Kreisjugendturnier Ostbevern 2013
Preis der Deutsche Bank, Münster05 Stilspringprüfung Kl. A*37 deelnemers in deze proef Laatst geüpdatet om 17:16 Uur (10.03.2013)
|
1
GER
Kirsten Schuckenberg
RFV Milte-Sassenberg e. V.
RFV Milte-Sassenberg e. V.
092
2
GER
Sinah Saamen
Reiterverein Oelde e.V.
Reiterverein Oelde e.V.
178
3
GER
Anna-Katharina Schult
RFV Rinkerode e.V.
RFV Rinkerode e.V.
094
4
GER
Lara Schapmann
RFV Ostbevern e.V.
RFV Ostbevern e.V.
099
5
GER
Jennifer Drösel
RV Vorhelm Schäringer Feld e.V.
RV Vorhelm Schäringer Feld e.V.
104
6
GER
Claire Venherm
RFV Warendorf e.V.
RFV Warendorf e.V.
115
7
GER
Luisa Rotthove
RFV Ostbevern e.V.
RFV Ostbevern e.V.
117
8
GER
Eike Riegelmeier
RFV Ostbevern e.V.
RFV Ostbevern e.V.
119
9
GER
Theresa Oertker
RFV Warendorf e.V.
RFV Warendorf e.V.
121
10
GER
Christina Leibel
RV Vorhelm Schäringer Feld e.V.
RV Vorhelm Schäringer Feld e.V.
127
11
GER
Elena Otto-Erley
RFV Warendorf e.V.
RFV Warendorf e.V.
139
12
GER
Nicole Lechtermann
RFV Rinkerode e.V.
RFV Rinkerode e.V.
142
13
GER
Corinna Habrock
RFV Milte-Sassenberg e. V.
RFV Milte-Sassenberg e. V.
003
14
GER
Marco Bartmann
RV Albersloh e.V.
RV Albersloh e.V.
004
15
GER
Anna-Katharina Hapke
RFV Ahlen e.V.
RFV Ahlen e.V.
006
16
GER
Ellen Mathmann
Reiterverein Oelde e.V.
Reiterverein Oelde e.V.
009
17
GER
Natalie Freye
RFV Milte-Sassenberg e. V.
RFV Milte-Sassenberg e. V.
014
18
GER
Christina Kulla
RFV Warendorf e.V.
RFV Warendorf e.V.
022
19
20
GER
Franziska Koßmeier
RFV Ostbevern e.V.
RFV Ostbevern e.V.
034
21
GER
Daniela Haselon
RV Albersloh e.V.
RV Albersloh e.V.
044
22
GER
Laura Zumbrink
RFV Milte-Sassenberg e. V.
RFV Milte-Sassenberg e. V.
045
23
GER
Sophie Richter
RFV Rinkerode e.V.
RFV Rinkerode e.V.
060
24
GER
Frederike Weitkamp
RFV Warendorf e.V.
RFV Warendorf e.V.
062
25
GER
Nicole Haves
RV Albersloh e.V.
RV Albersloh e.V.
070
26
GER
Marc Nosthoff
RFV Ostbevern e.V.
RFV Ostbevern e.V.
074
27
GER
Nadine Everwand
RFV Warendorf e.V.
RFV Warendorf e.V.
077
28
GER
Meike Anders
Reiterverein Oelde e.V.
Reiterverein Oelde e.V.
078
29
GER
Mattea Kroll-Ruploh
RV Vorhelm Schäringer Feld e.V.
RV Vorhelm Schäringer Feld e.V.
109
30
GER
Kim Riegelmeier
RFV Ostbevern e.V.
RFV Ostbevern e.V.
082
31
GER
Mia-Charlotte Becker
RV Albersloh e.V.
RV Albersloh e.V.
083
32
GER
Hannah-Luisa Richter
RFV Rinkerode e.V.
RFV Rinkerode e.V.
086
33
GER
Anna Wieler
RFV Ostbevern e.V.
RFV Ostbevern e.V.
114
34
GER
Antonia Boensma
RFV Ostbevern e.V.
RFV Ostbevern e.V.
123
35
36
GER
Marina Leimkühler
RFV Ostbevern e.V.
RFV Ostbevern e.V.
011
37
www.equi-score.com is een platform exclusief voor publicatie van resultaten. Het posten van de resultaten en de bijbehorende controle op juistheid is de exclusieve verantwoordelijkheid van de betreffende organisator of aanbieder van start- en resultatenlijsten. and the correctness of the data is at the result service provider. If you have question please contact
the service provider.