Freilandturnier Frankenhof Sonnefeld Mai 2013
Geldpreis gespendet von Dr. Eidt, Coburg und Augenoptik Schulz
|
Juryleden |
Joachim Schwerdt Gerhard Baureis |
1
GER
Sven Fehnl
RC Eltmann e.V.
RC Eltmann e.V.
039
2
GER
Lukas Müller
RFV Lengenfeld/Vogtl. e. V.
RFV Lengenfeld/Vogtl. e. V.
066
Celina 156
S / Dt.Sp. / B / 2005 / Centesimo I / Ahorn Z / E: Müller,Lukas / F: ZG Völkel GbR Plohn,
Details
S / Dt.Sp. / B / 2005 / Centesimo I / Ahorn Z / E: Müller,Lukas / F: ZG Völkel GbR Plohn,
3
GER
Antonia Müller
RSG Frankenhof Sonnefeld e.V.
RSG Frankenhof Sonnefeld e.V.
109
Con Latino DR
W / Holst / B / 2005 / Contender / Capitol I / E: Düring,Christian / F: Drommershausen,Rainer
Details
W / Holst / B / 2005 / Contender / Capitol I / E: Düring,Christian / F: Drommershausen,Rainer
4
GER
Hans-Peter Konle
RC Küps e.V.
RC Küps e.V.
336
Zauberhafte 2
S / Dt.Sp. / F / 2004 / Zuversicht / Montezuma / E: Gütler,Sandy / F: Lucht,Kathrin
Details
S / Dt.Sp. / F / 2004 / Zuversicht / Montezuma / E: Gütler,Sandy / F: Lucht,Kathrin
5
GER
Malte Laub
RV Lunzenau 2000 e. V.
RV Lunzenau 2000 e. V.
358
Acordina 3
S / Hann / Db / 2004 / Acord 2 / Sandro 100 / E: PSP Pferdesport u. Vermittlung GmbH / F: Knabbe, Rainer
Details
S / Hann / Db / 2004 / Acord 2 / Sandro 100 / E: PSP Pferdesport u. Vermittlung GmbH / F: Knabbe, Rainer
6
GER
Marina Müller
RFV Sonnefeld u.U. e.V.
RFV Sonnefeld u.U. e.V.
012
Arawindra T
S / Bay / Hlb / 1998 / Windgraf / Arnstein / E: Müller,Marina / F: Trukenbrod,Roland
Details
S / Bay / Hlb / 1998 / Windgraf / Arnstein / E: Müller,Marina / F: Trukenbrod,Roland
7
GER
Leonie Wibmer
RC Küps e.V.
RC Küps e.V.
018
Barrichello 13
W / KWPN / B / 2006 / Numero Uno / Concorde / E: Halle,Jan ter / F: Schoeman,W.jun.
Details
W / KWPN / B / 2006 / Numero Uno / Concorde / E: Halle,Jan ter / F: Schoeman,W.jun.
8
GER
Miriam Hampel
RFV Sonnefeld u.U. e.V.
RFV Sonnefeld u.U. e.V.
022
Blue Sky 7
W / Hann / B / 1994 / Borneo / Eisenherz I / E: Hampel,Claudia / F: Leidecker,Hans-Heinrich
Details
W / Hann / B / 1994 / Borneo / Eisenherz I / E: Hampel,Claudia / F: Leidecker,Hans-Heinrich
9
GER
Lara Büchner
RFV Sonnefeld u.U. e.V.
RFV Sonnefeld u.U. e.V.
025
Bonita 351
S / Westf / Palom / 2002 / Boliwar / Rhodos / E: Büchner,Lara / F: Isselhorst,Wilfried
Details
S / Westf / Palom / 2002 / Boliwar / Rhodos / E: Büchner,Lara / F: Isselhorst,Wilfried
10
GER
Nina Müller
RSG RH Rhön, Detter/Weißenbach e.V.
RSG RH Rhön, Detter/Weißenbach e.V.
106
Competition
H / Bay / B / 2003 / Cosinus B / Beaufast x / E: Müller,Nina / F: Trukenbrod,Stephan
Details
H / Bay / B / 2003 / Cosinus B / Beaufast x / E: Müller,Nina / F: Trukenbrod,Stephan
11
GER
Katja Dellert
RSG Frankenhof Sonnefeld e.V.
RSG Frankenhof Sonnefeld e.V.
179
Horse Gym's Ratina
S / Holst / Schi / 2006 / Caretino / Carolus I / E: Mitzel,Siegfried / F: Groth,Hans
Details
S / Holst / Schi / 2006 / Caretino / Carolus I / E: Mitzel,Siegfried / F: Groth,Hans
12
GER
Jürgen Panzer
RSG RH Rhön, Detter/Weißenbach e.V.
RSG RH Rhön, Detter/Weißenbach e.V.
189
La Cassin 2
W / Holst / BkaSc / 2007 / Lavall I / Cassini I / E: Zuchtstall Bröcking, / F: Feierabend,Karl-Heinz
Details
W / Holst / BkaSc / 2007 / Lavall I / Cassini I / E: Zuchtstall Bröcking, / F: Feierabend,Karl-Heinz
13
GER
Günter Vogel
RFV Sonnefeld u.U. e.V.
RFV Sonnefeld u.U. e.V.
254
Paulinchen 48
S / Bay / F / 2003 / Pik Labionics / Wanderbursch II / E: Hofmann,Leo / F: Artz,Roland
Details
S / Bay / F / 2003 / Pik Labionics / Wanderbursch II / E: Hofmann,Leo / F: Artz,Roland
14
GER
Nina Bauer
RFV Sonnefeld u.U. e.V.
RFV Sonnefeld u.U. e.V.
044
Capigadon V-Energie
H / Württ / Df / 2007 / Catwalk / Pinkus / E: Visser,Thomas / F: Zuchtstall Visser,
Details
H / Württ / Df / 2007 / Catwalk / Pinkus / E: Visser,Thomas / F: Zuchtstall Visser,
15
GER
Susann Schlenzig
RSG RH Rhön, Detter/Weißenbach e.V.
RSG RH Rhön, Detter/Weißenbach e.V.
160
Flash Reloaded
H / Hann / B / 2006 / St Almund HB II / Dreamstreet / 103HJ83 / E: Litz,Annika / F: Litz,Ralf
Details
H / Hann / B / 2006 / St Almund HB II / Dreamstreet / 103HJ83 / E: Litz,Annika / F: Litz,Ralf
16
GER
Sven Fehnl
RC Eltmann e.V.
RC Eltmann e.V.
152
Ever Danger
W / Thuer / B / 1995 / Eklat / Wiener Domspatz I / E: Fenn,Bernhard / F: Gerstenhauer,Rolf
Details
W / Thuer / B / 1995 / Eklat / Wiener Domspatz I / E: Fenn,Bernhard / F: Gerstenhauer,Rolf
17
GER
Lukas Müller
RFV Lengenfeld/Vogtl. e. V.
RFV Lengenfeld/Vogtl. e. V.
101
18
GER
Antonia Müller
RSG Frankenhof Sonnefeld e.V.
RSG Frankenhof Sonnefeld e.V.
222
Lomitas NS
W / Dt.Sp. / R / 2007 / L'Ami / Grandus (Grandom) / E: Müller,Antonia / F: Sonnefeld,Nadja
Details
W / Dt.Sp. / R / 2007 / L'Ami / Grandus (Grandom) / E: Müller,Antonia / F: Sonnefeld,Nadja
19
GER
Rita Zahn
RC Küps e.V.
RC Küps e.V.
278
Quintana 35
S / Holst / B / 2006 / Quidam de Revel / Coriano / E: Röhricht,Karl-Heinz / F: Röhricht,Karl-Heinz
Details
S / Holst / B / 2006 / Quidam de Revel / Coriano / E: Röhricht,Karl-Heinz / F: Röhricht,Karl-Heinz
20
GER
Eva-Maria Müller
RSG RH Rhön, Detter/Weißenbach e.V.
RSG RH Rhön, Detter/Weißenbach e.V.
310
Sid B
W / Hann / Db / 2007 / Saint Amour / Drosselklang II / E: Bräuer,Georg / F: Bräuer,Georg
Details
W / Hann / Db / 2007 / Saint Amour / Drosselklang II / E: Bräuer,Georg / F: Bräuer,Georg
22
GER
Hans-Peter Konle
RC Küps e.V.
RC Küps e.V.
257
Piacenta 3
S / Dt.Sp. / F / 2004 / Chacon / Pierot II / 102YX33 / E: Mühlherr,Michael / F: Richter,Harry
Details
S / Dt.Sp. / F / 2004 / Chacon / Pierot II / 102YX33 / E: Mühlherr,Michael / F: Richter,Harry
23
GER
Malte Laub
RV Lunzenau 2000 e. V.
RV Lunzenau 2000 e. V.
251
Noble Star 12
W / Old / F / 2000 / Noble Dancer / Katamaran xx / 102UU57 / E: Laub,Malte / F: Focken,Roswitha
Details
W / Old / F / 2000 / Noble Dancer / Katamaran xx / 102UU57 / E: Laub,Malte / F: Focken,Roswitha
24
GER
Marina Müller
RFV Sonnefeld u.U. e.V.
RFV Sonnefeld u.U. e.V.
236
25
GER
Leonie Wibmer
RC Küps e.V.
RC Küps e.V.
323
Upper Class 4
S / Westf / B / 2005 / Cornet Obolensky (ex: Windows / Polydor / E: Halle,Jan ter / F: Witte,Christel
Details
S / Westf / B / 2005 / Cornet Obolensky (ex: Windows / Polydor / E: Halle,Jan ter / F: Witte,Christel
26
GER
Miriam Hampel
RFV Sonnefeld u.U. e.V.
RFV Sonnefeld u.U. e.V.
277
Quinara 34
S / Hann / F / 2007 / Quidam's Rubin / Zeus (Nurzeus) / E: Hampel,Miriam / F: Druehe,Bernhard
Details
S / Hann / F / 2007 / Quidam's Rubin / Zeus (Nurzeus) / E: Hampel,Miriam / F: Druehe,Bernhard
27
GER
Lara Büchner
RFV Sonnefeld u.U. e.V.
RFV Sonnefeld u.U. e.V.
334
28
GER
Nina Müller
RSG RH Rhön, Detter/Weißenbach e.V.
RSG RH Rhön, Detter/Weißenbach e.V.
202
Las Vegas 193
S / Westf / Db / 2003 / Lanciano / Lados / 103BZ02 / E: Müller,Nina / F: Hoffmann,Hans
Details
S / Westf / Db / 2003 / Lanciano / Lados / 103BZ02 / E: Müller,Nina / F: Hoffmann,Hans
29
GER
Katja Dellert
RSG Frankenhof Sonnefeld e.V.
RSG Frankenhof Sonnefeld e.V.
210
Leonidas 100
W / Westf / F / 2004 / Lenardo / Silvio I / 103FQ79 / E: Dellert,Jörg / F: Grüner,Ewald
Details
W / Westf / F / 2004 / Lenardo / Silvio I / 103FQ79 / E: Dellert,Jörg / F: Grüner,Ewald
30
GER
Jürgen Panzer
RSG RH Rhön, Detter/Weißenbach e.V.
RSG RH Rhön, Detter/Weißenbach e.V.
364
31
GER
Günter Vogel
RFV Sonnefeld u.U. e.V.
RFV Sonnefeld u.U. e.V.
333
Weicamee
S / Old / Db / 2005 / Chambertin / Wanderbursch II / E: Schmidt,Cornelia / F: Hofmann,Leo
Details
S / Old / Db / 2005 / Chambertin / Wanderbursch II / E: Schmidt,Cornelia / F: Hofmann,Leo
32
GER
Sven Fehnl
RC Eltmann e.V.
RC Eltmann e.V.
321
Terra Nova 4
S / Holst / Db / 2003 / Ciacomo / Rocadero / E: Fenn,Bernhard / F: Schröder,Christian
Details
S / Holst / Db / 2003 / Ciacomo / Rocadero / E: Fenn,Bernhard / F: Schröder,Christian
33
GER
Lukas Müller
RFV Lengenfeld/Vogtl. e. V.
RFV Lengenfeld/Vogtl. e. V.
187
34
GER
Antonia Müller
RSG Frankenhof Sonnefeld e.V.
RSG Frankenhof Sonnefeld e.V.
320
Tanzania 2
S / Holst / B / 2003 / Cash and Carry / Linaro / E: Müller,Antonia / F: Bromann,Hans
Details
S / Holst / B / 2003 / Cash and Carry / Linaro / E: Müller,Antonia / F: Bromann,Hans
www.equi-score.com is een platform exclusief voor publicatie van resultaten. Het posten van de resultaten en de bijbehorende controle op juistheid is de exclusieve verantwoordelijkheid van de betreffende organisator of aanbieder van start- en resultatenlijsten. and the correctness of the data is at the result service provider. If you have question please contact
the service provider.