Bayerische Meisterschaft 2013
Finale Junioren II
|
Juryleden |
Brigitte Nowak Jacqueline Schmieder |
1
GER
Andreas Barth
PSG Tiefenbach e.V.
PSG Tiefenbach e.V.
337
Nelly Potter
S / Old / F / 2000 / Zapateado / Tin Rocco / E: Barth,Bettina / F: Kathmann,Josef
Details
S / Old / F / 2000 / Zapateado / Tin Rocco / E: Barth,Bettina / F: Kathmann,Josef
2
GER
Joyce Julie Nehme
RFV Großwelzheim u.U. e.V.
RFV Großwelzheim u.U. e.V.
023
Amola 4
S / Dt.Sp. / Df / 2005 / Don Aparte / Frühlingsbote / 103VK81 / E: Nehme,Angelika / F: Gädke,Hartmut
Details
S / Dt.Sp. / Df / 2005 / Don Aparte / Frühlingsbote / 103VK81 / E: Nehme,Angelika / F: Gädke,Hartmut
3
GER
Felicitas Trost
RFSG Nikolaushof Euerhausen e.V.
RFSG Nikolaushof Euerhausen e.V.
492
4
GER
Johannes Schuster
RJFV Gut Sedlbrunn e.V.
RJFV Gut Sedlbrunn e.V.
220
Gabana B
S / Old / Db / 2006 / Chambertin / Grannus / E: Bennegger,Kornelia / F: ZG Bennegger,Joachim u. Kornelia
Details
S / Old / Db / 2006 / Chambertin / Grannus / E: Bennegger,Kornelia / F: ZG Bennegger,Joachim u. Kornelia
5
GER
Carolin Berger
RC Nürnberg e.V.
RC Nürnberg e.V.
150
Courage 93
S / Württ / Schwb / 2001 / Rubicell / Chaplin / 103GK63 / E: Berger,Carolin / F: Mosshammer,Hermann
Details
S / Württ / Schwb / 2001 / Rubicell / Chaplin / 103GK63 / E: Berger,Carolin / F: Mosshammer,Hermann
6
GER
Deborah-Ann Dierkes
PSG Schweizer Hof e.V.
PSG Schweizer Hof e.V.
254
Kiara 94
S / AESRpf / Db / 2003 / Lancaster / 102YX44 / E: Dierkes,Deborah-Ann / F: Oude Lashof, B.J.A.
Details
S / AESRpf / Db / 2003 / Lancaster / 102YX44 / E: Dierkes,Deborah-Ann / F: Oude Lashof, B.J.A.
7
GER
Christina Plereiter
RFV Rupertiwinkel e.V
RFV Rupertiwinkel e.V
284
Lauterbach's Girl
S / Bay / Db / 2006 / Lauterbach / Cosinus B / E: Ritzek,Paul / F: Ritzek,Christine u.Paul
Details
S / Bay / Db / 2006 / Lauterbach / Cosinus B / E: Ritzek,Paul / F: Ritzek,Christine u.Paul
8
GER
Roxana Wüchner
PSG Schweizer Hof e.V.
PSG Schweizer Hof e.V.
298
Liberty 317
W / Hann / B / 2002 / Laptop / Singular Joter I / E: Hagn,Marie / F: Cohrs,Klaus
Details
W / Hann / B / 2002 / Laptop / Singular Joter I / E: Hagn,Marie / F: Cohrs,Klaus
9
GER
Katharina Kohlhepp
RV Bad Kissingen e.V.
RV Bad Kissingen e.V.
189
El Marguerite
S / Hann / Schi / 2006 / El Bundy I / Picard / 103VG58 / E: Kohlhepp,Katharina / F: ZG Janssen,Siebelt u.Ingo
Details
S / Hann / Schi / 2006 / El Bundy I / Picard / 103VG58 / E: Kohlhepp,Katharina / F: ZG Janssen,Siebelt u.Ingo
10
GER
Julia Rackow
PSV Dingolfing e.V.
PSV Dingolfing e.V.
363
Primadonna 69
S / Holst / Db / 2000 / Caribik / Lord / 103UK05 / E: Rackow,Julia / F: Sipple,Elmar
Details
S / Holst / Db / 2000 / Caribik / Lord / 103UK05 / E: Rackow,Julia / F: Sipple,Elmar
11
GER
Rica Osselmann
SVG Langerringen Abt. Reiten e.V.
SVG Langerringen Abt. Reiten e.V.
414
Scarlett 474
S / SAnha / B / 2001 / Seebote / Wingolf / E: Osselmann,Elke / F: Jürgens,Ronald
Details
S / SAnha / B / 2001 / Seebote / Wingolf / E: Osselmann,Elke / F: Jürgens,Ronald
12
GER
Nina Rudel
TSC Königsbrunn e.V.
TSC Königsbrunn e.V.
195
Exclusive E
S / Hann / F / 2005 / Quidam's Rubin / Eiger I / E: Rudel,Nina / F: Ehinger,Werner
Details
S / Hann / F / 2005 / Quidam's Rubin / Eiger I / E: Rudel,Nina / F: Ehinger,Werner
13
14
GER
Charlotte Whittaker
Pffrd. Englhör e.V.
Pffrd. Englhör e.V.
008
Al Capone 160
W / Bay / B / 2003 / Acasino B / Rubikon / 102MX65 / E: Sailstorfer Dr.,Renate / F: Wurm,Marianne
Details
W / Bay / B / 2003 / Acasino B / Rubikon / 102MX65 / E: Sailstorfer Dr.,Renate / F: Wurm,Marianne
15
GER
Annika Roede
RFV Grafenrheinfeld e.V.
RFV Grafenrheinfeld e.V.
456
Zalina 6
S / KWPN / B / 2004 / Ravanelli / Julius / 103AB32 / E: Zdzislaw,Urban / F: Hendriks-Pardensportcentrum,
Details
S / KWPN / B / 2004 / Ravanelli / Julius / 103AB32 / E: Zdzislaw,Urban / F: Hendriks-Pardensportcentrum,
16
GER
Alena Miklis
PSC Gut Kronberg e.V.
PSC Gut Kronberg e.V.
155
Curuba 3
S / OS / Db / 2006 / Conterno Grande / Laurion / E: Nowak,Christopher / F: Nowak,Christopher
Details
S / OS / Db / 2006 / Conterno Grande / Laurion / E: Nowak,Christopher / F: Nowak,Christopher
17
GER
Tim Hartlaub
RSG ACM-Team Großostheim e.V.
RSG ACM-Team Großostheim e.V.
335
NBE GROUP'S Alonso
H / Old / Db / 2003 / Acobat II / Diadem / 103KF71 / E: Sewerin,Torsten / F: Kuhlmann,Hildegard
Details
H / Old / Db / 2003 / Acobat II / Diadem / 103KF71 / E: Sewerin,Torsten / F: Kuhlmann,Hildegard
18
GER
Carl Maria Forstpointner
RFV Altötting/Mühldorf e.V.
RFV Altötting/Mühldorf e.V.
117
Cloude Dancer
W / OS / Schi / 2004 / Camposanto / Accarat / E: Forstpointner,Claudia / F: Schmidt,Christiane
Details
W / OS / Schi / 2004 / Camposanto / Accarat / E: Forstpointner,Claudia / F: Schmidt,Christiane
19
GER
Philipp Teves
RFV Obernburg e.V.
RFV Obernburg e.V.
091
Cecilia 17
S / Holst / Schi / 2003 / Carpaccio / Cassini I / 103MC47 / E: Teves,Elmar / F: Teves,Elmar
Details
S / Holst / Schi / 2003 / Carpaccio / Cassini I / 103MC47 / E: Teves,Elmar / F: Teves,Elmar
20
GER
Ana-Luisa Lenhart
RV Nesselwang e.V.
RV Nesselwang e.V.
445
Walk about Creek
W / KWPN / Schwb / 1999 / Havidoff / Faldo / GER26149 / E: Bader,Sandra / F: Hindriks,H.
Details
W / KWPN / Schwb / 1999 / Havidoff / Faldo / GER26149 / E: Bader,Sandra / F: Hindriks,H.
www.equi-score.com is een platform exclusief voor publicatie van resultaten. Het posten van de resultaten en de bijbehorende controle op juistheid is de exclusieve verantwoordelijkheid van de betreffende organisator of aanbieder van start- en resultatenlijsten. and the correctness of the data is at the result service provider. If you have question please contact
the service provider.