Reitsportzentrum Damme Hallenturnier
06 Springprüfung Kl. A**39 deelnemers in deze proef Laatst geüpdatet om 10:38 Uur (23.02.2013)
|
1
GER
Marie Klostermann
RSC Osnabruecker Land e.V.
RSC Osnabruecker Land e.V.
804
Play Along
W / DR / F / 2002 / Principal Boy / Condor I / GER46167 / E: Hemmelgarn,Hans / F: Hemmelgarn,Hans
Details
W / DR / F / 2002 / Principal Boy / Condor I / GER46167 / E: Hemmelgarn,Hans / F: Hemmelgarn,Hans
2
GER
Geraldine Bremicker
RV Hebborner Hof e.V
RV Hebborner Hof e.V
722
Lord Petz
W / OS / B / 2006 / Lord Pezi / Last Liberty / 103LK95 / E: Bremicker,Maximilian / F: Sanktjohanser,Franz-Rudolf
Details
W / OS / B / 2006 / Lord Pezi / Last Liberty / 103LK95 / E: Bremicker,Maximilian / F: Sanktjohanser,Franz-Rudolf
3
AUT
Helena Wiederin
RV Albersloh e.V.
RV Albersloh e.V.
818
Quaentino R
W / Westf / B / 2006 / Quidam's Rubin / Contender / 103VA11 / E: Wiederin,Helena / F: Rohleder,Karl
Details
W / Westf / B / 2006 / Quidam's Rubin / Contender / 103VA11 / E: Wiederin,Helena / F: Rohleder,Karl
4
GER
Janina Perwas
RFV Hasbergen e.V.
RFV Hasbergen e.V.
950
Tara 236
S / Holst / Schi / 2003 / Quite Capitol / Zarewitsch xx / E: Pohl,Stephan / F: Pries,Karl-Heinrich
Details
S / Holst / Schi / 2003 / Quite Capitol / Zarewitsch xx / E: Pohl,Stephan / F: Pries,Karl-Heinrich
5
GER
Christina Klein
Ländl. RFV Bergisch Gladbach
Ländl. RFV Bergisch Gladbach
034
Antwerpen 4
S / Old / B / 2006 / Abke / Grannus / E: Frehe-Siermann,Marten / F: Austing,Werner Gr.
Details
S / Old / B / 2006 / Abke / Grannus / E: Frehe-Siermann,Marten / F: Austing,Werner Gr.
6
GER
Leslie Beilken
Reit-und Fahrclub Niedervieland e.V
Reit-und Fahrclub Niedervieland e.V
223
Casper 216
W / Dt.Pf / BSchi / 2003 / Calato / Cicero's Orion / E: Beilken,Leslie / F: Kotthaus,Jens
Details
W / Dt.Pf / BSchi / 2003 / Calato / Cicero's Orion / E: Beilken,Leslie / F: Kotthaus,Jens
7
GER
Anne Ellmann
RUFG Falkenberg e.V.
RUFG Falkenberg e.V.
604
Indigo Girl 2
S / Old / Db / 2000 / Sandro Song / Tin Rocco / E: Ellmann,Anne / F: ZG Seegert,Petra u.Achim
Details
S / Old / Db / 2000 / Sandro Song / Tin Rocco / E: Ellmann,Anne / F: ZG Seegert,Petra u.Achim
8
GER
Lina Mari Schröder Herkenhoff
RV Gehrde e.V.
RV Gehrde e.V.
620
9
GER
Neele Michelsen
RV Grüppenbühren e.V.
RV Grüppenbühren e.V.
622
La Bonita Picula
S / SAnha / B / 2002 / Levisto / Ritual / 103KP82 / E: Michelsen,Neele / F: Rieseberg,Joachim
Details
S / SAnha / B / 2002 / Levisto / Ritual / 103KP82 / E: Michelsen,Neele / F: Rieseberg,Joachim
10
GER
Monique Sborowski
RV Vechta e.V.
RV Vechta e.V.
628
La Luna 299
S / Old / Df / 2005 / Licotus / Royal Diamond / E: Sborowski,Monique / F: Böske,Engelbert
Details
S / Old / Df / 2005 / Licotus / Royal Diamond / E: Sborowski,Monique / F: Böske,Engelbert
11
GER
Christine Haskamp
RSC Handorf-Langenberg e.V.
RSC Handorf-Langenberg e.V.
629
La petite Fleur 3
S / Old / Db / 2003 / Lamentos / Notorius xx / E: Haskamp,Christine / F: Tegeler,Ute
Details
S / Old / Db / 2003 / Lamentos / Notorius xx / E: Haskamp,Christine / F: Tegeler,Ute
12
GER
Jennifer Hußmann
RV Lienen e.V.
RV Lienen e.V.
707
Little Rocky 4
W / Holst / Schi / 1997 / Little Rock Gold / Lavall II / GER24335 / E: Ostendorf,Frank / F: Karl,Ernst
Details
W / Holst / Schi / 1997 / Little Rock Gold / Lavall II / GER24335 / E: Ostendorf,Frank / F: Karl,Ernst
13
GER
Rieke Schröder Herkenhoff
RV Gehrde e.V.
RV Gehrde e.V.
734
Lucky Luke H
W / Old / B / 2004 / Lycos / Lakai / 102TY95 / E: Schröder Herkenhoff,Hermann / F: Hegeler,Günter
Details
W / Old / B / 2004 / Lycos / Lakai / 102TY95 / E: Schröder Herkenhoff,Hermann / F: Hegeler,Günter
14
GER
Ricarda Barjenbruch
RFV Holdorf e.V.
RFV Holdorf e.V.
746
Lumpi 57
W / Old / Df / 2007 / Landwind II / Allround / E: Barjenbruch,Günther / F: Berkemeyer,Josef
Details
W / Old / Df / 2007 / Landwind II / Allround / E: Barjenbruch,Günther / F: Berkemeyer,Josef
15
GER
Lea Oetken
RV Grüppenbühren e.V.
RV Grüppenbühren e.V.
760
Mowgli 50
W / OS / F / 2006 / Lordanos / Tin Rocco / 103UN71 / E: Oetken,Lea / F: Seegert,Achim
Details
W / OS / F / 2006 / Lordanos / Tin Rocco / 103UN71 / E: Oetken,Lea / F: Seegert,Achim
16
GER
Johanna Fischer
RUFV Lohne e.V.
RUFV Lohne e.V.
777
No Problem R
W / Dt.Sp. / F / 2005 / No Limit / Eskadron / E: Fischer,Johanna / F: Reppe,Johannes
Details
W / Dt.Sp. / F / 2005 / No Limit / Eskadron / E: Fischer,Johanna / F: Reppe,Johannes
17
GER
Sabine Krüer
RFV Greven e.V.
RFV Greven e.V.
790
18
GER
Tim Brenner
RUFV Lastrup e.V.
RUFV Lastrup e.V.
833
Queeni 3
S / Old / B / 2006 / Quidam's Rubin / Corofino I / E: Rosbach Dr.,Peter / F: Rosbach Dr.,Peter
Details
S / Old / B / 2006 / Quidam's Rubin / Corofino I / E: Rosbach Dr.,Peter / F: Rosbach Dr.,Peter
19
GER
Nina König
Integr.ZRFV Ladbergen e.V.
Integr.ZRFV Ladbergen e.V.
897
Scamano
W / Hann / B / 2006 / Stolzenberg / Don Juan / E: Hörstmann,Jan-Bernd / F: Seide,Horst
Details
W / Hann / B / 2006 / Stolzenberg / Don Juan / E: Hörstmann,Jan-Bernd / F: Seide,Horst
20
GER
Arnold Fischer
RUFV Lohne e.V.
RUFV Lohne e.V.
741
Ludwig 95
W / Württ / BSchi / 1996 / Le Roi / Saloniki / ISR00086 / E: Fischer,Arnold / F: Leicht,Marga
Details
W / Württ / BSchi / 1996 / Le Roi / Saloniki / ISR00086 / E: Fischer,Arnold / F: Leicht,Marga
21
GER
Marie-Christin Meyer
RUFV Hollage e.V.
RUFV Hollage e.V.
979
Victoria 90
S / Hann / Schwb / 2007 / Now Or Never M / Grossmogul / E: Meyer,Rainer / F: Meyer,Rainer
Details
S / Hann / Schwb / 2007 / Now Or Never M / Grossmogul / E: Meyer,Rainer / F: Meyer,Rainer
22
GER
Jan-Philipp Menkhaus
RUFV Hagen St. Martinus
RUFV Hagen St. Martinus
1040
Viktor 99
W / Westf / Db / 2006 / Eurocommerce Vancouver / Phantom 26 / E: Köster, Anke / F: Böckenhoff, Michaela
Details
W / Westf / Db / 2006 / Eurocommerce Vancouver / Phantom 26 / E: Köster, Anke / F: Böckenhoff, Michaela
23
GER
Wencke Weber
RURV Rastede
RURV Rastede
047
Audrey 18
S / Old / Schwb / 2005 / Abke / Silvio I / E: Häfen-Weber,Anja von / F: ZG Maine u.York,
Details
S / Old / Schwb / 2005 / Abke / Silvio I / E: Häfen-Weber,Anja von / F: ZG Maine u.York,
24
GER
Lara Becker
RG Bücken-Wietzen e. V.
RG Bücken-Wietzen e. V.
156
25
GER
Janina Tabeling
RV Visbek e.V.
RV Visbek e.V.
373
Cixi
S / Württ / B / 2003 / Candillo / Bright Speed / E: Schmidt,Martina / F: Rettenmeier,Wolfgang
Details
S / Württ / B / 2003 / Candillo / Bright Speed / E: Schmidt,Martina / F: Rettenmeier,Wolfgang
26
GER
Friederike Barjenbruch
RFV Holdorf e.V.
RFV Holdorf e.V.
379
Claudio Pizarro
W / Old / B / 2004 / Con Capitol / Sonnenstrahl / E: Barjenbruch,Günther / F: Ewald,Judith
Details
W / Old / B / 2004 / Con Capitol / Sonnenstrahl / E: Barjenbruch,Günther / F: Ewald,Judith
27
GER
Svenja Meßbauer
RFV Neuenkirchen/Bramsche e. V.
RFV Neuenkirchen/Bramsche e. V.
381
Clearwater 6
W / Old / Df / 2006 / Coupe de Coeur / Silvio I / E: Meßbauer,Svenja / F: Böwer,Thomas
Details
W / Old / Df / 2006 / Coupe de Coeur / Silvio I / E: Meßbauer,Svenja / F: Böwer,Thomas
28
GER
Verena Tepe
RFV Neuenkirchen/Bramsche e. V.
RFV Neuenkirchen/Bramsche e. V.
400
Coeur de Lagune
W / Old / B / 2005 / Centus / Lagunas xx / E: Tepe,Verena / F: Frehe-Siermann,Alfons
Details
W / Old / B / 2005 / Centus / Lagunas xx / E: Tepe,Verena / F: Frehe-Siermann,Alfons
29
GER
Jonas Menkhaus
RUFV Hagen St. Martinus
RUFV Hagen St. Martinus
431
Contendro's Rubin
W / Old / B / 2007 / Contendro I / Quidam's Rubin / E: Huster,Johannes / F: Wiese,Andrea
Details
W / Old / B / 2007 / Contendro I / Quidam's Rubin / E: Huster,Johannes / F: Wiese,Andrea
30
31
GER
Jessica Gleis-Krucso
Dammer Reit-Club e.V.
Dammer Reit-Club e.V.
560
33
AUT
Helena Wiederin
RV Albersloh e.V.
RV Albersloh e.V.
571
Gianna E
S / Westf / B / 2001 / Grosso Z / Polydor / 103VA10 / E: Wiederin,Helena / F: Elkmann,Anton
Details
S / Westf / B / 2001 / Grosso Z / Polydor / 103VA10 / E: Wiederin,Helena / F: Elkmann,Anton
34
GER
Janina Perwas
RFV Hasbergen e.V.
RFV Hasbergen e.V.
359
Christel 21
S / Holst / B / 2002 / Calato / Caletto I / E: Perwas,Janina / F: Weilandt,Jacob
Details
S / Holst / B / 2002 / Calato / Caletto I / E: Perwas,Janina / F: Weilandt,Jacob
35
GER
Christina Klein
Ländl. RFV Bergisch Gladbach
Ländl. RFV Bergisch Gladbach
109
Cairo 30
W / Dt.Sp. / B / 2006 / Cashmaker / Kolibri / 103QZ58 / E: Klein,Christina / F: Rudolf,Christa
Details
W / Dt.Sp. / B / 2006 / Cashmaker / Kolibri / 103QZ58 / E: Klein,Christina / F: Rudolf,Christa
37
GER
Sabrina Möller
1. Vehlager ZRFV e. V.
1. Vehlager ZRFV e. V.
524
Embassine 2
S / Hann / B / 2006 / Embassy I / Carismo / E: Möller,Sabrina / F: Thies,Werner Wolfgang
Details
S / Hann / B / 2006 / Embassy I / Carismo / E: Möller,Sabrina / F: Thies,Werner Wolfgang
38
GER
Arnold Fischer
RUFV Lohne e.V.
RUFV Lohne e.V.
812
Puricelli
W / Westf / B / 1993 / Power / Weltmeister / GER17601 / E: Fischer,Arnold / F: Schulze-Hockenbeck,Augustin
Details
W / Westf / B / 1993 / Power / Weltmeister / GER17601 / E: Fischer,Arnold / F: Schulze-Hockenbeck,Augustin
39
GER
Justus Baune
RFV Holdorf e.V.
RFV Holdorf e.V.
611
Jacky Kennedy
S / DR / Db / 2007 / Cansas / Silvertop's Rubin / E: Baune,Justus / F: Hahl,Robert
Details
S / DR / Db / 2007 / Cansas / Silvertop's Rubin / E: Baune,Justus / F: Hahl,Robert
40
GER
Simon Grafe
RUFV Hausstette
RUFV Hausstette
808
Pott's Pelle WE
W / DR / B / 2006 / FS Pour l'Amour / Vivaldi / 103NF41 / E: Grafe,Alexandra / F: ZG Pottebaum,Dr.Paul u.Monika
Details
W / DR / B / 2006 / FS Pour l'Amour / Vivaldi / 103NF41 / E: Grafe,Alexandra / F: ZG Pottebaum,Dr.Paul u.Monika
41
GER
Marie Klostermann
RSC Osnabruecker Land e.V.
RSC Osnabruecker Land e.V.
561
FS Chiwago
H / DR / B / 1995 / FS Cocky Dundee / Power Boy / GER22708 / E: Klostermann,Marie / F: Wilbers,Josef
Details
H / DR / B / 1995 / FS Cocky Dundee / Power Boy / GER22708 / E: Klostermann,Marie / F: Wilbers,Josef
www.equi-score.com is een platform exclusief voor publicatie van resultaten. Het posten van de resultaten en de bijbehorende controle op juistheid is de exclusieve verantwoordelijkheid van de betreffende organisator of aanbieder van start- en resultatenlijsten. and the correctness of the data is at the result service provider. If you have question please contact
the service provider.