Großes Reit- und Springturnier in Südlohn-Oeding
Preis: Raiffeisen Westmünsterland eG40 Stilspringprüfung Kl L geschlossene Prüfung49 deelnemers in deze proef Laatst geüpdatet om 15:33 Uur (01.06.2013)
|
1
GER
Pia Alfert
RV Ahaus-Ammeln e.V.
RV Ahaus-Ammeln e.V.
655
2
GER
Justin Bruckschlegel
RSV Zur Linde e. V.
RSV Zur Linde e. V.
042
3
GER
Annabelle Meiß
ZRFV Legden e.V.
ZRFV Legden e.V.
063
4
GER
Leonie Bosch
LZRFV Gronau e.V.
LZRFV Gronau e.V.
082
5
GER
Bettina Göbel
RV Osterwick e.V.
RV Osterwick e.V.
116
6
7
GER
Irina-Janine Roling
ZRFV Legden e.V.
ZRFV Legden e.V.
991
8
GER
Ellen Nathues
RFV St. Martin Stadtlohn e. V.
RFV St. Martin Stadtlohn e. V.
058
9
GER
Melanie Elsner
ZRFV Legden e.V.
ZRFV Legden e.V.
069
10
GER
Lina Beckers
Reit-, Zucht- und Fahrverein Ahaus
Reit-, Zucht- und Fahrverein Ahaus
100
11
GER
Nicole Böing
RFV Südlohn-Oeding e.V.
RFV Südlohn-Oeding e.V.
134
12
GER
Viktor Elverich
ZRFV Legden e.V.
ZRFV Legden e.V.
175
13
GER
Reinhild Berges
Reit-, Zucht- und Fahrverein Epe e.
Reit-, Zucht- und Fahrverein Epe e.
176
14
GER
Mareike Tamara Haverott
RFV Raesfeld-Erle e.V.
RFV Raesfeld-Erle e.V.
204
15
GER
Annemarie Roß
RFV Reken e.V.
RFV Reken e.V.
209
16
GER
Katharina Hombach
ZRFV St.Hubertus-Neuenkirchen e.V.
ZRFV St.Hubertus-Neuenkirchen e.V.
235
17
18
GER
Laura Keppelhoff
RFV Südlohn-Oeding e.V.
RFV Südlohn-Oeding e.V.
421
19
GER
Daniela Nathues
RFV St. Martin Stadtlohn e. V.
RFV St. Martin Stadtlohn e. V.
436
20
GER
Sophia Fleer
RV Rhede e. V.
RV Rhede e. V.
441
21
GER
Constanze Schwieters
ZRFV Legden e.V.
ZRFV Legden e.V.
457
22
GER
Jaqueline Hainold
RV Osterwick e.V.
RV Osterwick e.V.
533
23
GER
Anna-Lena Reers
ZRFV Schöppingen e. V.
ZRFV Schöppingen e. V.
549
24
GER
Vanessa Thyhatmer
Reit-, Zucht- und Fahrverein Epe e.
Reit-, Zucht- und Fahrverein Epe e.
552
25
GER
Laura Eichholz
RFV St. Martin Stadtlohn e. V.
RFV St. Martin Stadtlohn e. V.
1067
26
GER
Mirko Böckenhoff
RV Rhede-Krommert e.V.
RV Rhede-Krommert e.V.
584
27
GER
Ines van Waasen
ZRFV Hof Nienhaus Biemenhorst e.V.
ZRFV Hof Nienhaus Biemenhorst e.V.
613
28
GER
Lennart Brömmel
ZRFV Heiden e.V.
ZRFV Heiden e.V.
634
29
GER
Kim Sparwel
RFV Südlohn-Oeding e.V.
RFV Südlohn-Oeding e.V.
638
30
GER
Jonas Greve
ZRFV Gescher e.V.
ZRFV Gescher e.V.
550
31
GER
Lutz Greve
ZRFV Gescher e.V.
ZRFV Gescher e.V.
842
32
GER
Kathrin Brömmel
ZRFV Heiden e.V.
ZRFV Heiden e.V.
643
33
GER
Theresa Hante
RV Velen e.V.
RV Velen e.V.
648
34
GER
Alina Fraune
ZRFV Schöppingen e. V.
ZRFV Schöppingen e. V.
728
35
36
37
GER
Wiebke Brunsbach
ZRFV Heiden e.V.
ZRFV Heiden e.V.
742
38
GER
Philipp Bone
RV Gestüt Forellenhof e.V.
RV Gestüt Forellenhof e.V.
865
39
GER
Jaqueline Dowe
RFV Reken e.V.
RFV Reken e.V.
884
40
GER
Nicole Robers
RFV Südlohn-Oeding e.V.
RFV Südlohn-Oeding e.V.
945
41
GER
Johann Sparenberg
RV Rhede-Krommert e.V.
RV Rhede-Krommert e.V.
947
42
GER
Justin Bruckschlegel
RSV Zur Linde e. V.
RSV Zur Linde e. V.
332
43
GER
Leonie Bosch
LZRFV Gronau e.V.
LZRFV Gronau e.V.
404
44
GER
Bettina Göbel
RV Osterwick e.V.
RV Osterwick e.V.
301
45
GER
Lea Olthoff
ZRFV Legden e.V.
ZRFV Legden e.V.
488
46
GER
Lea Bone
RV Gestüt Forellenhof e.V.
RV Gestüt Forellenhof e.V.
695
47
GER
Melanie Alfert
RV Ahaus-Ammeln e.V.
RV Ahaus-Ammeln e.V.
933
48
GER
Pia Alfert
RV Ahaus-Ammeln e.V.
RV Ahaus-Ammeln e.V.
684
49
GER
Annabelle Meiß
ZRFV Legden e.V.
ZRFV Legden e.V.
262
www.equi-score.com is een platform exclusief voor publicatie van resultaten. Het posten van de resultaten en de bijbehorende controle op juistheid is de exclusieve verantwoordelijkheid van de betreffende organisator of aanbieder van start- en resultatenlijsten. and the correctness of the data is at the result service provider. If you have question please contact
the service provider.