Oelde 2013
28 Mannschaftswertung der Nr. 19 - 3. Wertung Springpokal40 deelnemers in deze proef Laatst geüpdatet om 17:18 Uur (16.06.2013)
|
1
GER
Max Goldammer
RZFV Ennigerloh-Neubeckum e.V.
RZFV Ennigerloh-Neubeckum e.V.
089
3
GER
Daniel Nienkemper
RZFV Ennigerloh-Neubeckum e.V.
RZFV Ennigerloh-Neubeckum e.V.
210
4
LAT
Dagnija Priedniece
RZFV Ennigerloh-Neubeckum e.V.
RZFV Ennigerloh-Neubeckum e.V.
541
5
6
GER
Vera Ellebracht
RFV Vornholz e.V.
RFV Vornholz e.V.
120
7
GER
Frank Steiling
RFV Vornholz e.V.
RFV Vornholz e.V.
256
8
GER
Thomas Becklönne
RFV Vornholz e.V.
RFV Vornholz e.V.
236
9
GER
Meike Anders
Reiterverein Oelde e.V.
Reiterverein Oelde e.V.
502
10
GER
Andrea Frische
Reiterverein Oelde e.V.
Reiterverein Oelde e.V.
244
11
GER
Eva Lütkemöller
Reiterverein Oelde e.V.
Reiterverein Oelde e.V.
703
12
GER
Martin Schultenkemper
Reiterverein Oelde e.V.
Reiterverein Oelde e.V.
609
13
GER
Lina Thülig
RV Lippborg-Unterberg e.V.
RV Lippborg-Unterberg e.V.
831
14
GER
Daniela Schneider
RV Lippborg-Unterberg e.V.
RV Lippborg-Unterberg e.V.
413
15
GER
Tobias Kalthoff
RV Lippborg-Unterberg e.V.
RV Lippborg-Unterberg e.V.
449
16
GER
Janine Kerßenfischer
RV Geisterholz e.V.
RV Geisterholz e.V.
688
17
GER
Thomas Eikenkötter
RV Geisterholz e.V.
RV Geisterholz e.V.
022
18
GER
Birgit Nienkemper
RV Geisterholz e.V.
RV Geisterholz e.V.
584
19
GER
Steffen Eikenkötter
RV Geisterholz e.V.
RV Geisterholz e.V.
398
20
GER
Reinhard Knappheide
RFV Ostbevern e.V.
RFV Ostbevern e.V.
678
21
GER
Nina Strotjohann
RFV Ostbevern e.V.
RFV Ostbevern e.V.
600
22
23
GER
Kristina Hollmann
RFV Ostbevern e.V.
RFV Ostbevern e.V.
069
24
GER
Marie Borgmann
RFV Rinkerode e.V.
RFV Rinkerode e.V.
106
25
GER
Esther Lükens
RFV Rinkerode e.V.
RFV Rinkerode e.V.
448
26
GER
Johanna Kimmina
RFV Rinkerode e.V.
RFV Rinkerode e.V.
224
27
GER
Jutta Lackenberg
RFV Rinkerode e.V.
RFV Rinkerode e.V.
558
28
GER
Theresa Gunnemann
RFV Sendenhorst e.V.
RFV Sendenhorst e.V.
482
29
32
GER
Reinhard Lütke-Harmann
RV Albersloh e.V.
RV Albersloh e.V.
536
33
GER
Josefine Smolnik
RV Albersloh e.V.
RV Albersloh e.V.
144
34
35
36
37
GER
Tim Kolkmann
RFV Gustav Rau Westbevern e. V.
RFV Gustav Rau Westbevern e. V.
369
38
39
GER
Thomas Baune
RFV Gustav Rau Westbevern e. V.
RFV Gustav Rau Westbevern e. V.
835
40
GER
Viktoria Laufkötter
RFV Milte-Sassenberg e. V.
RFV Milte-Sassenberg e. V.
179
41
GER
Natalie Freye
RFV Milte-Sassenberg e. V.
RFV Milte-Sassenberg e. V.
094
42
GER
Michael Pfisterer
RFV Milte-Sassenberg e. V.
RFV Milte-Sassenberg e. V.
231
43
GER
Carsten Rotermund
RFV Milte-Sassenberg e. V.
RFV Milte-Sassenberg e. V.
054
www.equi-score.com is een platform exclusief voor publicatie van resultaten. Het posten van de resultaten en de bijbehorende controle op juistheid is de exclusieve verantwoordelijkheid van de betreffende organisator of aanbieder van start- en resultatenlijsten. and the correctness of the data is at the result service provider. If you have question please contact
the service provider.