's AS
W / DR / Df / 2002 / Oosteinds Ricky / Landois 2 / E: Luebben, Sabine / F: Henne, Klaus-Jürgen
Details
W / DR / Df / 2002 / Oosteinds Ricky / Landois 2 / E: Luebben, Sabine / F: Henne, Klaus-Jürgen
4
GER
Laetitia Terberger
Neuss-Grefrather RC 1983 e.V.
Neuss-Grefrather RC 1983 e.V.
376
Rubin 641
W / Hann / F / 2007 / Royal Blend / Wolkenstein II / E: Terberger,Laetitia / F: Slink,Walter
Details
W / Hann / F / 2007 / Royal Blend / Wolkenstein II / E: Terberger,Laetitia / F: Slink,Walter
5
GER
Isabell Wicke
Landw. RV Kalthof e.V.
Landw. RV Kalthof e.V.
380
Rubin-Star 3
W / Old / Schwb / 2003 / Rubin-Royal / Weltmeyer / E: Wicke,Dirk / F: Limburg,Margarete
Details
W / Old / Schwb / 2003 / Rubin-Royal / Weltmeyer / E: Wicke,Dirk / F: Limburg,Margarete
6
GER
Jana Christin Sönnichsen
Reiterv.Obere ArlauSitz Behrendorf
Reiterv.Obere ArlauSitz Behrendorf
378
Rubino Royal
W / Westf / Db / 2001 / Rubin-Royal / Alabaster / GER45211 / E: Preik,Wolfgang / F: Ramsbrock,Heinrich
Details
W / Westf / Db / 2001 / Rubin-Royal / Alabaster / GER45211 / E: Preik,Wolfgang / F: Ramsbrock,Heinrich
7
GER
Katharina Schuster
RFV Griesheim e.V.
RFV Griesheim e.V.
424
Wakasch 4
W / Hann / Db / 1998 / Welt Hit II / Raphael / E: Kohl-Schuster,Ulrike / F: Kohl,Friedelinde
Details
W / Hann / Db / 1998 / Welt Hit II / Raphael / E: Kohl-Schuster,Ulrike / F: Kohl,Friedelinde
8
GER
Franziska Niermann
RUFV St. Georg Georgsmarienhuette
RUFV St. Georg Georgsmarienhuette
425
Walentino 42
W / Hann / F / 1996 / Wolkentanz I / Brentano II / E: Niermann,Franziska / F: Vries,Gerhard de
Details
W / Hann / F / 1996 / Wolkentanz I / Brentano II / E: Niermann,Franziska / F: Vries,Gerhard de
9
GER
Carina Hummel
RV Dettingen am Albuch
RV Dettingen am Albuch
020
Apriori 11
W / Westf / B / 2003 / Akribori / Linaro / E: Hinterberger,Timo / F: Kinzler,Hans
Details
W / Westf / B / 2003 / Akribori / Linaro / E: Hinterberger,Timo / F: Kinzler,Hans
10
GER
Maike Mende
RV St. Hubertus Wolbeck e. V.
RV St. Hubertus Wolbeck e. V.
373
Rothschild 18
W / Westf / Schi / 2004 / Roh Magic / Pik Labionics / E: Henkler,Michaela / F: Henkler,Michaela
Details
W / Westf / Schi / 2004 / Roh Magic / Pik Labionics / E: Henkler,Michaela / F: Henkler,Michaela
11
GER
Caroline Karrenbauer
RFV Vogtei-Ruthe
RFV Vogtei-Ruthe
067
Carlotta 172
S / Old / B / 2007 / Carabas / Pit I / E: Gestüt Tannenhof, / F: Raulf Dr.,Johanna
Details
S / Old / B / 2007 / Carabas / Pit I / E: Gestüt Tannenhof, / F: Raulf Dr.,Johanna
12
GER
Lisa Grupen
RGS Finsinger Moos e.V.
RGS Finsinger Moos e.V.
145
Danhill
W / Hess / B / 1997 / Dunhill H / Furioso's Sohn / E: Soldan,Gabriele / F: Hage,Hans Georg
Details
W / Hess / B / 1997 / Dunhill H / Furioso's Sohn / E: Soldan,Gabriele / F: Hage,Hans Georg
13
GER
Madeleine Kern
RFV Billigheim e.V.
RFV Billigheim e.V.
147
Dario B 2
W / Old / Db / 1999 / Donatelli I / Feiner Stern / E: Kern,Hedi / F: Brinkhus,Ulrich
Details
W / Old / Db / 1999 / Donatelli I / Feiner Stern / E: Kern,Hedi / F: Brinkhus,Ulrich
14
GER
Lia Welschof
RFV Hövelhof e.V.
RFV Hövelhof e.V.
153
Depeche Mode 7
W / Westf / Schwb / 2004 / Dresemann / Florestan I / E: Welschof,Dorothee / F: Schulze-Ardey,Wilhelm
Details
W / Westf / Schwb / 2004 / Dresemann / Florestan I / E: Welschof,Dorothee / F: Schulze-Ardey,Wilhelm
15
GER
Laurien Hawerkamp
RV Lienen e.V.
RV Lienen e.V.
171
Doreany
W / DR / Df / 2002 / FS Don't Worry / Dressman II / E: Hawerkamp,Laurien / F: Witte,Wilhelm
Details
W / DR / Df / 2002 / FS Don't Worry / Dressman II / E: Hawerkamp,Laurien / F: Witte,Wilhelm
16
GER
Karla Knop
RFV Ludwigsburg e.V.
RFV Ludwigsburg e.V.
199
Feriano 2
W / Hann / Db / 2004 / Florianus / Wanderer / E: Knop Dr.,Christiane / F: Eylmann,Heinrich
Details
W / Hann / Db / 2004 / Florianus / Wanderer / E: Knop Dr.,Christiane / F: Eylmann,Heinrich
17
GER
Carolin Piontek
RSV Sonnenhof Frechen-Grefrath
RSV Sonnenhof Frechen-Grefrath
200
Fifty-Fifty 17
H / Westf / Df / 2002 / Florestan I / Weinberg / E: Weigl,Friedrich / F: Huttrop,Alfred
Details
H / Westf / Df / 2002 / Florestan I / Weinberg / E: Weigl,Friedrich / F: Huttrop,Alfred
18
GER
Antonia Trepkau
Lübecker RV e.V.
Lübecker RV e.V.
202
Filominta
S / Old / R / 2004 / Farewell I / Rubinstein I / E: Trepkau,Antonia / F: Nolte,Inke
Details
S / Old / R / 2004 / Farewell I / Rubinstein I / E: Trepkau,Antonia / F: Nolte,Inke
19
GER
Laura Marie Monsig
RV Stuhr e. V.
RV Stuhr e. V.
241
Hecate 2
S / Hann / B / 2003 / Hofrat / Weltmeyer / E: Brümmer,Dieter / F: Marefield Meadows Inc.,
Details
S / Hann / B / 2003 / Hofrat / Weltmeyer / E: Brümmer,Dieter / F: Marefield Meadows Inc.,
20
GER
Joline Kaustrup
ReitSF Looper Holz eV
ReitSF Looper Holz eV
310
www.equi-score.com is een platform exclusief voor publicatie van resultaten. Het posten van de resultaten en de bijbehorende controle op juistheid is de exclusieve verantwoordelijkheid van de betreffende organisator of aanbieder van start- en resultatenlijsten. and the correctness of the data is at the result service provider. If you have question please contact
the service provider.