Bayerische Meisterschaft 2013
2. Wertung Pony
|
JURYLEDEN |
H Rolf Beutler-BathC Dr. Michael HubrichB Bernhard Goldschmidt |
1
12:00:00
GER
Eileen Henglein
PSG Abenberg/Ebersbach e.V.
PSG Abenberg/Ebersbach e.V.
165
Der feine Lord
H / DR / B / 2000 / Dressman I / Folklore / GER42811 / E: Bockholt,Reiner / F: Schurf,Adolf-Theo
Details
H / DR / B / 2000 / Dressman I / Folklore / GER42811 / E: Bockholt,Reiner / F: Schurf,Adolf-Theo
2
12:07:45
GER
Pauline Döhla
Stall Eiben Münchberg e.V.
Stall Eiben Münchberg e.V.
242
Holsteins William
H / DR / Db / 1995 / Waldemar / Donauwind / E: Gestüt Bumann,Karl Heinz / F: Gestüt Bumann/Karl-Heinz Bumann,
Details
H / DR / Db / 1995 / Waldemar / Donauwind / E: Gestüt Bumann,Karl Heinz / F: Gestüt Bumann/Karl-Heinz Bumann,
3
12:15:30
GER
Lara Brühl
PPSp. Lettenhof e.V.
PPSp. Lettenhof e.V.
295
Lettenhof's Element of Surpris
H / DR / RSchi / 2000 / Dörnberg's Erimon II / Pirol / GER44905 / E: ZG Anselstetter, / F: ZG Anselstetter,
Details
H / DR / RSchi / 2000 / Dörnberg's Erimon II / Pirol / GER44905 / E: ZG Anselstetter, / F: ZG Anselstetter,
4
12:23:15
GER
Magdalena Heiß
RV Irschenberg e.V.
RV Irschenberg e.V.
481
Deviana
S / DR / F / 2000 / Deviano / Nantano / E: Halliday, Leslie Ann / F: Schankat, Felicitas
Details
S / DR / F / 2000 / Deviano / Nantano / E: Halliday, Leslie Ann / F: Schankat, Felicitas
5
12:31:00
GER
Isabell Helbing
RFr. Landgestüt Landshut e.V.
RFr. Landgestüt Landshut e.V.
495
Dirty Harry 35
H / DR / Db / 2000 / Danny Black B / 103FC59 / E: Helbing, Ulrike / F: Goldberg, Sabine
Details
H / DR / Db / 2000 / Danny Black B / 103FC59 / E: Helbing, Ulrike / F: Goldberg, Sabine
6
12:38:45
GER
Franziska Hanauer
RSC Ratisbona e.V.
RSC Ratisbona e.V.
171
Dom Perignon 33
W / DR / 2000 / FS Don't Worry / Comet / E: BG Hanauer,Familie / F: Streuff,Paul
Details
W / DR / 2000 / FS Don't Worry / Comet / E: BG Hanauer,Familie / F: Streuff,Paul
7
12:46:30
GER
Katrin Frey
RFV Horgau e.V.
RFV Horgau e.V.
172
Domingo 504
W / DR / F / 1997 / Dornik B / Nalet ox / GER27218 / E: Frey,Ramona / F: Fahnenschmidt,Günter
Details
W / DR / F / 1997 / Dornik B / Nalet ox / GER27218 / E: Frey,Ramona / F: Fahnenschmidt,Günter
8
12:54:15
GER
Michaela Weychert
RA München e.V.
RA München e.V.
181
Don't Worrys Happy Day
W / DR / F / 2003 / FS Don't Worry / Nicht gekört (Cap.Hook) / 102QH36 / E: Kastl,Michele / F: Hackenberg,Günter
Details
W / DR / F / 2003 / FS Don't Worry / Nicht gekört (Cap.Hook) / 102QH36 / E: Kastl,Michele / F: Hackenberg,Günter
9
13:02:00
GER
Katrin Pollich
Pffrd. Bad Füssing St. Hubertus e.V
Pffrd. Bad Füssing St. Hubertus e.V
272
Lamento 13
H / NF / B / 1995 / Lambada / Mambo Moscan / NED41079 / E: Pollich,Andrea / F: Beneke,Erich
Details
H / NF / B / 1995 / Lambada / Mambo Moscan / NED41079 / E: Pollich,Andrea / F: Beneke,Erich
10
13:09:45
GER
Lea Brummer
RFV Großostheim e.V.
RFV Großostheim e.V.
478
Frühlingstraum 7
W / DR / F / 1999 / Big-Boy MF / Madison 27 / 103UZ36 / E: Brummer, Maximilian / F: Edelmann, Gudrun
Details
W / DR / F / 1999 / Big-Boy MF / Madison 27 / 103UZ36 / E: Brummer, Maximilian / F: Edelmann, Gudrun
11
13:27:30
GER
Giannina Reuter
RV Irschenberg e.V.
RV Irschenberg e.V.
225
Ghost Rider 2
H / DR / F / 2007 / Golden Game Boy / Playback / 103VH26 / E: Gilles,Familie / F: Müller,Josef
Details
H / DR / F / 2007 / Golden Game Boy / Playback / 103VH26 / E: Gilles,Familie / F: Müller,Josef
12
13:35:15
GER
Lara Merk
RFV Donauwörth-Mertingen e.V.
RFV Donauwörth-Mertingen e.V.
362
Premero KAH
W / DR / 1996 / FS Pavarotti / Cath.Night Safe / GER43541 / E: Merk,Joana / F: Hermes,Karl-Heinz
Details
W / DR / 1996 / FS Pavarotti / Cath.Night Safe / GER43541 / E: Merk,Joana / F: Hermes,Karl-Heinz
13
13:43:00
GER
Alina Kaltstein
Verein Pffrd. Dachau e.V.
Verein Pffrd. Dachau e.V.
227
Giglbergs Popcorn
W / Wel.B / B / 2000 / Farchynys Pelydryn / Bengad Blueberry / E: Kuhl,Silke / F: Redwitz,Eugen Freiherr von
Details
W / Wel.B / B / 2000 / Farchynys Pelydryn / Bengad Blueberry / E: Kuhl,Silke / F: Redwitz,Eugen Freiherr von
14
13:50:45
GER
Leah Carla Holzer
RFr. Landgestüt Landshut e.V.
RFr. Landgestüt Landshut e.V.
239
Happiness 25
S / DR / F / 2006 / Messino / Marcello / E: Sailstorfer Dr.,Renate / F: Uhlemann,Lothar
Details
S / DR / F / 2006 / Messino / Marcello / E: Sailstorfer Dr.,Renate / F: Uhlemann,Lothar
15
13:58:30
GER
Laura-Louisa Lommel
RFV Fuchstal e.V.
RFV Fuchstal e.V.
241
Hieronymus B
W / DR / BFalb / 2006 / Der Harlekin B / Flora's Hof Minstrel / 103SC78 / E: Lommel,Laura-Louisa / F: Gestüt Bönniger/Ludwig Stassen,
Details
W / DR / BFalb / 2006 / Der Harlekin B / Flora's Hof Minstrel / 103SC78 / E: Lommel,Laura-Louisa / F: Gestüt Bönniger/Ludwig Stassen,
16
14:06:15
GER
Anabel Tauch
RC Heroldsberg e.V.
RC Heroldsberg e.V.
332
Nachez
W / DR / Schi / 1999 / Nuts / Viktoria's Colano / GER44999 / E: Tauch,Anabel / F: Frohne,Susanne
Details
W / DR / Schi / 1999 / Nuts / Viktoria's Colano / GER44999 / E: Tauch,Anabel / F: Frohne,Susanne
17
14:14:00
GER
Lena Paul
TSV Neubeuern e.V. Abt. Reiten/Fahr
TSV Neubeuern e.V. Abt. Reiten/Fahr
356
Pippilotta Ut Deuten
S / DR / Db / 2007 / Rocketti / Calvados / E: Weinhuber,Josef / F: Schmücker-Feld,Gabriele
Details
S / DR / Db / 2007 / Rocketti / Calvados / E: Weinhuber,Josef / F: Schmücker-Feld,Gabriele
18
14:21:45
GER
Pauline Döhla
Stall Eiben Münchberg e.V.
Stall Eiben Münchberg e.V.
358
Pokerface 15
W / DR / F / 1996 / Picobello Star / Parsek ox / GER41824 / E: Döhla,Joachim / F: Rehr,Hermann-Josef
Details
W / DR / F / 1996 / Picobello Star / Parsek ox / GER41824 / E: Döhla,Joachim / F: Rehr,Hermann-Josef
19
14:29:30
GER
Lara Brühl
PPSp. Lettenhof e.V.
PPSp. Lettenhof e.V.
296
Lettenhofs Lovely Evergreen
S / DR / BSchi / 2002 / Dörnberg's Erimon II / Diamond Rum (Diamond's Dandy) / 102RZ35 / E: Brühl,Karen / F: ZG Anselstetter,
Details
S / DR / BSchi / 2002 / Dörnberg's Erimon II / Diamond Rum (Diamond's Dandy) / 102RZ35 / E: Brühl,Karen / F: ZG Anselstetter,
20
14:37:15
GER
Theresa Erdmann
IG RZH Gut Weihersmühle e.V.
IG RZH Gut Weihersmühle e.V.
384
Reitland's Rosentanz B
W / DR / 2004 / Stukhuster Ricardo go for Gold / Oakley Bubbling Bobbety / E: Erdmann,Theresa / F: Busch,Lenert
Details
W / DR / 2004 / Stukhuster Ricardo go for Gold / Oakley Bubbling Bobbety / E: Erdmann,Theresa / F: Busch,Lenert
21
14:55:00
GER
Selina Söder
RG Himmelgarten e. V.
RG Himmelgarten e. V.
415
Schapur 2
W / DR / F / 2001 / Sweet Dream SF / Thriantas Norbert / GER44145 / E: Baumüller-Söder,Karin / F: Gestüt Kastanienhof Eifa/Familie Ma
Details
W / DR / F / 2001 / Sweet Dream SF / Thriantas Norbert / GER44145 / E: Baumüller-Söder,Karin / F: Gestüt Kastanienhof Eifa/Familie Ma
22
15:02:45
GER
Lara Hothum
RC Horsepark Fürth e.V.
RC Horsepark Fürth e.V.
430
Symphonie WE
S / DR / F / 2003 / Halifax / Dressman I / 103VE60 / E: Kramer,Reinhard / F: Kramer,Reinhard
Details
S / DR / F / 2003 / Halifax / Dressman I / 103VE60 / E: Kramer,Reinhard / F: Kramer,Reinhard
23
15:10:30
GER
Eileen Henglein
PSG Abenberg/Ebersbach e.V.
PSG Abenberg/Ebersbach e.V.
451
Wimbledon 35
H / DR / F / 1994 / Waldemar / Patrick / GER21650 / E: Henglein,Eileen / F: Gestüt Bumann/Karl-Heinz Bumann,
Details
H / DR / F / 1994 / Waldemar / Patrick / GER21650 / E: Henglein,Eileen / F: Gestüt Bumann/Karl-Heinz Bumann,
24
15:18:15
GER
Michaela Weychert
RA München e.V.
RA München e.V.
503
Three-Stars Virginia
S / DR / Palom / 2000 / Dream Valvet / Derbino B / E: Weiß, Helga / F: Größchen, Hildegard
Details
S / DR / Palom / 2000 / Dream Valvet / Derbino B / E: Weiß, Helga / F: Größchen, Hildegard
25
15:26:00
GER
Katrin Pollich
Pffrd. Bad Füssing St. Hubertus e.V
Pffrd. Bad Füssing St. Hubertus e.V
438
Van Dyke B
H / NF / B / 1995 / Van Gogh / Marabu / 103BZ63 / E: Pollich,Andrea / F: Beyer,Walter
Details
H / NF / B / 1995 / Van Gogh / Marabu / 103BZ63 / E: Pollich,Andrea / F: Beyer,Walter
26
15:33:45
GER
Leah Schneider
RFV Aichen e.V.
RFV Aichen e.V.
487
Almonte N
W / DR / R / 2001 / Aragon 145 / Windsor N / 103VK09 / E: Emmerich, Luisa / F: Thoroe, Christian
Details
W / DR / R / 2001 / Aragon 145 / Windsor N / 103VK09 / E: Emmerich, Luisa / F: Thoroe, Christian
27
15:41:30
GER
Giannina Reuter
RV Irschenberg e.V.
RV Irschenberg e.V.
453
Wishing Well 29
W / DR / F / 2005 / Werwolf / Comeback / 103VH25 / E: Reuter,Mara / F: David,Irmgard
Details
W / DR / F / 2005 / Werwolf / Comeback / 103VH25 / E: Reuter,Mara / F: David,Irmgard
28
15:49:15
GER
Lara Merk
RFV Donauwörth-Mertingen e.V.
RFV Donauwörth-Mertingen e.V.
040
Benton 4
W / BelSpo / Schi / 1997 / Nabor / Glendale / BEL41010 / E: Merk Dr.,Tanja / F: Vasant,Tinne
Details
W / BelSpo / Schi / 1997 / Nabor / Glendale / BEL41010 / E: Merk Dr.,Tanja / F: Vasant,Tinne
29
15:57:00
GER
Anna-Katharina Lux
PSG Ellingen e.V.
PSG Ellingen e.V.
053
Calimero KL
W / DR / Hlb / 2003 / FS Champion de Luxe / Dornik B / E: Gestüt Römerhof/Familie Lux, / F: Lauer,Katja
Details
W / DR / Hlb / 2003 / FS Champion de Luxe / Dornik B / E: Gestüt Römerhof/Familie Lux, / F: Lauer,Katja
30
16:04:45
GER
Ina Weinmann
RV Weilheim-Lichtenau e.V.
RV Weilheim-Lichtenau e.V.
075
Carl-Philip
W / DR / B / 1998 / Chantre B / Till The Champ / 102WY08 / E: Klümper,Sinah / F: Bierenriede,Heinrich
Details
W / DR / B / 1998 / Chantre B / Till The Champ / 102WY08 / E: Klümper,Sinah / F: Bierenriede,Heinrich
www.equi-score.com is een platform exclusief voor publicatie van resultaten. Het posten van de resultaten en de bijbehorende controle op juistheid is de exclusieve verantwoordelijkheid van de betreffende organisator of aanbieder van start- en resultatenlijsten. and the correctness of the data is at the result service provider. If you have question please contact
the service provider.