Wildeshausen Dressur und Springen bis Kl.S
Hotel Gut Altona,Dötlingen16/2 Springpferdeprüfung Kl.M*
|
Juryleden |
Heiko Koolman Günter Hegeler Reinhart von Ditfurth (A) |
1
GBR
Mandy Goosen
RV Oldenburger Muensterland e.V
RV Oldenburger Muensterland e.V
307
Cinsey
H / Hann / B / 2007 / Contendro I / For Pleasure / E: Paul Schockemöhle Pferdehaltung Gmb / F: Vagts,Andre
Details
H / Hann / B / 2007 / Contendro I / For Pleasure / E: Paul Schockemöhle Pferdehaltung Gmb / F: Vagts,Andre
8.70 |
2
GER
Bastian Freese
RV Oldenburger Muensterland e.V
RV Oldenburger Muensterland e.V
446
DSP Araldik
H / Dt.Sp. / B / 2007 / Askari / Heraldik xx / E: Gestüt Bonhomme GmbH&Co.KG, / F: ZG Pietscher GbR,
Details
H / Dt.Sp. / B / 2007 / Askari / Heraldik xx / E: Gestüt Bonhomme GmbH&Co.KG, / F: ZG Pietscher GbR,
8.60 |
3
GER
Hendrik Sosath
Stedinger RFV Sturmvogel Berne
Stedinger RFV Sturmvogel Berne
595
Lady Lordana
S / Old / F / 2007 / Lordanos / Landor S / 103RN23 / E: Sosath,Gerd / F: Sosath,Gerd
Details
S / Old / F / 2007 / Lordanos / Landor S / 103RN23 / E: Sosath,Gerd / F: Sosath,Gerd
8.40 |
4
DEN
Sashia Astrup Jensen
Turniergemeinschaft Wohlde e.V.
Turniergemeinschaft Wohlde e.V.
213
Celerina B
S / Holst / Schi / 2007 / Casall / Acobat I / 103OP08 / E: Bücheler,Paul / F: Utesch,Andreas
Details
S / Holst / Schi / 2007 / Casall / Acobat I / 103OP08 / E: Bücheler,Paul / F: Utesch,Andreas
8.30 |
5
GER
Marvin Drenkhahn
Stedinger RFV Sturmvogel Berne
Stedinger RFV Sturmvogel Berne
645
Lexus 79
H / DK / B / 2007 / Louvre S (DNK) / Come Back II / E: Sosath,Gerd / F: Jorgensen,Anne u.Elmo
Details
H / DK / B / 2007 / Louvre S (DNK) / Come Back II / E: Sosath,Gerd / F: Jorgensen,Anne u.Elmo
8.20 |
6
AUT
Birgit Gärtner
RUFV Hagen St. Martinus
RUFV Hagen St. Martinus
661
Looking Forward 2
S / Holst / F / 2007 / Limbus / Calato / E: Finkeldey,Sabrina / F: Valle Lopez,Jose
Details
S / Holst / F / 2007 / Limbus / Calato / E: Finkeldey,Sabrina / F: Valle Lopez,Jose
8.10 |
6
GER
Marvin Drenkhahn
Stedinger RFV Sturmvogel Berne
Stedinger RFV Sturmvogel Berne
123
Cantuccini 8
W / Old / Db / 2007 / Catoki / Noble Roi xx / E: Sosath,Gerd / F: Broers,Hermann
Details
W / Old / Db / 2007 / Catoki / Noble Roi xx / E: Sosath,Gerd / F: Broers,Hermann
8.10 |
8
GBR
Mandy Goosen
RV Oldenburger Muensterland e.V
RV Oldenburger Muensterland e.V
071
Bazeno
W / Hann / F / 2007 / Baloubet du Rouet / Cento / E: Gestüt Lewitz, / F: Gestüt Lewitz,
Details
W / Hann / F / 2007 / Baloubet du Rouet / Cento / E: Gestüt Lewitz, / F: Gestüt Lewitz,
8.00 |
8
SWE
Stefan Lundin
RFV Großenkneten e.V.
RFV Großenkneten e.V.
523
Freigeist 5
H / Hann / 2007 / For Edition I / Carbid / E: Dodenhof,Bernhard / F: Dodenhof,Bernhard
Details
H / Hann / 2007 / For Edition I / Carbid / E: Dodenhof,Bernhard / F: Dodenhof,Bernhard
8.00 |
10
GER
Dennis Schlüsselburg
RFV Steller See e. V.
RFV Steller See e. V.
653
Little Crazy Jumper
W / Hann / B / 2007 / Lazio / Grand Ferdinand II / E: ZG Ollmann u.Tapken, / F: ZG Ollmann u.Tapken,
Details
W / Hann / B / 2007 / Lazio / Grand Ferdinand II / E: ZG Ollmann u.Tapken, / F: ZG Ollmann u.Tapken,
7.90 |
11
GER
Oliver Ross
RV Aller-Weser
RV Aller-Weser
796
Quinta S
S / Württ / Schi / 2007 / Quidam de Revel / Cento / E: Ross,Oliver / F: ZG Schuster,Klaus u.Edwin
Details
S / Württ / Schi / 2007 / Quidam de Revel / Cento / E: Ross,Oliver / F: ZG Schuster,Klaus u.Edwin
7.80 |
Andere, niet geklasseerde deelnemers
12
GER
Oliver Ross
RV Aller-Weser
RV Aller-Weser
590
La sorciere feu
S / Hann / B / 2007 / Lord Pezi / Feuerwerk / E: Buschmann,Sandra / F: Buschmann,Sandra
Details
S / Hann / B / 2007 / Lord Pezi / Feuerwerk / E: Buschmann,Sandra / F: Buschmann,Sandra
7.70 |
13
ITA
Michael Cristofoletti
RV Oldenburger Muensterland e.V
RV Oldenburger Muensterland e.V
226
Chacco Bella
S / OS / B / 2007 / Chacco-Blue / Balou du Rouet / E: Gestüt Lewitz, / F: Gestüt Lewitz,
Details
S / OS / B / 2007 / Chacco-Blue / Balou du Rouet / E: Gestüt Lewitz, / F: Gestüt Lewitz,
7.60 |
17
GER
Mathis Schwentker
RV Oldenburger Muensterland e.V
RV Oldenburger Muensterland e.V
380
Coupis
H / OS / BkaSc / 2007 / Coupe de Coeur / Canabis / E: Gestüt Lewitz, / F: Gestüt Lewitz,
Details
H / OS / BkaSc / 2007 / Coupe de Coeur / Canabis / E: Gestüt Lewitz, / F: Gestüt Lewitz,
7.30 |
17
GER
Jan Hoffmann
RV Ahlhorn e.V.
RV Ahlhorn e.V.
580
Kangano
H / CH.Wb / Db / 2007 / Karondo v.Schlösslihof / Granit / E: Moormann,Rolf / F: Honold,Willi
Details
H / CH.Wb / Db / 2007 / Karondo v.Schlösslihof / Granit / E: Moormann,Rolf / F: Honold,Willi
7.30 |
19
GER
Jan Hoffmann
RV Ahlhorn e.V.
RV Ahlhorn e.V.
361
Corlandana
S / OS / B / 2007 / Corland (DK: Corlando) / Landcapitol / E: Moormann,Rolf / F: Schrand,Alwin
Details
S / OS / B / 2007 / Corland (DK: Corlando) / Landcapitol / E: Moormann,Rolf / F: Schrand,Alwin
7.20 |
19
SWE
Stefan Lundin
RFV Großenkneten e.V.
RFV Großenkneten e.V.
256
Chaplin JSR
W / Old / Schwb / 2007 / Clinton II / Pluspunkt / E: Rietbrock,Jens / F: Rietbrock,Jens
Details
W / Old / Schwb / 2007 / Clinton II / Pluspunkt / E: Rietbrock,Jens / F: Rietbrock,Jens
7.20 |
21
GER
Jan Wernke
RSC Handorf-Langenberg e.V.
RSC Handorf-Langenberg e.V.
975
Vabio 2
W / Hann / F / 2007 / Valentino / Drosselklang II / 103VM47 / E: Bolte,Heinfried / F: Bolte,Heinfried
Details
W / Hann / F / 2007 / Valentino / Drosselklang II / 103VM47 / E: Bolte,Heinfried / F: Bolte,Heinfried
7.10 |
21
AUT
Birgit Gärtner
RUFV Hagen St. Martinus
RUFV Hagen St. Martinus
717
Montelino 24
W / Westf / B / 2007 / Montendro I / Amani / E: Wernke,Peter / F: Scheiper,Marie-Luise
Details
W / Westf / B / 2007 / Montendro I / Amani / E: Wernke,Peter / F: Scheiper,Marie-Luise
7.10 |
23
GER
Jaqueline Bührmann
RUFV Friesoythe
RUFV Friesoythe
348
Contessa 172
S / OS / B / 2007 / Con Air / Baloubet du Rouet / E: Kahler,Eva Maria / F: Gestüt Lewitz,
Details
S / OS / B / 2007 / Con Air / Baloubet du Rouet / E: Kahler,Eva Maria / F: Gestüt Lewitz,
6.50 |
24
DEN
Sashia Astrup Jensen
Turniergemeinschaft Wohlde e.V.
Turniergemeinschaft Wohlde e.V.
941
Tailormade La Golda Z
S / Z.Rpf / Db / 2007 / Lawito / Quick Star / 103XU87 / E: Tailormade Horses Aps, / F: Paul Schockemöhle Pferdehaltung Gmb
Details
S / Z.Rpf / Db / 2007 / Lawito / Quick Star / 103XU87 / E: Tailormade Horses Aps, / F: Paul Schockemöhle Pferdehaltung Gmb
6.30 |
25
GER
Jaqueline Bührmann
RUFV Friesoythe
RUFV Friesoythe
053
Baldini B
S / Westf / F / 2007 / Baloubet du Rouet / Acorado I / E: Bührmann,Jaqueline / F: Budde,Björn
Details
S / Westf / F / 2007 / Baloubet du Rouet / Acorado I / E: Bührmann,Jaqueline / F: Budde,Björn
6.20 |
26
GER
Mark Scharffetter
RUFV Menslage e.V.
RUFV Menslage e.V.
566
Indorado 5
W / Hann / Db / 2008 / Iberio / Acorado I / E: Ramsbrock,Heinrich / F: Ramsbrock,Heinrich
Details
W / Hann / Db / 2008 / Iberio / Acorado I / E: Ramsbrock,Heinrich / F: Ramsbrock,Heinrich
6.00 |
28
AUT
Birgit Gärtner
RUFV Hagen St. Martinus
RUFV Hagen St. Martinus
453
Eddy keep cool
W / Hann / Df / 2006 / Escudo I / Carbid / E: Birgit Gärtner u.Helmuth Huber, / F: Gärtner,Rudolf
Details
W / Hann / Df / 2006 / Escudo I / Carbid / E: Birgit Gärtner u.Helmuth Huber, / F: Gärtner,Rudolf
0.00 |
28
GER
Mark Scharffetter
RUFV Menslage e.V.
RUFV Menslage e.V.
121
Canero 9
W / Westf / Schi / 2007 / Cristallo / Dinard L / E: Gestüt Gut Neuenhof, / F: Schulz-Wiemann,Friedrich-Wilhelm
Details
W / Westf / Schi / 2007 / Cristallo / Dinard L / E: Gestüt Gut Neuenhof, / F: Schulz-Wiemann,Friedrich-Wilhelm
0.00 |
28
GER
Kai Gerloff
RV Stuhr e. V.
RV Stuhr e. V.
614
Lara 509
S / OS / B / 2007 / Ludwigs As / Concetto I / E: Behrens,Werner / F: Behrens,Werner
Details
S / OS / B / 2007 / Ludwigs As / Concetto I / E: Behrens,Werner / F: Behrens,Werner
0.00 |
www.equi-score.com is een platform exclusief voor publicatie van resultaten. Het posten van de resultaten en de bijbehorende controle op juistheid is de exclusieve verantwoordelijkheid van de betreffende organisator of aanbieder van start- en resultatenlijsten. and the correctness of the data is at the result service provider. If you have question please contact
the service provider.