PLS Hellefeld
14 Springprüfung m.Idealzeit Kl.A**31 deelnemers in deze proef Laatst geüpdatet om 17:11 Uur (12.05.2013)
|
1
GER
Miriam Volmert
RV Hellefeld e. V.
RV Hellefeld e. V.
878
Unicus 5
W / KWPN / Db / 2001 / Ulft / Rubinstein I / E: Volmert,Miriam und Antonia / F: Stuivenberg,J.D.
Details
W / KWPN / Db / 2001 / Ulft / Rubinstein I / E: Volmert,Miriam und Antonia / F: Stuivenberg,J.D.
2
GER
Carolin Kaup
Warsteiner RV e. V.
Warsteiner RV e. V.
350
Dailani
S / Westf / B / 2002 / Dynast / Foxtrott / E: Terhechte,Markus / F: Geflügelhof Sundern GmbH & Co.KG,
Details
S / Westf / B / 2002 / Dynast / Foxtrott / E: Terhechte,Markus / F: Geflügelhof Sundern GmbH & Co.KG,
3
GER
Kevin Eckertz
ZRFV Arnsberg-Holzen e. V.
ZRFV Arnsberg-Holzen e. V.
368
Debby 135
S / Westf / Schi / 2005 / Devid jun.n.gek / Capitalist / E: Eckertz,Ulrich / F: Eckertz,Elisabeth
Details
S / Westf / Schi / 2005 / Devid jun.n.gek / Capitalist / E: Eckertz,Ulrich / F: Eckertz,Elisabeth
4
GER
Theresa Noeke
RV Hellefeld e. V.
RV Hellefeld e. V.
465
Florina 103
S / Westf / F / 2001 / Florestan I / Pik Labionics / E: Noeke,Paul / F: ZG Reiter-Niggemann,D.u.Niggemann,R
Details
S / Westf / F / 2001 / Florestan I / Pik Labionics / E: Noeke,Paul / F: ZG Reiter-Niggemann,D.u.Niggemann,R
5
GER
Friederike Cramer
RV Hellefeld e. V.
RV Hellefeld e. V.
635
Loxley 36
W / Westf / Schi / 1997 / Lados / Debütant / E: Fabri,Ursula / F: Riedel Dr.,Fritz
Details
W / Westf / Schi / 1997 / Lados / Debütant / E: Fabri,Ursula / F: Riedel Dr.,Fritz
6
GER
Hanna Rebbert
RV Oberkirchen e.V.
RV Oberkirchen e.V.
928
7
GER
Gerrit Armbrust
RV Hellefeld e. V.
RV Hellefeld e. V.
008
8
GER
Maren Huchtmeier
ZRFV Arnsberg-Holzen e. V.
ZRFV Arnsberg-Holzen e. V.
013
Afri Cola 2
W / Westf / F / 1996 / Artwig / Feuerschein I / E: Huchtmeier,Maren / F: Lahme,Karl-Heinz
Details
W / Westf / F / 1996 / Artwig / Feuerschein I / E: Huchtmeier,Maren / F: Lahme,Karl-Heinz
9
GER
Denise Losch
RV Hellefeld e. V.
RV Hellefeld e. V.
021
10
GER
Joana Frevel
RV Oberkirchen e.V.
RV Oberkirchen e.V.
114
Canberra 40
S / Holst / B / 2005 / Con Air / Cassini I / 103PC88 / E: Frevel,Matthias / F: Thedens,Volker
Details
S / Holst / B / 2005 / Con Air / Cassini I / 103PC88 / E: Frevel,Matthias / F: Thedens,Volker
11
GER
Kathrin Redbrake
RFV St.Georg Werne e.V.
RFV St.Georg Werne e.V.
134
Carbrera
S / Holst / Schi / 2007 / Calido I / Romino / E: Redbrake,Kathrin / F: Loof-Siercks,Wiebke
Details
S / Holst / Schi / 2007 / Calido I / Romino / E: Redbrake,Kathrin / F: Loof-Siercks,Wiebke
12
GER
Mona Ociepa
Warsteiner RV e. V.
Warsteiner RV e. V.
297
Conte 16
W / Westf / B / 1995 / Coriolan / Romadour II / E: Ociepa,Mona / F: Gestüt im Hofbruch/Chr.Geldbach,
Details
W / Westf / B / 1995 / Coriolan / Romadour II / E: Ociepa,Mona / F: Gestüt im Hofbruch/Chr.Geldbach,
13
GER
Ilka Wullenweber
RFV Brilon u.U.e.V.
RFV Brilon u.U.e.V.
382
Diva's Delight
S / Westf / B / 2005 / Don Lauredo / Tl Cats Avenger / E: Bartscher,Ira / F: Hüwe,Daniela
Details
S / Westf / B / 2005 / Don Lauredo / Tl Cats Avenger / E: Bartscher,Ira / F: Hüwe,Daniela
14
GER
Giacomo Fleischer
ZRFV Voßwinkel e. V.
ZRFV Voßwinkel e. V.
396
Don Vito 17
W / Dt.Sp. / Schi / 2008 / Donnersmarck / Hudson / E: Fleischer,Barbara / F: Landgestüt Sachsen-Anhalt,
Details
W / Dt.Sp. / Schi / 2008 / Donnersmarck / Hudson / E: Fleischer,Barbara / F: Landgestüt Sachsen-Anhalt,
15
GER
Lena Siewers
RV Hellefeld e. V.
RV Hellefeld e. V.
412
Eddy 215
W / Hann / B / 2004 / Escudo I / Watzmann / E: Koller,Friedrich-Wilhelm / F: Renneke,Johannes
Details
W / Hann / B / 2004 / Escudo I / Watzmann / E: Koller,Friedrich-Wilhelm / F: Renneke,Johannes
16
GER
Nina Heinrichs
RV Schmallenberg e. V.
RV Schmallenberg e. V.
436
Europa 27
S / Hann / Schwb / 2000 / Escudo II / Don Carlos / E: Heinrichs-Hansjosten,Katy / F: Göppert,Hildegard
Details
S / Hann / Schwb / 2000 / Escudo II / Don Carlos / E: Heinrichs-Hansjosten,Katy / F: Göppert,Hildegard
17
GER
Sophia Hornkamp
ZRFV Voßwinkel e. V.
ZRFV Voßwinkel e. V.
437
Fabienne 405
S / Hann / Db / 1999 / Fabriano / Sherlock Holmes / E: Hornkamp,Christoph / F: Brinkmann,Heinrich-Jürgen
Details
S / Hann / Db / 1999 / Fabriano / Sherlock Holmes / E: Hornkamp,Christoph / F: Brinkmann,Heinrich-Jürgen
18
GER
Maximilian Bruch
RV Oberkirchen e.V.
RV Oberkirchen e.V.
588
Leo 325
W / Westf / B / 1998 / Lancer III / Pascal / E: Bruch,Michael / F: ZG Bruns,Claudia u.Georg
Details
W / Westf / B / 1998 / Lancer III / Pascal / E: Bruch,Michael / F: ZG Bruns,Claudia u.Georg
19
GER
Leonie Stock
ZRFV Voßwinkel e. V.
ZRFV Voßwinkel e. V.
589
Leon S 4
W / Old / F / 2001 / Londonderry / Zymbal I / E: Stock,Leonie / F: Schartmann,Heinrich
Details
W / Old / F / 2001 / Londonderry / Zymbal I / E: Stock,Leonie / F: Schartmann,Heinrich
21
GER
Julia Senge
RFV Brilon u.U.e.V.
RFV Brilon u.U.e.V.
663
Monza 37
S / Westf / B / 2008 / Montendro I / Dinard L / E: Eßmann,Marietta / F: Tillmann,Melanie
Details
S / Westf / B / 2008 / Montendro I / Dinard L / E: Eßmann,Marietta / F: Tillmann,Melanie
22
GER
Charlotte Walters
Warsteiner RV e. V.
Warsteiner RV e. V.
963
Popstar 4
W / Westf / F / 1999 / Piano 18 / E: Walters, Charlotte / F: Rüther-Rohde, Wilhelm-Josef
Details
W / Westf / F / 1999 / Piano 18 / E: Walters, Charlotte / F: Rüther-Rohde, Wilhelm-Josef
23
GER
Lara Gottwald
Ländl.RV Attendorn-Repetal e.V.
Ländl.RV Attendorn-Repetal e.V.
782
Rocket's Raffinesse
S / Rhld / B / 1997 / Rocket Star / Goldstrand / E: Gottwald,Lara / F: Albeck,Jacqueline
Details
S / Rhld / B / 1997 / Rocket Star / Goldstrand / E: Gottwald,Lara / F: Albeck,Jacqueline
24
GER
Felicia Honsel
RV Hellefeld e. V.
RV Hellefeld e. V.
793
Roxinia Ravella
S / Hess / Schi / 2001 / Rodman / Coriolan / E: Honsel,Felicia / F: ZG Schäfer,Klaus u.Anke
Details
S / Hess / Schi / 2001 / Rodman / Coriolan / E: Honsel,Felicia / F: ZG Schäfer,Klaus u.Anke
25
GER
Tiana Bätgen
ZRFV Arnsberg-Holzen e. V.
ZRFV Arnsberg-Holzen e. V.
802
Samoa 16
S / Westf / F / 1992 / Salinator / Rex Fritz / E: Lohölter,Sina-Carolin / F: Bremke,Friedrich
Details
S / Westf / F / 1992 / Salinator / Rex Fritz / E: Lohölter,Sina-Carolin / F: Bremke,Friedrich
26
GER
Phillip Frevel
RV Oberkirchen e.V.
RV Oberkirchen e.V.
813
27
GER
Anna-Maria Gründler
RV Hellefeld e. V.
RV Hellefeld e. V.
850
Sörigrande
S / Old / B / 2002 / Conterno Grande / Silvio I / 102UL24 / E: Gründler,Anna-Maria / F: Lüning Dr.,Hans-Ulrich
Details
S / Old / B / 2002 / Conterno Grande / Silvio I / 102UL24 / E: Gründler,Anna-Maria / F: Lüning Dr.,Hans-Ulrich
28
GER
Carolin Kaup
Warsteiner RV e. V.
Warsteiner RV e. V.
612
Llano Estacado 3
W / Holst / B / 1996 / Lord Calando / Athlet Z / GER24412 / E: Kaup,Carolin / F: Fitze,Sylvia
Details
W / Holst / B / 1996 / Lord Calando / Athlet Z / GER24412 / E: Kaup,Carolin / F: Fitze,Sylvia
29
GER
Kevin Eckertz
ZRFV Arnsberg-Holzen e. V.
ZRFV Arnsberg-Holzen e. V.
534
Isko H
W / Dt.Pf / DbSch / 2006 / Ismo / Königstreuer xx / E: Amstein,Tobias / F: Helleberg,Johannes
Details
W / Dt.Pf / DbSch / 2006 / Ismo / Königstreuer xx / E: Amstein,Tobias / F: Helleberg,Johannes
30
GER
Theresa Noeke
RV Hellefeld e. V.
RV Hellefeld e. V.
515
Hannes 146
W / Westf / Db / 2006 / Fürst Piccolo / Funkenspiel / F: ZG Thomas,Peter u.Sabine
Details
W / Westf / Db / 2006 / Fürst Piccolo / Funkenspiel / F: ZG Thomas,Peter u.Sabine
31
GER
Friederike Cramer
RV Hellefeld e. V.
RV Hellefeld e. V.
806
32
GER
Jacqueline Schatton
ZRFV Voßwinkel e. V.
ZRFV Voßwinkel e. V.
867
Sylvester 118
W / KWPN / Schi / 2004 / Silverstone / Ahorn / E: Schatton,Sandra / F: Poort,J.
Details
W / KWPN / Schi / 2004 / Silverstone / Ahorn / E: Schatton,Sandra / F: Poort,J.
www.equi-score.com is een platform exclusief voor publicatie van resultaten. Het posten van de resultaten en de bijbehorende controle op juistheid is de exclusieve verantwoordelijkheid van de betreffende organisator of aanbieder van start- en resultatenlijsten. and the correctness of the data is at the result service provider. If you have question please contact
the service provider.