PRFC Krefeld Dressur- und Springturnier 2013
Preis der Sparkasse Krefeld
|
Juryleden |
Wolf-Rüdiger Mäteling Sara Stöckert-Hilbrandt |
1
GER
Jennifer Plantzen
RC St.Georg Günhoven e.V.
RC St.Georg Günhoven e.V.
489
Salvador G
W / KWPN / Db / 1999 / Ferro / Ramiro / GER26106 / E: Plantzen,Jennifer / F: Donderwinkel Gerritsen,J.H.
Details
W / KWPN / Db / 1999 / Ferro / Ramiro / GER26106 / E: Plantzen,Jennifer / F: Donderwinkel Gerritsen,J.H.
0.00 | 72.97 | 0.00 |
38.94
67.00 EUR |
3
GER
Elena Höfer
RV Graf Haeseler Sonsbeck-Labbeck 1
RV Graf Haeseler Sonsbeck-Labbeck 1
485
Rubinius F
W / Old / Schwb / 2002 / Rubin-Royal / Lady's King / E: Höfer,Iris / F: Fleming,Hans-Josef
Details
W / Old / Schwb / 2002 / Rubin-Royal / Lady's King / E: Höfer,Iris / F: Fleming,Hans-Josef
0.00 | 70.85 | 4.00 |
36.89
48.00 EUR |
4
GER
Wilfried Hensen
RSG Köln von 2003 e.V.
RSG Köln von 2003 e.V.
279
Funny Girl 94
S / Rhld / F / 2001 / Faschingsprinz / Landgraf I / E: Hensen,Wilfried / F: Pfeifer,Manfred
Details
S / Rhld / F / 2001 / Faschingsprinz / Landgraf I / E: Hensen,Wilfried / F: Pfeifer,Manfred
0.25 | 74.15 |
42.00 EUR |
5
GER
Patrick Morschheuser
RRV 1880 Willich e.V.
RRV 1880 Willich e.V.
069
Caracas GL
S / Holst / B / 2005 / Chico's Boy / Corofino I / E: Hoves,Mario / F: Hirnstein,Bernd
Details
S / Holst / B / 2005 / Chico's Boy / Corofino I / E: Hoves,Mario / F: Hirnstein,Bernd
1.00 | 77.26 |
39.00 EUR |
6
GER
Hannah van Straelen
RFV Schmalbroich-Kempen e.V.
RFV Schmalbroich-Kempen e.V.
093
Cha-Cha-Cha 7
W / Dt.Sp. / Db / 2005 / Chambertin / Grundsatz / E: Straelen,Jakob van / F: Schöniger GbR,
Details
W / Dt.Sp. / Db / 2005 / Chambertin / Grundsatz / E: Straelen,Jakob van / F: Schöniger GbR,
1.25 | 78.86 |
28.00 EUR |
7
GER
Kira Meissner
RFV Xanten u.u.
RFV Xanten u.u.
083
Castello 142
W / Holst / F / 2001 / Carvallo BB / Lennon / E: Feltens,Heinz-Dieter / F: Girkes,Karl-Heinz
Details
W / Holst / F / 2001 / Carvallo BB / Lennon / E: Feltens,Heinz-Dieter / F: Girkes,Karl-Heinz
4.00 | 68.52 |
28.00 EUR |
11
GER
Johannes Pannenbecker
RFV St.Georg Büttgen e.V.
RFV St.Georg Büttgen e.V.
460
Raqqa
S / Rhld / B / 1998 / Raphael / Larome / E: Pannenbecker,Johannes / F: ZG Tolls Dr.,Heiner u.Elmar
Details
S / Rhld / B / 1998 / Raphael / Larome / E: Pannenbecker,Johannes / F: ZG Tolls Dr.,Heiner u.Elmar
4.00 | 71.42 |
|
12
GER
Jennifer Plantzen
RC St.Georg Günhoven e.V.
RC St.Georg Günhoven e.V.
339
Ladykracher 20
S / Rhld / DbkaS / 2004 / Lucky Luke / Ramiro / E: BG Ceelen/Terhorst, / F: Team Bettinger GmbH,
Details
S / Rhld / DbkaS / 2004 / Lucky Luke / Ramiro / E: BG Ceelen/Terhorst, / F: Team Bettinger GmbH,
4.00 | 72.40 |
|
= 364.00 EUR
Andere, niet geklasseerde deelnemers
13
GER
Jasmin Weise
RFV Hubertus Anrath-Neersen
RFV Hubertus Anrath-Neersen
323
Kiliano
W / Dt.Sp. / Schi / 2004 / Kaiserwind / Paradieskönig / E: Weise,Jasmin / F: Lange,Peter
Details
W / Dt.Sp. / Schi / 2004 / Kaiserwind / Paradieskönig / E: Weise,Jasmin / F: Lange,Peter
4.00 | 72.63 |
|
14
GER
Kerstin Offer
RC Gut Neuhaus Grevenbroich
RC Gut Neuhaus Grevenbroich
500
Satchmo 106
W / Hann / B / 2004 / Satisfaction I / Pageno / E: BG Offer,Corinna u.Kerstin / F: Leitner,Paul-Gerhard
Details
W / Hann / B / 2004 / Satisfaction I / Pageno / E: BG Offer,Corinna u.Kerstin / F: Leitner,Paul-Gerhard
4.50 | 75.31 |
|
15
GER
Kerstin Wiegand
RSV Düsseldorf-Eller 1967
RSV Düsseldorf-Eller 1967
129
Conditio Cassis
W / Westf / Db / 2000 / Cordobes II / Falkenberg / GER41768 / E: Pestka,Jörg u. Bettina / F: Hermann,Reinhard
Details
W / Westf / Db / 2000 / Cordobes II / Falkenberg / GER41768 / E: Pestka,Jörg u. Bettina / F: Hermann,Reinhard
4.50 | 75.36 |
|
16
GER
Johannes Pannenbecker
RFV St.Georg Büttgen e.V.
RFV St.Georg Büttgen e.V.
009
Alpatros
W / OS / Db / 2005 / Albatros / Pathos / E: Pannenbecker,Johannes / F: Pannenbecker,Johannes
Details
W / OS / Db / 2005 / Albatros / Pathos / E: Pannenbecker,Johannes / F: Pannenbecker,Johannes
4.50 | 75.45 |
|
18
GER
Kevin Kuwertz
RF Gut Böckemeshof
RF Gut Böckemeshof
396
Manhattan 78
H / AESRpf / B / 2005 / Marome NW / Ekstein / E: Reinhardt,Oliver / F: Bruggink,Gert-Jan
Details
H / AESRpf / B / 2005 / Marome NW / Ekstein / E: Reinhardt,Oliver / F: Bruggink,Gert-Jan
8.00 | 68.78 |
|
19
GER
Markus Eßer Dr.med.vet.
RV Hehn e.V.
RV Hehn e.V.
211
Elton 31
W / Rhld / F / 2002 / Ehrenwort / Festivo / E: Eßer,Karlheinz / F: ZG Pleines,Werner u.Heike
Details
W / Rhld / F / 2002 / Ehrenwort / Festivo / E: Eßer,Karlheinz / F: ZG Pleines,Werner u.Heike
8.25 | 74.41 |
|
20
GER
Jochen Esser
RV Wevelinghoven e.V.
RV Wevelinghoven e.V.
524
Stradivari 28
W / Hann / Df / 2007 / Stakkato / Provider / E: Esser,Ursula / F: Hahl,Günther
Details
W / Hann / Df / 2007 / Stakkato / Provider / E: Esser,Ursula / F: Hahl,Günther
9.75 | 80.61 |
|
21
GER
Nadine Seerden
RFV Lobberich 1926
RFV Lobberich 1926
054
Caledonia Couleur
S / Hann / B / 2003 / Couleur-Rubin / Sao Paulo / E: Seerden,Heidi u.Nadine / F: Kampherbeek,Egbert
Details
S / Hann / B / 2003 / Couleur-Rubin / Sao Paulo / E: Seerden,Heidi u.Nadine / F: Kampherbeek,Egbert
10.75 | 84.32 |
|
22
GER
Klaus Rahmen
RV Hamern St.Hubertus e.V.
RV Hamern St.Hubertus e.V.
331
La Calida
S / Rhld / B / 1999 / Lancer II / Mackensen / E: Rahmen,Dagmar / F: Tannhäuser-Lamers,Marita
Details
S / Rhld / B / 1999 / Lancer II / Mackensen / E: Rahmen,Dagmar / F: Tannhäuser-Lamers,Marita
12.25 | 90.69 |
|
23
GER
Adriana Sonnen
Pony-RFC Krefeld
Pony-RFC Krefeld
230
Falcone N.R.
W / Dt.Pf / B / 2002 / Falano N.R. (n.gek.) / Rocket Star / E: Sonnen,Adriana / F: Kolberg,Natascha
Details
W / Dt.Pf / B / 2002 / Falano N.R. (n.gek.) / Rocket Star / E: Sonnen,Adriana / F: Kolberg,Natascha
12.50 | 75.88 |
|
24
GER
Wilfried Hensen
RSG Köln von 2003 e.V.
RSG Köln von 2003 e.V.
516
Spell Boy
W / Rhld / B / 2005 / Stedinger / Fleurop / E: Hensen,Wilfried / F: ZG Strerath,Paul u.Katja
Details
W / Rhld / B / 2005 / Stedinger / Fleurop / E: Hensen,Wilfried / F: ZG Strerath,Paul u.Katja
12.75 | 76.99 |
|
25
GER
Rene Scheuvens
RFV Hubertus Anrath-Neersen
RFV Hubertus Anrath-Neersen
505
Sensation Black 2
S / Dt.Sp. / Schwb / 2005 / Saccor / Landrebell / E: Stapper,Bettina / F: Mewes,Ralf
Details
S / Dt.Sp. / Schwb / 2005 / Saccor / Landrebell / E: Stapper,Bettina / F: Mewes,Ralf
16.00 | 89.48 |
|
26
GER
Laura Merten
RFV Lobberich 1926
RFV Lobberich 1926
108
Chopard 15
W / OS / B / 2006 / Chacco-Blue / Quel Bonheur / E: Merten,Laura / F: Otte,Christin
Details
W / OS / B / 2006 / Chacco-Blue / Quel Bonheur / E: Merten,Laura / F: Otte,Christin
18.50 | 83.83 |
|
28
GER
Patrick Morschheuser
RRV 1880 Willich e.V.
RRV 1880 Willich e.V.
382
Love Actually
S / Rhld / B / 2003 / Louis le Bon / Phantom / E: Morschheuser,Patrick / F: Niesen,Sebastian
Details
S / Rhld / B / 2003 / Louis le Bon / Phantom / E: Morschheuser,Patrick / F: Niesen,Sebastian
21.50 | 95.91 |
|
29
GER
August Foecker
RFV Dülken-Viersen e.V.
RFV Dülken-Viersen e.V.
004
Airplay 5
S / Rhld / Db / 2001 / Akribori / Gardist / E: ZG Foecker,August u.Susanne / F: ZG Foecker,August u.Susanne
Details
S / Rhld / Db / 2001 / Akribori / Gardist / E: ZG Foecker,August u.Susanne / F: ZG Foecker,August u.Susanne
24.50 | 75.32 |
|
30
GER
Anna-Juliane Smit
RV Jan v.Werth Wachtendonk e.V.
RV Jan v.Werth Wachtendonk e.V.
418
Payman 4
H / Westf / F / 2004 / Pocalino / Quito de Baussy / E: Smit,Otto / F: Ramsbrock,Heinrich
Details
H / Westf / F / 2004 / Pocalino / Quito de Baussy / E: Smit,Otto / F: Ramsbrock,Heinrich
27.00 | 85.26 |
|
31
GER
Hannah van Straelen
RFV Schmalbroich-Kempen e.V.
RFV Schmalbroich-Kempen e.V.
077
Case 5
W / Holst / Schi / 2005 / Clearway / Lorentin I / E: Straelen,Jakob van / F: Groth,Peter
Details
W / Holst / Schi / 2005 / Clearway / Lorentin I / E: Straelen,Jakob van / F: Groth,Peter
33.25 | 126.84 |
|
GER
Christian Lohmeier
RG Hübeck-Grefrath
RG Hübeck-Grefrath
322
Kid Merze
W / SF / B / 1998 / Royal Feu / Grand Veneur / GER28274 / E: Weyers,Sarah / F: Martinot,Michel
Details
W / SF / B / 1998 / Royal Feu / Grand Veneur / GER28274 / E: Weyers,Sarah / F: Martinot,Michel
Opgegeven |
|
GER
Stephan Tölchert
RC Gut Neuhaus Grevenbroich
RC Gut Neuhaus Grevenbroich
284
Ganz Gotthard
H / Rhld / BSchi / 1999 / Golden Graf / Gotthard / E: Breuer,Sabine / F: Schmitz,Markus
Details
H / Rhld / BSchi / 1999 / Golden Graf / Gotthard / E: Breuer,Sabine / F: Schmitz,Markus
Opgegeven |
|
GER
Nadine Seerden
RFV Lobberich 1926
RFV Lobberich 1926
285
Gestüt Quellensee's Leonardo 2
W / Holst / B / 2002 / Lancer II / Liatos / E: Seerden,Heidi / F: Girkes,Karl-Heinz
Details
W / Holst / B / 2002 / Lancer II / Liatos / E: Seerden,Heidi / F: Girkes,Karl-Heinz
Opgegeven |
|
www.equi-score.com is een platform exclusief voor publicatie van resultaten. Het posten van de resultaten en de bijbehorende controle op juistheid is de exclusieve verantwoordelijkheid van de betreffende organisator of aanbieder van start- en resultatenlijsten. and the correctness of the data is at the result service provider. If you have question please contact
the service provider.